Jaké hračky má vaše desetiměsíční dítě?

fillipepi
23. lis 2015

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o radu. Vánoce se blíží a u nás bude poprvé chodit Ježíšek. Synovi bude po svátcích deset měsíců, takže trošku tápu, co mu takhle s předstihem koupit. Hračky pro úplně malá miminka už ho moc nezajímají (krom chrastítek). Zvažuji, že mu koupím xylofon a případně bubínek (hrozně rád do všeho bouchá). Ale další nápady nějak nepřichází. Poradíte, prosím?

cosimo
23. lis 2015

Ahoj, tak to jsme na tom stejně taky furt přemýšlím co koupit na Vánoce,bude mu 8 měsíců🙂 a taky rad bubnuje🙂

summ
23. lis 2015

@fillipepi Xylofon máme, to je dobrá hračka. Jinak je to jedno, v deseti měsících ho stejně nejvíc bude z dárků zajímat balicí papír a stužky a možná se pokusí strhnout na sebe stromeček. Náš dostane odrážedlo, ačkoliv ho reálně využije až na podzim, do té doby předpokládám, že bude zkoumat výplet kola 🙂

fillipepi
autor
23. lis 2015

@summ 🙂 s tím počítám, že to bude spíš pro můj dobrý pocit. Ale časem se k hračkám snad upne víc, tak bych ráda už něco pěkného do zásoby.

ellen85
24. lis 2015

Ahoj,taky jsem to řešila,malá bude mít 8,5 měsíců a na radu od jedné maminky z koníka jsem koupila kouzelný kohoutek od yookidoo. Už ho mám doma a je nádherný 🙂 mají tam i jiné hračky a krásné 😉 jinak dostane pyramidu z kelímků,pak s kroužky jak dáváš na sebe,pak můžete ten hrnec a dáváš tvary do něj 🙂

vercik83
24. lis 2015

Moje si v tomto veku zacinala hrat s kostkama - je dobre koupit ty vkladací dle tvarů jak píše @ellen85 V tomhle veku je bude davat treba do krabice, vsude s nima furt lezla...
Ta pyramida drevena z ikey ale vede. Sice tak od 10ti mesicu, ale hrala si s ni i predtim akorat to na to nenandavala. A hraje si s tim stale, ma 14mesicu

vrabcak0007
24. lis 2015

tak jsem ti vyfotila pár věcí, co dostal malý loni k ježíšku - bylo mu v tu dobu 8 měsíců...a jsou to zatím stálice - se vším si vyhraje doteď 🙂 skládačky skládá, pěnový kostičky už jenom nebourá, ale krásně staví na sebe, na mašince drandí a schovává si do ní věci ( a jako chodítko se taky moc osvědčila).. pak dostal nějaké ručníky, župan na plavčo a samozřejmě knížky 🙂