Golfáč Knorr Eagle. Máte s ním někdo zkušenosti?

yanna.o
3. lis 2008

Koukám po několika golfáčích a zaujal mě i Knorr Eeagle. Máte s ním někdo zkušenosti? Zajímá mě jeho spolehlivost, zda jste řešily nějaké reklamace, zda se např. nezasekávala kolečka, neulomila aretace apod.

Líbí se mi, protože:
- má dlouhý leh (udávají 76 cm, ale v krámě jsme naměřili 85 cm)
- jde hodně do lehu
- opěrka zad je dlouhá
- opěrka je určitě širší než třeba u zippy
- v sedě dítě dosáhne nožičkami na opěrku chodidel (madlo je dostatečně vpředu, takže dítě pustí k opěrce nožiček, která je zároveň dost vysoko, aby na ní dosáhlo - dost kočárků jí má až dole u koleček nebo to madlo je vzadu a dítě se vůbec nemůže předklonit a opřít si nožičky o tu opěrku)
- má pás mezi nožičkama, který se dá obepnout přes madlo, takže dítě mi neprojede pod madlem, když se vzteká a nestihnu ho přikšírovat
- madlo je "otevírací" jedním kliknutím
- polohování nožiček lze polohovat dolů i nahoru (dítě nesjede)
- bouda lze překlopit dopředu - to je dobré teď na zimu, když začne poprchávat nebo foukat nebo i svítit slunce do očí
- bouda má kšilt
- kolečka jsou velká a měkčená asi podobně jako u zippy, hartana buggy, babdesign ridera, perega plika.. tak nějak
- rukojeti nejsou sice spojené, ale vedou trochu víc dozadu, takže nekopu do koleček tolik jako u zippy a navíc se dají polohovat držadla k sobě, od sebe.. takže když je otočím do vodorovné polohy, kočárek se mi líp přizvedává
- na boudě je vzadu kapsička na zip na drobnosti a na stříšce zezhora je zakrývatelná velká průhledová slída, takže na dítě je vidět

Vadí mi malý nákupní koš, ale dal by se popustit níž, místo tam je. Váha je asi 9 kg... na potěžkání ještě malinko těžší než zippy, jané solo, carrera.. ale ne tolik jako hartan buggy. Barvy fakt nic moc. Působí bytelně (podobně jako ostatní výše jmenované). Ale nevím, jak je to s tou kvalitou... 😕

yanna.o
autor
11. lis 2008

Nikdo nic? 😕
Alespoň zkušenosti se značkou Knorr obeceně..

eleonora
11. lis 2008

ahojky mam sportovni kocarek od knorru jezdi v nem ted mala a kocarek je v pohode akorat co mi vadi, ze se vysisoval potah na strisce 😒

yanna.o
autor
13. lis 2008

Eli, díky. Tak to jsem ráda. Šisování by mi bylo i jedno, jen aby to třeba někde něco neprasklo apod. On ten golfáček jinak vypadá dobře. Má dost vychytávek.