Kočárek Babyactive Jet. Máte zkušenost?

gabik76
14. bře 2009

http://www.mimistyl.cz/kocarek-jet/
máte někdo zkušenost??

gabik76
autor
14. bře 2009

A ještě,nevíte jestli se dá koupit v Těšíně?Popř. za kolik? 🙂

astrane
14. bře 2009

já ho jen viděla v Brně v obchodě a jediné co vím,tak že nehoupe,ani ty zadní kola nejsou nijak odpružený(nebo jestli jo tak tak málo,že to není poznat)

gabik76
autor
14. bře 2009

takže vyloženě městské vozítko co?

astrane
14. bře 2009

no já jsem jela jednou s Jané nomád a přirovnala bych to k tomu,to taky nepruží,jen ten Jet má jedny kola nafukovací.Já tam v tom obchodě zkoušela trochu víc zatlačit na rukojeť a nic,takže fakt odpružení 0 0 nic...měli ho zabržděnej,tak jsem víc nezkusila,protože bylo evidentní,že nejsem potenciální kupec 😀
jestli chceš něco trochu terénějšího,tak tohle asi radši ne...mě osobně se od baby activu víc líbí ballerina,i designově....ale já jsem ulítlá na houpací kočáry 🙂

gabik76
autor
14. bře 2009

no lehčeji terénní by se hodil 😉 ale nemusím vyloženě houpací kočár...líbí se mi hlavně ty barvy ale mám strach že ty menší kolečka jsou moc malé...

astrane
14. bře 2009

Příležitostný lehčí terén zvládne snad každej kočárek...i ten nomád 😉 Kola jsem až tak nezkoumala...jak říkám,kupovat jsem ho nechtěla,jen vyzkoušet 😀 Vypadal prostorně.
byla jsem tady www.anicka.cz (chodím tam ráda nakupovat,protože mají dupačky od 69 a čepičky od 39 Kč a nám pěkně seděli)-mají je někdy na prodejně vystavený,ale mají tam málo místa,takže vždy jen 1kus od každého druhu-jeden jet,jeden breaker a jednu ballerinu.A někdy ani to ne.Ale skladem je mají určitě...kdyžtak jim pošli dotaz a oni ti oměří co budeš potřebovat-i průměr koleček....
ale když budeš chtít,otestuju ho tam za tebe a dám ti vědět 😉 😀