Je lepší plastová nebo dřevěná dětská kuchyňka?

gabvar21
14. lis 2016

Zdravim maminky. Muzete se se mnou prosim podelit o sve zkusenosti s plastovou nebo drevenou detskou kuchynkou? Chci koupit 18 mesicni dcerce na Vanoce? Ale nevim, kterou vybrat? Jestli plastovou obycejnejsi a nebo uz bytelnejsi drevenou, ktera by mohla vydrzet par let 🙂. Mete zkusenosti? Dekuji moc

scruffy
14. lis 2016

Tak já budu kupovat dřevěnou, s nastavitelnými nožičkami, mám jí v plánu i pro druhé dítě a i pak se dá ještě prodat, nad plastovou jsem ani neuvažovala, hlavně se mi plastové hračky prostě nelíbí.

gabvar21
autor
14. lis 2016

A muzu se zeptat jakou znacku? Mam par tipu, ale nastavitelne nozicky jsem asi nikde nevidela..

scruffy
14. lis 2016

Budeme kupovat z Ikea, je tedy na nás dost drahá, ale je to velký dárek od prarodičů z obou stran a po těchto kuchyňkách je velká scháňka, takže se pak dají klidně i za 2000 prodat.

babanci
14. lis 2016

My koupíme dřevěnou. Buďte v IKEA nebo necháme udělat u známého truhláře. Ale ještě máme čas, naší slečně je teprve půl roku.

popelka1984
14. lis 2016

Téměř před rokem dostal náš teď již 2,5letý syn kuchyňku od prarodičů.Má ji u nich ale myslím že je to značka Bosch.Je plastova ale jsem radši protože ji už tolikrát polil že nevím jak by to snašela dřevěná.

popelka1984
14. lis 2016

Ještě posílám foto

duvi21
14. lis 2016

Drevena 🙂

babanci
15. lis 2016

@popelka1984 To bude asi nástupce Polreicha. Jak se tam otáčí, šikulka. 🙂

popelka1984
15. lis 2016

@babanci jojo ta polivečka byla moc dobra ale nádobí musela mýt maminka

gabvar21
autor
16. lis 2016

Mockrat vsem dekuji. Nakonec vyhrala drevena od firmy Woody je asi stejne draha jako z Ikey a pro malou barevnejsi. Co neni barevne se ji totiz nelibi. Setkala jsem se s tim, ze plastove praskly a jsou dosti nestabilni:(. Takze plastova se koupi za 200 stovky k babicce a bude vystarano. Snad to byla dobra volba. A maly je uzasny, kuchynka je doopravdy darek pro vsechny deti🙂.