Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

radushka
30. zář 2009

babush: přesně to je jediná chynička, kterou tam taky vidím. Holky ale píšou, že je to úplně v pořádku a že je to ergonomické pro mimčo. Taky bych uvítele ještě nějaké názory 😉 .
Já jsem na netu kočárek (trojkombinaci 2009, ale bez těch věcí) viděla za 17 500,- .Nechceš sem hodit odkaz na ty tvoje stránky?

matja
30. zář 2009

babush, môjmu malému to vôbec nevadí, tiež som sa toho bála. Vie si v ňom aj pospať. Som veľmi rada, že mám ten kočík, som s ním spokojná, ale keďže chceš počuť aj mínusy, tak mne trošku vadí strieška na šporťáku. Uvítala by som radšej nejakú pevnejšiu, ale rozhodne by som si kúpila ten kočík aj napriek tomu zas. No a ešte zváž, či sa vám dobre zmestí do auta. Kočík som pred kúpou neodskúšala, nemala som kde, kupovala som cez internet.

luucia
30. zář 2009

Mě právě přijde oproti matje ta stříška dobrá 😉 jaklo jediný kočárek, jí má tak dlouhou, že ikdyž mimčo usne a jede se proti sluníčku, není potřeba slunečník 😉

matja
30. zář 2009

jáááj, tak to áno, v tom má strieška výhodu, že je taká dlhá 😉
ja som to myslela skôr naopak, keď ju posuniem viac dozadu, aby malo dieťa lepší výhľad, tak vtedy to vzadu je také moc voľné.

matja
1. říj 2009

ahojte, prosím vás, vie mi niekto súrne oskenovať návod k High Treku? Prosím napíšte mi IP. Vďaka.

bluegirl
1. říj 2009

Ahoj holky tak ja jsem si dneska ten kocarek koupila v akci v polsku 🙂 a vysel na 11000 trojkombinace, bez autosedacky. Ale jelikoz se da korba pouzit jako autosedacka tak ji zatim kupovat nebudeme. Je super 🙂 ale mam dotaz jak se brzdi treba na delsi dobu v autobuse nebo tak. Dik a ten navod by mi taky moc pomohl 😉

l78
1. říj 2009

bluegirl- brzda je dole, mezi koly.

bluegirl
2. říj 2009

Ja mam asi typ 08 nebo nevim a mezi koly je akorat pruzina ☹ tak nevim jak mam brzdit v obchode me to nenapadlo.

l78
2. říj 2009

Já mám taky kolekci O8 a je tam klasická páčka, kterou když sešlápneš, tak se kočárek zabrzdí. Kamarádka má kolekci 06 nebo 07 a tam je brzda na rukojeti, vedle ruřní brzdy.

senja
2. říj 2009

Holky kdyz jsem High Trek sportak videla nazivo, zarazilo mne jak je kratka hloubkla sedu. Mimino z toho snad vypadava 😒

luucia
2. říj 2009

senja, nebo nevypadává 😀 😀 😀

Já měla kolekci 07 a nožní brzda byla mezi kolečky..já jí měla červenou..jen se sešlápla drželo to 😉 a ruční byla normálně na rukojeti 😉

innes
5. říj 2009

holky, máte tento kočárek někdo ozkoušený na bruslích?

erikasadek
6. říj 2009

baby ka vm to mozno pomoze,
je to sice v francuzstine, ale mate tam video presne kao poskladat , kociar a ako funguje mozno vam to pomoze v mnohych otazkach..

inak ja mma bebe confort , ako vatsina ludi v fr.. a som velmi spokojna s kvalitou vydrzi vsetko. 😉 6 rokov. 😉

erikasadek
6. říj 2009

brzdy su dve na , rukoveti a na spode.. 😉

a nizky sed urcite nie je, len blbo ho mal niekto nastaveny na poziciu lahu.. 😀

luucia
7. říj 2009

innes, my jsme s ním na bruslích jezdili dost často..jen zaaretuješ kolečko a jede se..naprostá pohoda 😉

laada
7. říj 2009

Me prekvapilo, ze na nasem kocarku je i pasek na ruku specialne kvuli jizde na bruslich 😅

luucia
7. říj 2009

Laada, fakt? to je teda nový, náš to ještě neměl

radushka
7. říj 2009

erika: to video je super 😉 Ten sed (hloubka) se dá taky regulovat? to mi nějak uniklo 😅

l78
7. říj 2009

laada, ten pásek je na spojení složeného podvozku se sporťákovou částí. Je to i na tom instruktážním videu.

