Hračky pro chlapečka od 2 let. Máte tip?

nonfood
29. čer 2020

Krásný den 🙂 poradíte mi prosím, jaké hračky pro chlapečka od 2 let? Co vaše děti zaujalo? 🙂 k narozeninám 🙂 🙂

g_m
29. čer 2020

Záleží, co už doma má. U nás je nejlepší odrážedlo, Albi tužka a pak bagr nebo traktor v jakékoliv podobě. U známých jsem o něm hodinu nevěděla a vydržel u tohoto (https://www.dracik.cz/man-jerab-42-cm/). Prcek pak miluje knížky hlavně ty okýnkové.

g_m
29. čer 2020

Ještě mě napadla dřevěná vláčkodráha z Ikey, ale dí se koupit i normálně v hračkářství, s tím si hraje taky moc.

olga_
29. čer 2020

Lego Duplo - třeba stavební stroje, hasiči apod.

veritanas
29. čer 2020

U nás frčel šlapací traktor nebo různá jezditka...ale nejlepší byla papírová krabice od pračky jako domeček..😄😄 kolikrát si říkám, že dezén stačí tak málo...

gruyerre
29. čer 2020

@nonfood lego duplo, kuchyňka, vlackodraha, kocarek s miminkem, hopsadlo, odrážedlo

petrasipkova1
29. čer 2020

Nejradši ma Lego vláček a dřevěné koleje, pak autíčka, odrazedlo, odrážeci traktor, houpačka, knížky, Albi tužku, Moje první hra s Krteckem, modelinu, bublifuky, je toho moooc 🙈

martt
29. čer 2020

Ke druhým narozeninám dostal syn lego duplo nákladní vlak a letos dostal ještě jiný lego duplo vlak. Hraje si s ním pořád. Ted mu jsou 4 a pořád si s tim vyhraje

skorinka423
21. črc 2020

odrážedlo je snad nejlepší co může být, fakt to ty děti moc baví a a navíc je to i zabaví a máme od nich trošku klídek 😉

martiniquest
21. črc 2020

Vlacky z Lidlu (maji k nim milion rozsireni), Duplo, odrazedlo, puzzle...