Jané Slalom Reverse 2011 a Jané Slalom Pro

angie.shy
11. pro 2011

Mám dilema jestli jít do kočárku Jané Slalom Reverse 2011 (ale s prostornější korbičkou Capazo) nebo do klasiky Jané Slalom PRO limitovaná edice... co si myslíte vy, zkušené uživatelky obou verzí? Pro Revers je to, že sporťák lze otočit po i proti směru jízdy, překlopit korbička (na dítě tak nefouká, neprší) ale je prý velmi úzský... na což existuje i názor, že v tom uzším dítě lépe sedí, nekymácí se, nebortí na stranu, ale není až moc úzský? Vleze tam dítě i v zimním fusaku?

katy1979
11. pro 2011

kukni temu o reverze a verzii 2009 ale rozhodnut sa musis aj tak sama

kacka.l
11. pro 2011

Já jsem si kočárek kupovala, když byly malému dva roky a vešel se i s fusakem, než klasiku určitě bych si koupila reverse, byl super. 🙂

kvetinkaivanka
11. pro 2011

@angie.shy já měla klasiku a byl super,nejlepší kočárek!!!Syn v něm hezky seděl,nekymácel se a nevadilo,že se nedá otočit.Ale rozhodnout se musíš sama.Nebyla jsi se na oba kočárky podívat někde v obchodě aby jsi to všechno viděla?Ono taky záleží jak je dítko velké 😉 Syn se narodil koncem září a kolem šesti mesícu už byl ve sporťáku,protože se už chtěl dívat a ne ležet,takže tak 😉

angie.shy
autor
11. pro 2011

Dají se v diskusi vyměnit fotky? Neuvědomila jsem si, že tam jsou reklamy a admini mi to asi jinak smáznou ☹

tina129
12. pro 2011

ja som za reverse, rozhodovala som sa rovnako medzi slalom pro a slalom reverse ale reverse ma podla mna iba jednu chybicku, ze je uzsi, inak som ziadnu inu chybu na nom nenasla, my mame rok a vojdeme v kombineze aj vo fusaku 😉

zuzikkaa
12. pro 2011

@angie.shy ja by som urcite sla do verzie reverse 😉 koli tomu co si sama napisala ze aj ked je to uzke tak dieta sedi pekne rovno a nezosuchne sa do boku 🙂

kacka.l
12. pro 2011

Hlavně má supoer vysokou zádovku 52cm. 🙂 A většina kočárů má kolem 33cm, moje reverse mělo po vytlačení polstru 34cm. 🙂 To mají každé druhé golfky a mamiky v nich vozí do tří let. Jasně je užší než klasika jané, ale prostě je to klasický standard. Podle mě se to jen medializuje, nikdo se nepozastaví, že třeba bertini má 30cm, callisto 31cm a jak je vychvalují, ale janéčko mělo tuším 36, což je luxus, ale dle mě je těch pár cm nepodstatných. Mé dítě není malinké a vlezlo se v pohodě i s fusakem. 🙂

angie.shy
autor
12. pro 2011

A vleze se ve spacáku i zhruba dvouleté? Máme termín v dubnu, takže ta druhá zima bude cca od toho 18-24. měsíce...

kacka.l
13. pro 2011

Můj malý dvouleťák skoro 2,5le´ták se vešel i fusakem. je fakt, že v emitexovém by to asi nešlo, ale mám kaiser iglu thermo flees a pohoda, tenký a mooc hřejivý. 🙂

angie.shy
autor
15. pro 2011

Holky díky za odpověď. Včera jsme se byli podívat na oba typy podívat v obchodě... tak ano, Reverse je úžší (a to znatelně), ale my nemáme předpoklady mít velké dítě, oba jsme s manželem drobnější postavy... Už už jsem pro něj byla rozhodnutá, ale s tím, že si objednám zvlášť tu větší korbu, kterou má PRO... no zatím jsem neuspěla s tím, že ji dodávají jen v setu a ani v Handypraha mi nenapsali nic jiného... teď mi jeden majitel jednoho internetového obchodu obvolává, jestli by tak korba nebyla někde volná z nějakého rozebraného setu...(případně by se dala možná sehnat někde z druhé ruky) druhá věc která mě u Reverska překvapila bylo to, že se s ním opravdu trošku těžčejš manipuluje než s klasickým PRO... takže pořád ještě váhám... uvidím, jak dopadnu s tou korbičkou a pak se asi rozhodnu.