Jakou vybrat houpačku? Bright Stars x Babymoov

matynaaa
19. únor 2013

Zdravím všechny maminky 🙂 Měla bych takový dotaz. Chtěla bych svému chlapečkovi koupit domácí houpačku a mám celkem dilema. Nemůžu se rozhodnout mezi houpačkou BRIGHR STARTS a houpačkou od BABYMOOV. Nemáte některá zkušenost která je více spolehlivější ? Všem děkuji za Vaše nározy 🙂

luciemarkova
21. únor 2013

Přidám svůj skromný názor. Po spoustě let, co jsem pracovala v hračkářství a dětských potřebách mám v těchhle věcech docela jasno. 🙂

Obě houpačky jsem měla možnost vidět "v akci" a porovnat je. Houpačka BRIGHT STARTS je krásně barevně vyladěná. Mi se však na ní nelíbí, že hračky, které jsou na ní zavěšené jsou plastové. Provedení takové nic moc. Přijde mi, že malé miminko si sáhne raději na příjemnou měkkou hračku než na kus plastu.

Druhá houpačka, kterou zmiňujete BABYMOOV je nepraktická ve svém barevném provedení. Často si maminky stěžovaly na flíčky, ať už si dítě ublinklo a podobně ... Má však krásné a hlavně měkoučké hračky. Navíc BABYMOOV přehrává 16 melodií oproti výše zmíněné, která má melodií pouze 6. 🙂 Z těchhle dvou bych podle vzhledu a doporučení jiných maminek volila BABYMOOV.

Nejvíce se však v podobné cenové relaci prodávala houpačka FISHER PRICE - http://www.baby-planet.cz/shop/houpacky/houpack..., která parádně poslouží i staršímu dítěti díky polohovatelnému sedadlu. Mě se na něm líbí také jídelník pultík. 🙂

Snad názor bude k něčemu. 🙂