Hledám maminky - kamarádky, Mělník a okolí.

katkadoskova
27. črc 2019

Zdravím všechny maminky, které žijí v Mělníku a okolo. Hledáme někoho na společně trávení času. Mam 11 měsíční holčičku a brzo snad přidáme dalsiho tvorecka. Hledám někoho na pokec o všem, děti si prohrají, proste jednou za cas hezké chvílky, výlety, společně akce.
Je mi 28 let manzelovi 30. Bydlíme nedaleko Mělníka. Me zájmy jsou, samozřejmě mimo dcery, zvířata (hlavne psi, mam chovatelskou stanici), také hodně a rada peču, fotím. Manžel rad jezdí na ctyrkolce a jinak jako většina chlapů je na techniku.
Pokud také chcete něco podnikat, zpestřit si dny, rádi se seznámíme a někam vyrazíme 🙂 nebo můžete i nám, mame hodně zvířátek 🙂
Ahoj Katka

denda264
28. črc 2019

@katkadoskova Ahoj a z jaké strany od Mělníka bydlíte?🙂My jsme z Roudnice 😉

katkadoskova
autor
28. črc 2019

@denda264 ahoj prave směr k Roudnici. Brozanky 🙂 kde u Roudnice bydlíte? Jezdime tam často 🙂

denda264
28. črc 2019

My bydlíme přímo v Roudnici na sídlišti🙂Já na Mělník jezdím zhruba 2* do měsíce, mám tam babičku 😉Moc ráda zajdu třeba na procházku s prckama. Jinak mě je 27, manželovi bude letos 30 a naší malé Aličce 11 měsíců,takže by si holky mohly rozumět 😁

katkadoskova
autor
28. črc 2019

@denda264 Jee tak to je super, to by si holky mohly opravdu hezky rozumět :D
Pro nas také není problém přijet do Roudnice 🙂 klidně se můžeme domluvit. Ema teda v kočárku nevydrží. Chce porad ven. Hodně leze, chodí za ruku. Hlavne něco, ne sedět. Takze musíme mit prostors vyběhem :D nevim kam se dá v Roudnici zajít.

denda264
28. črc 2019

@katkadoskova ty jo tak to nevím, žádne dětské centrum tady nemáme.Jedině tu je rakosnickovo hřiště a pak ještě nové v parku,ale jestli je k lezení po zemi to nevím.Nase malá teda v kočárku vydrží ,chodíme právě na to hřiště a kouka po dětech nebo jdeme na nějakou tu houpajdu 😆....U nás je jen trochu komplikovaná doprava,jelikož nejsem řídící,tak jsme odkázáni na autobusy😒Ale určitě se dá nějak domluvit a přijela bych na Mělník busem nebo me hodí manžel ☺️PS: mužem si psát spíš přes sz?🙂