Jarní soutěž se značkou Linola

linola_pavlina
23. bře 2015

Milé maminky a tatínci,
jaro je od pátku tady a Lino - maskot značky Linola si ho už taky užívá 🙂.
Proto jsme na toto téma pro vás připravili jarní foto-soutěž 🙂.
Najdete ve svých fotoalbech veselé jarní fotky? Jesli ne, tak vyrazte na procházku i s foťákem nebo mobilem.....

Pro inspiraci přidávám jednu vlastní fotku - nesoutěžní... 😉

Soutěž bude probíhat od teď do 31.3.2015, takže máte čas najít nebo udělat ty nejpěknější snímky.

Po skončení soutěže vybereme 5 nejlepších fotek a výherci získají dárkové balení Linola produktů – Linola Lotion (tělové mléko) + Linola Gesicht - (krém na obličej) a Linola šampon, celkem v hodnotě 780 Kč.

Jak na to:
1. Vytvoř si na svém fotoblogu album s názvem – LINO VÍTÁ JARO (použij přesně tento název alba).

2. Jako první přidej fotku, kterou najdeš zde: https://www.modrykonik.cz/blog/linola_pavlina/a...

3. Odkaz (link) na takto vytvořené album přidej jako příspěvek do tohoto tématu.

4. Do alba přidávej soutěžní jarní fotky.

5. Pět nejpovedenějších (hodnotí Linola team) vyhrávají dárkové balení Linola. Soutěž končí 31.3.2015 o půlnoci 🙂. 1.4. (a nebude to aprílový žertík) oznámíme výherce a budeme se snažit poslat výhry co nejdříve.

Hezké jarní dny!
Pavlína

zuza01
1. dub 2015

Moc děkujeme, všechny ty fotky jsou krásné 🙂

karinvy
1. dub 2015

jé tak my třeba příště 🙂 gratuluji všem vítězum

zanri
1. dub 2015

@linola_pavlina - mooooc děkuji - ta fotka mě stála pár nervů - jsem nevěděla, jestli je zlatý déšť jedovatý, protože tu větvičku jsem mu dala do ruky, ale než jsem to vyfotila, tak jeden ten květ snědl - naštěstí nebyl... 😵

linola_pavlina
autor
1. dub 2015

@zanri Taky jsem si říkala, že statečná maminka se nenechá rozhodit a fotí 🙂)
Když tak se dá zavolat na toxikologii (224 919 293)- my jsme tam konzultovali skalník

zanri
1. dub 2015

@linola_pavlina - já volala hned známé 🙂 , ale to číslo si raději uložím

ji_tuli
1. dub 2015

@linola_pavlina moc děkujeme 🙂 adresu píšu 😉 a krásné jaro všem! 🙂

jusinka
1. dub 2015

Jééééééééééé, já jsem vyhrála! Moc moc moc děkuji 😉 @linola_pavlina