Plína do vody, plavky nebo koupací kalhotky?

magdanaty
1. čer 2018

Ahoj holky, uvažujeme o první dovolené u moře s naší 19 měsíční dcerou. Zatím jsme nechodili ani nikam do bazénu, takže nemám zkušenost, co je nejlepší - koupací plína? Koupací kalhotky? Nebo nějaké speciální plavky? Plínu potřebuje, dost často si během dne několikrát trochu ukákne. Děkuji za vaše tipy🙂

lucie01
1. čer 2018

Ahoj, já mám 16 měsíčního chlapečka a do bazénu chodí v normálních plavkách. Koupací plínku jsme používali, když byl prcek malinký a chodili jsme na plavání pro děti - když by se pokadil, tak se to prostě vezme a vyhodí, nebo se to prostě vyhodí jak doplave. Obyč plavky hold člověk v případě nehody musí přeprat. K moři bych vzala plavky 🙂

robin92
1. čer 2018

@magdanaty Pokud si za den nekolikrat ukakne, tak bych urcite volila koupaci plenku nebo takove ty neoprenove plavecky, ale z tech to pak budes muset prat, takze bych radeji vzala ty plenky.

monaluza
1. čer 2018

Na prani i svlekani budou podle mne nejpohodlnejsi kojenecke plavky se sitkou (jsem velmi spokojena s Popolini), koupila bych na stridacku treba dvoje a na prani desinfekci Miofresh (plavky se perou na tricet, ale veci uspinene od hovinka si z hygienickych duvodu zadaji sedesatku). Urcite bych nebrala neopren, jsou uzke a vlhke se blbe sundavaji, kdyz si do nich kakne, pri sundavani se to rozpatla vsude...