Jak opravit mluvícího pejska Fisher Price?

verena
29. dub 2009

Ahoj, neměli jste někdo rozbité tlačítko na tomto mluvícím pejskovi? Trošku nadšeněji jsem čistila poblinkaný čumáček a ten nám přestal hrát. Je to taková blbost, ale malý pejska miluje, vždy se na něj vrhne a válcuje ho. Teď mi přijde, že je zklamaný, protože čumáček mačkal nejvíc ☹ Nevím, zda by šlo nějak rozpárat a co s tím. Je kupovaný o vánocích, tak nevím, zda by uznali jako reklamaci.

dagina
29. dub 2009

Verena, já bych ho zkusila reklamovat 🙂, nemáš ho dlouho pokud na něm tedy není vidět, že byl čumáček drhnutý až na kost 🙂.
Pro malou jsem si ho nedávno také objednala 🙂 .

verena
autor
29. dub 2009

Tak to bude mít malá radost, syn ho fakt miluje... Proto mám taky špatné svědomí 🙂 Manželovi jsem to ještě nepřiznalä, je to dárek od něj 😉

dagina
29. dub 2009

Jj, je nádherný a doufám, že se malé bude také líbit, ale dám ji ho asi až k půl roku 🙂 , pokud to vydržím.

Tak ho zkusíš reklamovat??? Nebo ho svěříš do nějakých šikovných ruček na opravu 😅 ?!

tamia
29. dub 2009

skúsila by som reklamáciu

verena
autor
29. dub 2009

No zkusím se ještě poptat mýho táty, on je takový všeuměl... ale musela bych ho rozpárat a výsledné sešití by vypadalo asi jak z polní nemocnice.. reklamace asi bude lepší, protože zkoušet to až po rozpárání asi nepůjde. Zeptám se manžela, kde ho splašil a naznačím, že "se" asi rozbil. Akorát nevím, co s tím můžou dělat, nejspíš tak vyměnit za nového. (Doufám, že najde účtenku) Kamarádi dali synovi stejného plyšového psa, co měl rád, akorát nového a neušmudlaného, a on ho nepřijal... tak uvidíme...

lucaska
29. dub 2009

ja by som s kusila najskor reklamaciu a az ked by to neuzmali potom by som hladala ine varianty 😉