• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolotoč nad postýlku Ikea. Jak ho uchytit?

20. dubna 2009 
Koupila jsem si kolotoc nad postylku z Ikea, protoze se mi moc libil, jak neni preplacany, ale pak jsem zjistila, ze nevim, jak ho nad postylku uchytit. Nema zadne "raminko" na uchyceni z boku postylky, jako maji ty drahe plastove. A pripevnovat ho az do stropu mi pripadne blbost. Nemate nekdo nejaky tip, jak ho pridelat? Diky moc.
18. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baarca, tiež som ho chcela a zrovna toto ma odradilo :frowning2:
18. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho mame doma a koli tomu som ho nedala lebo nemam ako.Teraz je pripnuty na hracej deke.Inak nemas nahodou drziak na nebesa?Tam by to asi slo zavesit
18. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drzak na nebesa me taky napadlo zatim jako jedine reseni. Jen si se mi nezda kupovat nebesa kvuli kolotoci :slight_smile:
18. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebesa se kupovat nemusí (jako ty látkové). Stačí ten samostatný držák, mají ho skoro ve všech miminkovských obchodech asi za tři stovky. Dá se připevnit na všechny postýlky, kolébky i ohrádky.
18. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baarca - my ho máme na tom držáku na nebesa ... a musím říct, že ten kolotoč naprosto stačí, malý ho má rád :wink: a stál jen pár korun
18. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se libi moc,ale prave neni kam pridelat a od stropu to bude vypadat silene..leda na ty nebesa teda kdo ma..
18. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my máme ten kolotoč. Muž mal bojovú úlohu vymyslieť nejaký držiak. A včera sme dali do spálne postieľku a uvedomili si, že nad postieľkou je polica a na tú sa bude dať umiestniť zospodku nejaká palička ako držiak, prípadne aj tak, že by sa dala vysúvať a zasúvať.
19. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jamaat, to není špatný nápad s tou poličkou. Také bych chtěla dát nad postýlku poličku na odkládání věcí, tak takto by to šlo vyřešit celkem jednoduše. Díky moc.
20. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek