Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
11. pro 2010

@lucisa uff tak to je smola 😖 snad vam to poslu, ja som raz chcela objednat len original duse do kolies a napisali mi ze jedna ma vyjde na 10eur !! samozrejme este postovne !! 😕 tak sme zhanali obyc a nasli za 1,60 e ... tak dufam, ze vas nebudu chciet obabrat ...

lucisa
11. pro 2010

Holky, já vás tedy poprosím o info. Našli jsme firmu, která vyrobí pružinu na zakázku, jen je třeba vědět nějaké údaje. A pokud máte doma manžílky, kteří to budou umět poměřit, mohli byste mi napsat tyhle rozměry?

- průměr drátu
- vnější průměr pružiny
- délka pružiny ve volném stavu (nezatížená)
- počet závitů (= otáček pružiny)

Chceme to zkusit poptat, kolik by to stálo, jestli to raději neobjednat tam, až mi sdělí nějakou pálku dovozce, jak píše a varuje @mam4

Moc všem děkuji 😉

mam4
11. pro 2010

@lucisa tak ja som sa to pokusila zmerat, krajcirskym metrom, snad to pomoze ...
dlzku som namerala 10cm, ma to 8 zavitov ale priemer som nevedela tak som zmerala obvod celej pruziny a to je 13,5cm, a takisto drat som nevedela zmerat ale urcite je sirsia ako ta predna

radushka
11. pro 2010

@lucisa tak to je teda pech.A nemůžeš se té maminky zeptat, kde ho koupila? třeba mají pozáruční seris.Přeju hodně štěstí teda 😉

lucisa
11. pro 2010

@mam4 moc díky, hned si to zapisuju a hážu do formuláře.

@radushka jo, to bych mohla, nenapadlo mě to. Navíc mi ta mamča dala veškeré papíry i s návodem, tak tam možná taky bude informace, co a jak, jsem truba, že mě to nenapadlo dřív 😅

radushka
11. pro 2010

@lucisa přišla bys na to, jenom jsemtu tvoji úvahu urychlila 😀

lucisa
11. pro 2010

@radushka 😀 😀 😉

landrea
13. pro 2010

dievcence nebude niektora z vas sportiacik predavat?
papa

lucisa
13. pro 2010

@landrea tenhle vypadá moc dobře a se super výbavou:
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/8ybh/sp...
a tenhle už není s takovou výbavou, má nějakou vadu a je dražší:
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/65pt...
a ještě tenhle na sk MK:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1g3j/beb...

lucisa
13. pro 2010

@landrea ten první je i na vašich stránkách, aspoň myslím, že je to tenstejný, jen jiná prodávající - asi kámoška:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/uo5n/3po...

lucisa
14. pro 2010

Holky, tak si představte, že se dá ta pružina koupit jako náhradní díl. Právě mi odepsali ze servisu výhradního dovozce, stojí 180,- Kč + poštovné a balné 135,- Kč. Sice je to zase nějaký peníz, tak ale hlavně, že se to dá koupit a nemusím to někde nechávat dělat na zakázku, kdo ví, kolik by to tam stálo, když by se jednalo o 1, max. 2 ks.

mam4
14. pro 2010

@lucisa jeee super, to ani nie je tak vela ved odo mna pytali skoro 2x tolko za dusu 😝 ten servis to mate vyhradne pre cesku republiku alebo je to original od vyrobcu ?? lebo by bodol kontakt pre pripad keby nieco 😉

lucisa
14. pro 2010

@mam4 já ani nevím, jestli je to jen pro ČR, ale věřím tomu, že když si u nich něco objednáš, tak by neměl být problém poslat to i na SK:
http://www.bebeconfort.cz/
Však si to prostuduj, kontakt ulož a třeba se bude někdy hodit. 😉

mam4
14. pro 2010

@lucisa tu stranku poznam ale nevedela som ze aj taky servis robia, nevsimla som si to tam ... tak ak by nieco tak skusim ... dik 😉

lucisa
14. pro 2010

@mam4 není zač. Já jsem tu pružinu poptávala i u prodejce, kde ho koupila maminka přede mnou a i to mě odkázali na servis dovozce.
Na jedné z těch sekcí je odkaz na formulář i ohledně servisu a náhradních dílů, i kdyby nic, za optání nic nedáš. 😉

landrea
15. pro 2010

@lucisa , jeej dakujem za prekuknutie inzeratikov, ja som pokukala na webe aktualne uz pred prispevkom, len som skusila pisnit ,ci niekto neplanuje predaj
lebo ma ziadna ponula extra neoslovila 🙂
najradsej by som cierny , mam loolu a rada by som este sportiacik high trek, mam uz nachystane pre dalsie mimi, prestahovali sme sa na dedinu a momentalne je tu toolko snehu a cesta nic moc, tak aby sme v sychravejsich a zimnych mesiacoch fajne presli 🙂
papa

lucisa
15. pro 2010

@landrea není zač, já nemusela extra hledat, prostě mě tohle zajímá, taky jsem chtěla raději původně černý, ale nejblíže a nejvýhodněji byl modrý, tak neva 😉

lucisa
16. pro 2010

Dnes mi přišlo vysvětlení ze servisu ohledně častosti závady u pružiny:

Tato závada na počet prodaných kočárků je jedna z ojedinělých. V tomto případě je nutné kontrolovat zajištění pružiny, jedná se o dva šroubové spoje.

Tak už aspoň vím, co mám kontrolovat, aby se to příště nestalo. Možná malý tip i pro někoho dalšího. 😉

mam4
16. pro 2010

@lucisa tak asi si to skontrolujem aj ja lebo vcera som ho vytiahla a zdal sa mi nejak viac odpruzeny ale tiez je pravda ze aj maly ma uz svoju vahu 😅
a poslu ti tu pruzinu alebo posielas kocik a oni to opravia a namontuju ??

lucisa
16. pro 2010

@mam4 nene, už to posílají dobírkou, jen pružinu. Právě jsem se jich ptala, jestli se to stává často, tak ať mi raději při jednom poštovném a balném pošlou 2 ks a jak tomu předejít. Tak mi odepsali viz výše. A posílají jen jednu, už nemám strach, když vím, co hlídat.

susansa
22. pro 2010

ahojte holky nevite o nekom kdo by prodaval hlubokou korbicku na bebe confort high trek? předem díky moc

mam4
22. pro 2010

@susansa tak ja budem urcite ale najskor za pol roka 😵 ale tu na slovenskom MK som videla asi 3 inzeraty ...

susansa
22. pro 2010

dekuji za odpoved... my ji potrebujeme tak v breznu ☹ jeste mrknu na inzerci

zuzikkaa
28. pro 2010

ahoj baby,,prosim vas zmesti sa do kocika aj 2rocne naobliekane dieta v zime aspon s dekou ked uz nie fusak?? ☹

lucisa
28. pro 2010

@zuzikkaa já myslím, že jo, s fusákem si nejsem jistá, ale s dekou myslím, že hej. Přijde mi dost prostorný. 😉

zuzikkaa
28. pro 2010

mozte dat nejake rozmery sportovej casti? sirka,,dlzka...dakujem 😉

lucisa
29. pro 2010

@zuzikkaa šířka sedáku je 32 cm, podle nabídky prodejců, mrkni třeba sem, vyčteš tam i spoustu jiných informací:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/high-trek-full-...

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzejninka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzejninka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz