Kočár Izacco. Máte zkušenost?

aprint
19. led 2011

Dobrý den, čekáme první mimonko a nemůžeme se rozhodnout pro kočárek. Teď jsme viděli v obchodě Izacco Z3. Líbí se nám degignově, velikostně i tím, že sporťák se dá otočut jak po směru tak proti směru jízdy. Jen nemůžu najít na netu vůbec žádné informace.Nemáte s ním někdo zkušenosti??????Prosím jsme vděčná za každé info...i třeba o jiném izaccu.díky moc

aprint
autor
23. led 2011

Včera jame ho opět prohlíželi v obchodě..říkala paní prpdavačka, že se dost prodává. Korbička je slušná a pro vyšší maminky a tatínky si myslím ideální...je dost vyskoko. Všechny komponenty se pouze nacvakávají ( sedačka, korba i sporťák) Sporťák jde nacvaknout oběma směry. Jer celkem lehký e jedil velmi pěkně. Sporťák jde téměř ..řekla bych tak do 85° a položit téměř do lehu....to se nastavuje na zádní částí celek lehce..hrazdička na sporťáku jde odklonit na jednu straniu, takž emimčo jde dobře posadit. Také jde úplně odstanit třecha na sporťáku. Složená konstrukce se vejde téměř do každého kufru snad kdomě mazdy 121 a podobných nákupních tašek🙂 Skládáníjej velmi jednoduché. Jen jedním čudlíkem. Bohužel jsme neviděla originál sedačku...ale po zakoupení adaptérů jde nainstalovat i sedačka maxi-cosi a měla by jít snad i tako. V obchodě bse mi fakt líbíil...www.tivababy.cz

aprint
autor
31. kvě 2011

Tak máme izacco z5 se sedačkou cybex aton. Uz jezníme mesíc a jsme naprosto spokojená. je lehký, lehce ovladatelný, v pohodě se vejde do klasického panelákového výtrahu. Zatím jsme nenašla jedinou chybu

karmenta
1. čer 2011

PRosím, dnes jsem v obchodě pozorovala Izacco Z5, chceme ho jen kvůli sportáku. Máte někdo zkušenosti? Děkuji
@aprint

karmenta
6. čer 2011

Tak jsme se rozhodli pro koupi kočárku Izacco Z5, tak kdyby pak někdo potřeboval info, písněte 🙂

karmenta
6. čer 2011

@aprint taky jsme zkoumali kočárek u tivababy v Hodoníně. Akorát škoda že jim tvrá 14dní objednání což jsme už neměli, tak jsme museli volit e-shop :(

sudina
21. srp 2011

@karmenta
@aprint
Holky, i já přemýšlím nad kočárkem Izacco Z5, moc se mi líbí designově. Prosím, napište, jak jste s ním spokojení. Dá se s ním dítě houpat? A jsou tam v tom hlubokým nějaký bezpečnostní pásy? 🙂 A jaká se Vám zdá ta látka? Kvalitní?

karmenta
21. srp 2011

@sudina ahoj, bohužel kočárek (sporták) nám přišel úplně rozbitý, takže jsme jej vraceli :( Hluboká korba je moc pěkná, pásy myslím neměla. Kočárek jel dobře, nemůžu na jeho jízdní vlastnosti nic špatného říct, snad jen malý nákupní košík. My jej kupovali kvůli sportáku a ten teda nic moc, málo polstrovaný a navíc nám přišel zlomený a když jsme na to koukali tak to byl jen takový tenký plast že se ani nedivím. Takže za mě hodnocení - hluboká korba 100%, podvozek 90%, sporták 10%.

sudina
21. srp 2011

@karmenta Aha, hmm, tak to mě mrzí teda, že s ním máte špatnou zkušenost. Ach jo.. Netušim, jak si mám vybrat sakra 🙂, těch kočárů je tolik.

karmenta
21. srp 2011

@sudina jako pokud uvažuješ o hluboké a pak bys přešla na golfky tak bych ho asi brala, ale kvůli sportáku ne. Já jsem ráda že jsem měla zvlášt hluboký a zvlášt ted sporták, když to není kombinace přijde mi to kvalitnější. Může to být jen můj dojem, hluboké jsem měla Peg perego a to byl Pan kočár 🙂 Ted jsem koupila sporták Quatro Monza, je rozhodně víc polstrovaný než Izacco Z5, zase Izacco se mi zdá že lépě jelo a určitě víc pružilo, mělo i nafukovací kola, Monza ne. Jako kočár jel fakt dobře, ovladatelný jednou rukou, necítili jsme téměř žádné nerovnosti.. Výběr nezávidím, já jen blbej sporták vybírala 3měsíce :D
Sporták jsem nakonec vybírala s tím, že musí mít přehazovací rukojet, už bych jinak ani nechtěla, Izacco ji nemá, což jsem nevěděla když jsem ho kupovala.

sudina
22. srp 2011

@karmenta 🙂 Děkuju za info a rady, určitě to vezmu v potaz a všechny ty kočárky projedu. Ten Peg perego je krásnej, na ten jsme se taky koukali. Tak ještě jednou díky 🙂 .

aprint
autor
22. srp 2011

@sudina houpoak se s ním dá...má písty takže to jde v pohodě...rozměrově je celkem malý, do klasickýho panelákovýho výtahu se vejdeme v poho a složený se mi vejde i do kufru krátké feldy...látka m i přejde celkem kvalitní a všichni ho obdivují...má celkem velký košík...tot klady a ted zápory...stále nám jezdí k jedné straně..nevím jestli je to křivýma chodníkama nebo kočárem a jak je ten spoj konstrukce, kde se to ohýbá na skládání palstový, tak to začalo vrzat-ale to je holt nemoc palstů :--( v hlubokém kočárku žádné pásy nejsou.skládat a rozkládat jde v pohodě, korbička jde sundávat taky dobre. kdyby nevrzal a nejezdil kam nechcoi, tak jsme spokojena..jen vajíčko máme cybex..to co bylo k tomu se mi zdálo takové fórové...máme adaptéry, takže jde v poho nacvaknout na podvozek

sudina
22. srp 2011

@aprint Děkuju za odpověď. Ještě se vydám do Brna a tam si vše osobně osahám, protože takhle je to moooc těžký vybrat kočárek. 🙂