Kde v Brně a okolí omrknout kočárek Implast Bolder?

lucijeje
12. srp 2009

Holky, poraďte prosím kde v Brně či blízkém okolí omrknout na živo kočárek Implast Bolder 3 nebo 4??? Nějak na něj nemůžu narazit. Díky moc Lucijeje 🙂

beruska2x
12. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zeptej se holek, urco nektera z Brna je 😉

astrane
12. srp 2009

na Lidické-nebo to už je Štefánikova? V Chiccu...je to naproti Heliosu hned u zastávky na konci Lužáneckýho parku....když už tam budeš,zajdi si třeba ještě o zastávku dál a nahoru do kopečka na Hrnčířskou 43 do Aničky...můžeš hned porovnat třeba s babyactivem Jet 😉 🙂 (mě se víc líbí babyactive 😉 )

lucijeje
autor
12. srp 2009

astrane, moc děkuju, to chicco zkusím a maj tam bolder 3 nebo 4??? ... ještě někdo nějaké tipy??? 🙂

astrane
12. srp 2009

4 určitě-měli ho za výlohou a vevnitř ještě nejmíň dalších 5...podvozky nevím,tak blízce jsem to nestudovala,páč mě se bolder vyloženě nelíbí a něchtěla bych ho ani zadrmo-z mnoha důvodů počínaje cenou,designem,nepraktickým sporťákem,poruchovostí koleček,nemožnosti vyprat celý kočárek i se střechou...atd....doufám,že pokud se þro něj rozhodneš budeš spokojená 🙂

lucijeje
autor
12. srp 2009

astraně, mě se právě líbí design verze s hlubokou korbou, sporťák se jim fakt moc nepoved, ale neboť jsem jej zatím viděla jen na netu, tak sem si ho chtěla řádně ošahat, jinak můj další favorit je casualplay s4 (akorát ta cena no 😒)

beruska2x
12. srp 2009

luci ale casual ma siiilene malou korbicku a jestli budes mit letmi mimi tak se ti tam v zime 100% nevejde... kamaradka tak musela davat ve 4m na sportak a to mela holcicku malinkou a to neni stastny reseni ☹

lucijeje
autor
12. srp 2009

beru, to já vím no 😒 , když ale on je táááák krášnej 😒 , jinak těhule ještě nejsem, takže jestli bude letnátko nebo zimnátko to ještě nevíme .... zatím si rekognoskuju terén co se týče kočárků, protože já než se pro něco rozhodnu tak mi to trvá, proto se v tom hrabu už teď rok dva dopředu 🙂 😉

beruska2x
12. srp 2009

a jeste si stezovala ze ma vevnitr korbicku sedivou ze to nevypada pekne, kdyz je bila je tam vic svetla ... me se teda nelibi hlavne mi v lete ta korbicka prijde dost uzavrena i je nizka 😒

aha ja myslela ze cekate podle pasu jen ze je spatny rok...

astrane
12. srp 2009

ten má podle mě tu stejnou chybu-nízkou zádovou opěrku u sporťáku...no možná to tak jen vypadá,ale určitě si to změř a nekupuj pod 45cm...aby pak malýmu nečouhala hlava přes...a není ten Cs4 těžkej?se musím někde podívat...ale po Brně jich jezdí docela dost....černých
na ten Jet se taky zajdi mrknout,třeba se ti zalíbí...v reálu vypadá celkem schopně a je lehonkej...sporťák jsem ale u něj taky nestudovala...mě by se líbila tahle barevná kombinace
http://www.anicka.cz/img/goods/v2488.jpeg?rando...
na kytky a spol mě moc neužije... 😉
Každopádně si to dobře omrkni a otestuj,ať dobře vybereš a kočárek vám pak dobře,dlouho a bez závad slouží 🙂 -ať už vyberete cokoli 😉 🙂

beruska2x
12. srp 2009

hm tak ten se mi nelibi vubec, hlavne ty blby predni kolecka 😖

astrane
13. srp 2009

beru-ony ve skutečnosti až tak malý nejsou...a nejsou plastový ,to by se mi taky nelíbili🙂
proti bolderovi je v některých věcech podle mě lepší....ale kočárek bude kupovat lucijeje a když se jí bude líbit bolder,tak si ho jistě taky koupí....vím,že ty seš s ním spokojená,ale taky na něj bylo dost stížností.....ale mrkla jsem teď na diskusi V-cross a taky je to tam podobný...hodně se reklamujou podvozky...to jsem pak vždycky ráda za svý 4pevný kola a jízdu bez problémů celý dva roky i nejhorších podmínkách 😀
PS-ten tvůj malej je už taky kus chlapa 😉 😀

beruska2x
13. srp 2009

nejde o bolder ted ale me se nelibi ty kolecka, jak se ti seknou proi jizde, je to jak kdyz jedes s golfkama, prijde mi to desne neprakticky a ohnuty trubky podvozku, to je ted vsude 😒 je to divny..

jinak ja jsem spokojena porad s bolderem, poruchovej kus chytnes vsude to si nevyberes..

jinak jj malej uz ma 11kg a 81cm 😀 po tatovi je kus no...