radushka, sed se dá regulovat jen polohováním zad, ale myslím, že to stačí.

erikasadek
7. říj 2009

redushka, kazde bebe confort sa reguluje, poloha spanok ako vidis na videu a poloha, sed.. 😉

sedacky su vzdy u nich anatomicke takze dieta je v nom dobrej polohe.. teda ja ma starsi typ, ale doteraz ako novy staci par krat vyprat a je to.. 😉

som rada ze aspon tak vam to viedo sa paci a pomoze.. 😉

radushka
7. říj 2009

erika: jsem myslela, že to polohování je o tom, že se to dá dát do vodorovné polohy 😅 a ono se to dá regulovat i jako vevnitř jo? tak to by bylo super 😵

erikasadek
8. říj 2009

radushak almogicky ano... nemem tento kocik ale vatsina, bebe confort takto funuje, potiahnes tak je , v polohe na spanie, takze je uplne vodorovan poloha.. a potom naspat je to , do vnutra, takze nohy znova vysia, pre sedaciu polohu teda

ale v polohe, na lezanie, je to takto naschval, aby boli ako v posteli a nohy im nevyseli.. 😉
budem musiet asi skocit do obchodu apozriet sa na tento typ, kocika... 😉

ja osobne ak bude tretie babo, chcem lola... bebe konfort pre parizske ulce je pre mna najvyhodnejsi.. a je super.. 😉

radushka
8. říj 2009

erika: aha, tak na to se ještě v obchodě kouknu.To by bylo fajn 😉

erikasadek
8. říj 2009

urcite sa pozri.. 😉

ardila
9. říj 2009

Ahoj holky, tak jsme se definitivně rozhodli, že koupíme High treka, ještě jsme uvažovali o Teutonii Spirit, ale ten HT se mi nějak víc líbí..
Jinak už je k dispozici nová kolekce, Babypark a Babystyle už jí mají skladem, v Babyparku bude k vidění na prodejnách cca za 14 dní.. Docela se mi líbí ta khaki, co mam v albu, tak jsem zvědavá, jaká bude naživo..

innes
9. říj 2009

ardi, tak jsem tam dneska byla, měli teda jen tu 2009, ale asi do ní půjdem 😉 Trošku mě zklamal vzhledem, ale měli tam i hnusnou barvu, tak to bylo asi tím a sedačka v protisměru vypadala trošku divně. Taky jsem koukala, že v katalogu mají tmavou konstrukci a v babyparku stříbrnou - s tou se mi to tolik nelíbilo. Jsem hrozná no 😀
Ale jinak suprovej, vychytanej, lehkej, i ta mentolovohnědá kombinace se mi dost líbila, ale půjdem spíš do šedý.

ardila
9. říj 2009

Innes, mně se teda vzhled líbil. Ale na Zličíně teda měli černou kontrukci.. Dneska mi psala paní z Babystylu, že se nakonec pro velký zájem rozhodli novou kolekci vystavit na prodejně a dají vědět, až bude, tak ještě okouknem nový barvy a uvidíme, jinak asi taky ta šedá..

lulu26
10. říj 2009

Ahojte baby,

pridavam sa k vam, aj my sme sa rozhodli pre high trek, pacila sa nam ta svetla farba oxycrem..neviem ako sa ceny pohybuju u vas, my sme dali za nho 780eur, bola k tomu aj taska, fusak, plastenka a ten nadstavec na vajicko, co pripnete do auta.
Verim, ze s nim budeme spokojni..rozhodovali sme sa nad xlanderom / limitovana seria, tak quinny, som rada, ze sme pockali a nekupovali sme uz kocik nejako skoro dopredu. 🙂

innes
10. říj 2009

Ardi, já se tam vypravím asi ještě jednou na čumendu, nebo zavolám, protože nevím, jestli v tý Windoo boudičce je v ceně i ten chránič hlavy apod., když to je do auta místo sedačky.
Lulu, tady je v ceněsnad jen ta pláštěnka, ale nástavec na vajíčko myslím žádný jiný potřeba není. Já po nich teda moc nekoukala. Budeme mít asi tu boudičku a pak až nějakou dokoupíme.