Dětský vysavač funkční a kvalitní. Máte tip?

verka777
22. lis 2021

Ahoj, jsem babičkou vymodleného dvouletého vnoučka, je hrozně akční a chce pořád pomáhat a všechno dělat sám - prošla jsem desítky nabídek dětských vysavačů, recenze nic moc - víte někdo prosím o opravdu funkčním a kvalitním? Všem moc děkuji 🙂

fyii
22. lis 2021

@verka777 nenasla jsem funkcni detsku vysavac, vse jen atrapy. Takze jsem koupili mini Dyson a on normalne luxuje a deti nadseny, ze je mrnavy. Jinak je ještě mozny kouknout s lithiovymi baterkami, ale cena fakt neni jak za hracku..

veronikanj
22. lis 2021

Take jsem dceri koupila bezdrátový ruční vysavač. Radost byla velika 😉

barmil
22. lis 2021

@verka777 syn 18mes luxuje s malým ručním, co se vynda z tycoveho a je nadšený, že používá ten samý, co já.

amazonkajanik
23. lis 2021

@verka777 taky mi syn tahá ruční z tyčového,jen musí držet knoflík a to ho nebaví, samozřejmě. Tak se snaží vytáhnout velký, ale to už je jiný level. U nás by stačil asi jen ten,co dělá zvuky, páč je spokojený i když tahá po podlaze suchý mop,nebo nástavec k hadici. Našla jsem zrovna včera tenhle https://www.mrakyhracek.cz/vysavac_z45463/?gcli...

lida9
23. lis 2021

moje rok a pul stara dcera taha normalni vysavac, zmensim delku tyce a uz jede... kupovat zbytecne dalsi vysavac jsou fakt vyhozene prachy😀