Panenka miminko pro holčičku, poradíte?

nikamari
11. říj 2016

Zdravím, chtěla bych své dvouleté dceři koupit panenku-miminko a vůbec nevím jakou zvolit-chtěla bych aby měla nějaké funkce, můžete mi prosím poradit a napsat Vaše zkušenosti? Těch typů a značek je hodně a já se v tom vůbec neorientuji.

laisobel
11. říj 2016

U nas se nejvice osvedcila obycejna hadrova panenka s plastovymi prvky. Bez funkci. Detska predstavivost je nejlepsi a dvouleta dcerka ji dava krkat, koji, dava na nocnik, koupe, meri teploty, zkratka uplne vse...
Takze ja jsem spis pro obycejne panenky.
Tato je jeste po mne...

janisek25
11. říj 2016

Ja take ted premyslim jakou koupit v lednu ji budou 2 roky..hodne zvazuji baby born ale ted jsem objevila ze udelali nove my first baby annabell pecuj o me..akorat u tech na baterky se bojim aby s ni nehodila a nerozbila se

zuhur
11. říj 2016

My jsme ve dvou letech kupovali malou panenku Nines - bez jakýchkoliv funkcí. A uvažuji o koupi většího miminka. Určitě budu brát stejnou značku a opět nechci žádné funkce. Souhlasím s @laisobel - dětská fantazie je úžasná.

soleilll
11. říj 2016

To mě taky zajímá, i když u nás je ještě čas. Orientačně jsem se dívala, ale naopak hledám vše bez "funkcí", což je dost problém. Většinou, když objevím panenku s hezkým obličejem, je předražená a většinou má další vlastnosti, o které nestojím. Ty levné zase nejsou v obličeji hezké nebo nejsou měkké. A byla jsem překvapená, že zdaleka ne všechny jsou mrkací. Taky mám panenky ještě po mně, ale nevím, jestli budou dostatečně "in". 🙂

kaczenka2
11. říj 2016

Já jsem jako dítě ty látkové moc neměla ráda - ale to je za mě, a jinak jsem neteři kupovala Babby born, neměla nějáké spešl funkce,jako ty na baterky, ale koupala ji ve vodě, dávala na nočník, do láhvičky se dávala obyčejná voda,aby ten vnitřek nesplesnivěl a měla u sebe mangnetický dudlík, který když se jí dal, tak zavřela oči a spinkala a pak měla obyčejný dudlík a u toho měla očka otevřená, sice nedělala žádné zvuky, nebo něco, ale malá si s ní hraje do teď měla ji cca od těch 2 let a teď jí je 6 🙂
Takže za mě babby born, koupila bych ji i svým dětem, ale budeme mít dva ogárky :D 🙂

zuhur
11. říj 2016

@soleilll mrkni na panenky značky Nines jsou moc pěkné. Nicméně je fakt, že jsou dražší ☹

nikamari
autor
11. říj 2016

Já mám v plánu,že ji koupím použitou-bazárkovou. Nejvíce nabídek je na panenku Chou chou. Vychází tak na 500 kč.

drzticka81
11. říj 2016

dcera dostala k prvnim narozeninam panenku nines-plavacka 26 cm-ma ji rada, byla tak akorat do ruky-je cela plastova, muze si ji brat do vany, coz ma rada 🙂)) je baz funkce, ale rozlisuji pohlavi -jsou holky i kluci-maji i ve velikosti 36 nebo 45 cm tusim? ale nejsou mrkaci.....syn musel dostat stejnou s camfulikem 🙂))
ted na vanoce bude mit dcera 2.5 let a dostane nines miminko 45 cm hadrove telo bez vlasu - myslim, ze je s funkci, ze breci? nevim uvidime 🙂)) me se tyto panenky libi-ty ostatni se mi nelibi v obliceji 🙂))
jinak i panenky znacky Llorens se mi libi 🙂))