Odrážedlo 2v1 Chillafish Bunzi, máte zkušenost?

radak87
3. únor 2015

Máte některá s tím to odrážedlem zkušenosti? Uvažuji zda koupit ročnímu dítku nebo je to zbytečné a koupit radši klasické odrážedlo a později kdyžtak koupit to balanční kolo..budu ráda za jakoukoli odpověď 😉

86radka86
3. únor 2015

náš malej dostal 2 odrážedla k prvním narozeninám a teď je mu rok a půl a vůbec mu nedochází, že když se na to posadí, tak se musí odstrčit nožičkama 😀 a to jsme mu to vysvětlovali a ukazovali horem-dolem... prostě je ještě na něj brzo 🙂 nejvíc se mu líbí tříkolka s vodící tyčí, tam se nemusí starat o odrážení, protože se o to postaráme my 😀

radak87
autor
3. únor 2015

takže spíš asi radši počkat anebo koupit nějaké obyč 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

Malá jezdila na enduru od roku.. ale moc to nechápala, spíše jsme to nosili... teď na tom řádí jak blázen (2r.) a na Vánoce dostala odrážedlo kolo,ale to jí zatím tak nebaví jako ta motorka 🙂 ty endura jsou lehký a pro děti skvělý co se jízdních vlastností týče 🙂 a když už jezdit nechce dám na kočár a jede se 🙂

mrazulkav
3. únor 2015

Malá dostala odrážedlo enduro chvíli po prvních narozeninách a brzy na něm řádila (moc dobře věděla, že z kopce stačí dát nohy nahoru a frčí). Ale je fakt, že hodně okoukala od sousedovic holčičky, která je o rok starší 🙂

fafetka
3. únor 2015

Každé dítě je jiné😅 Můj syn dostal první odrážedlo v roce a půl,ale že by ho nadchlo to ne😅Další ve dvou letech, ve třech Firstbike...jako jo.Jezdil,ale bylo na něm vidět, že mu jednak dlouho trvalo, než přišel na to jak a hlavně ho to prostě nějak nebralo😀 To dcera je jinej drak😅 V roce vytáhla bráchovo staré odražedlo, sotva na zem dosáhla a hned pochopila a líbí se jí to moc.Ženská.Schopná😀 Takže bych asi zkusila někde.Jestli ho to aspoň malinko zaujme 😉

coolik
17. únor 2015

@radak87 ahoj taky nad ním uvažujeme a malé bude v březnu rok. ještě jsem se dívala na zn.PUKY - pukylino a wutsch ... taky se mi ta odrážedla hodně líbí. recenze na ně jsou hodně dobré. takže přemýšlíme, zda puky nebo bunzi ... na bunzi jsem tolik recenzí nenašla, ovšem manželovi se líbí víc jak puky. no snad nám napíše někdo, kdo jej vlastní. no a jestli to dítko bude či nebude bavit to se asi uvidí .. každé je fakt jiné.