Domečky, skluzavky a jiné hračky na zahradu. Poraďte

kamhajek
24. únor 2008

Potřebovala bych poradit s výběrem hraček na zahradu. Jde mi o nějakou prolézačku nebo domeček. Máte některá s něčím dobrou nebo naopak špatnou zkušenost?

aponchie
24. únor 2008

co tak udelat na strome neco 😀

kamhajek
autor
25. únor 2008

To by jsme nějaký strom museli mít 😉 .

kupinka
25. únor 2008

Dřevaři Ti udělají celou konstrukci,je tam žebřík,místo na houpačku atd....stačí si říct.

aponchie
25. únor 2008

ja vim to byl humor a co tak udelat z pare desek neco?ty plastove jsou pekne od little tykes myslim??nebo smoby?ale priserne drahe no ale jestli na to mate penize tak je kup jen to radsi skovej kdyz nekam pojedete ..lidi sou ruzni

navi
25. únor 2008
zevina
25. únor 2008

v tom odkaze od Navi jsou moc hezké věci 😵
Kam, já bych se nechala trochu inspirovat a pak si zřejmě nechala udělat přímo na zakázku s tím, že tam můžeš nechat přidělat skluzavku, v Ikei mají fajn dřevěné houpačky+provazový žebřík... prostě aby domek rostl s Ondrou a jeho potřebami 😉 sice to bude potřebovat jednou za čas údržbu, natírání, ale nakonec bych řekla že tam bude delší životnost než u těch nádherných, vymakaných plastových... osobně hlasuju spíš pro dřevo, podle mě i víc podporuje dětskou fantazii 😉
typ takového jednoduchého domku je tady: http://www.az-inzerce.cz/bazar/litomerice/nabid... myslím že nechat si přidělat ještě konstrukci na houpajdu a nějakou prolézačku by nemělo být o moc finančně náročnější

tajemna30
6. kvě 2012

Oživuji téma, je to i pro nás ted aktuální, samozřejmě si na netu umím najít věci na zahradu pro děti, ale ráda bych s čím máte dobrou zkušenost pro malé děti 1-2 roky. Dá někdo tip - skluzavka, domeček, pískoviště?

verca2345
1. kvě 2014

Ahojky, my jsme nejdříve postavili pískoviště a postupně jsme vyplnili zahradu skluzavkou a houpačkou a letos jsme dětem slíbili i domeček. http://www.honzikuvhrad.cz/250-jungle-gym-detsk.... Jinak mám všude nasazené květiny a stromky takže to tam vypadá báječně.