Tip na dárek k narození dítěte - deník miminka?

beruska1889
14. črc 2015

Ahoj holky, kamarádce se má za pár dní narodit chlapeček a já bych jim ráda koupila nějaký hezký dárek... Oblečení kupovat nechci, má ho spoustu, navíc bych určitě netrefila velikost a prcek z těch oblečků rychle roste... U hraček a dětské kosmetiky moc nevím... sama ještě děti nemám.... ráda bych jí věnovala něco hezkého na památku, co by jí zůstalo a mohla si po letech zavzpomínat.... Napadl mě deník miminka nebo jiná podobná kniha v tomto duchu... Tak prosím maminky i ostatní holky, které mají něco takového doma nebo jste něco podobného pořizovaly, jestli byste mi neporadily, kterou případně koupit, aby v ní bylo vše podstatné a je hezky "udělaná" 🙂
Pokud Vás však napadá jiný tip na vhodný dárek, tak sem s ním, budu ráda za jakoukoli radu 😉
Moc děkuji všem za příspěvek a přeji hezký den... 😉

beruska1889
autor
14. črc 2015

opravdu mi nikdo neporadí??? ☹ ☹ ☹

dapele
14. črc 2015

@beruska1889 Ahoj, já mám pro naši holčičku "První album" od ALpress a jsem s ním moc spokojená. Z venku i uvnitř je neutrální, takže se hodí pro chlapečka i holčičku.

hrasok100
14. črc 2015

Mám knížku Mých prvních 5 let s fotkami Anne Geddes (http://www.detskydum.cz/detail/anne-geddes-mych...) pro obě mé děti. Je moc fajn, že je to i krabicí, ukládají se tam hezky malé "poklady". Celkově je moc hezká a když jsme ji k prvnímu dítku dotali jako dárek, měla jsem z ní velikou radost 🙂

beruska1889
autor
14. črc 2015

@dapele
@hrasok100 děkuji moc holky, doma, v klidu na to mrknu.... 😉 🙂

sebisrni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz