Autíčko pro nejmenší chlapečky. Poradíte?

neomenia
7. led 2020

Ahoj, poraďte prosím nějaké osvědčené autíčko pro nejmenší chlapečky - mám téměř ročního synka, zatím si hraje jen s hračkami po sestře, tak at má také něco klukovskeho. Ideálně dřevěné, plastu je všude až až... Zatím se v klukovskych hrackach nevyznám... Diky.

setba
7. led 2020

@neomenia
https://m2.ikea.com/cz/cs/p/lillabo-sada-autice...
Synator si s tim hodně vyhrál, je super ty díly natvrdo slepit k sobě, nehledal to pak po celém domě.

A pak super hračky obecně na agatinsvet.cz

areh
7. led 2020

Syn si dlouho vyhral s autíčkem od Oball. Je sice plastové, ale má ho i teď ve 2 letech...

prostenika85
7. led 2020

Cokoliv od Lena. Sice plast, ale česká výroba. Krásné a bezpečné zpracování 🙂

simona_33
13. led 2020

Většina aut je plast, ale mám i dřevěné, jsou různé skládací, ale to se akorát rozpadne, mají i magnetické, ty jsou ale dost drahé. Nedávno měli v Lidlu dřevěné auta, popeláře aspol. Máme dřevěná auta zn. Hape. (A osobně si myslím, že ty Lidl hračky dřevěné dělá firma hape všechny, akorát stojí tak třetinu ceny). Pro ročního bych to ale viděla spíš na plast a zvuky...🤷 Mě se strašně líbí dřevěné hračky a taky všechny ty krásný dřevěný skládačky a zatloukacku a tak...stojí to majlant, ale bohužel děti to moc nezajímá...

ah1234
13. led 2020

Rozhodne nie drevene skladacie, to je pre taketo male dieta katastrofa a aj starsim sa to rozpadne. Syna to len vytaca. Mame drevene 2 auticka znacky Woody, konkretne aj toto, ma gumove kolieska a syn sa s nim hra velmi rad: https://www.ok-hracky.cz/woody-drevene-auticko-...

Inak ale teda v roku dostal dve take tie kovovo-klastove auticka na styl anglicakov, len vacsie.. take tie modely aut, co sa natiahnu a idu dopredu. Syn ich ma tiez hodne rad, rovnako ako drevene. Moje dieta ma drevene hracky rano, nemame nic vrieskajuce plastove (ziadne fisher-price hracky u nas nenajdete), jedine plastove, co mame je lego a s tym som teda mega spokojna, syn lego duplo uz v 15 mesiasoch sklada, drevene kocky zatial vie postavit len vezu, duplo je ideal pre deti.. inak drevo je u nas velmi ziadane a oblubene, ale tie auticka su skutocne 50:50 a ja mam radsej tie kovove modely, lebo je to spratnejsie, hodin to do tasky aj do vlaku a podobne a rocne dieta ho velmi dobre uchopi.