Kočárek Coletto Savona - máte zkušenosti?

lenka86dk
20. bře 2016

Ahoj holky, klasický dotaz - nemáte náhodou některá zkušenosti s kočárkem Coletto Savona? Viděli jsme ho na prodejně a líbil se nám na první pohled, ale stejně by to chtělo ještě nějaké praktické zkušenosti 🙂 hledala jsem na netu, ale recenzí na značku Coletto je málo a na tenhle typ kočárku jsem nenašla vůbec žádnou recenzi...

Původně se mi líbili kočárky od Baby Design, ale ty byly v porovnání s tímhle kočárkem menší a nižší (s manželem jsme oba vysocí - já 183cm, manžel 197 cm, tak musíme koukat po vyšších kočárcích, ať to pak nevypadá jak kočárek pro panenku 🙂) ).

Děkuju za jakékoliv poznatky 🙂 L.

hrdapavlina13
23. bře 2017

ahojky, nějak nemůžu najít recenze, jak jste s kočárkem spokojené..? Přemýšlím o koupi, ale recenzí jsem moc nenašla, prosím napište někdo,kdo už jezdíte, jak jste spokojené...děkuji🙂

aniaaa
26. bře 2017

@hrdapavlina13 ahoj, byla jsem zatím 2x , a to v náročném terénu a kočárek zvládl dobře. Zatím jsem spokojená, ale není ještě pořádně ozkouseny

hrdapavlina13
27. bře 2017

I tak děkuji za odpověď 🙂

lenka86dk
autor
25. dub 2017

nejen pro @hrdapavlina13
hluboká korba byla super, sporťák šílený - tuhle recenzi jsem právě přidala na heureku:

KLADY HLUBOKÉ KORBY
velmi dlouhá (dcera se do ní vešla až do 8,5 měsíců a to už měla 73 cm)
krásně se s ní jezdilo
bouda se dá pořádně sklopit, takže dovnitř ani nefouká, ani nesvítí sluníčko
výškově nastavitelné madlo, takže jak 197 cm taťka spokojeně vozil, tak i 3 letý kamarád

KLADY SPORŤÁKU
bohužel asi jediné plus, že jde nastavit i proti směru jízdy

ZÁPORY HLUBOKÉ KORBY
pláštěnka, která je z tenkého materiálu a už se nám 2x protrhla (opraveno izolepou)

ZÁPORY SPORŤÁKU
pláštěnka vůbec nepasuje
strašně špatně vyřešeno polohování - pouze 3 polohy a při tom lehu má dcera hlavičku níž než nožičky
3. poloha "vsedu" se absolutně sedu nepodobá - malá sice ještě nesedí, ale i tak by klidně chtěla víc sedět - a to se bojím, že až by seděla, tato poloha by jí absolutně nestačila
sporťák je těžký
shrnutí spoťáku - 10%, už jsme objednali jiný

CELKOVÉ SHRNUTÍ
Vzhledem k tomu, že se samotné hluboké korby moc neprodávají, možná bych se opět rozhodla pro tento kočárek - patří spíše k těm levnějším, takže pokud nemáte 20 a více tisíc na nějaký fakt kvalitní, toto je asi dobrá volba. Ale musíte počítat s tím, že ten sporťák fakt moc používat nejde.

Takže mé shrnutí: hluboká korba 98% (až na tu pláštěnku) a sporťák jen 10%.

Ovladatelnost kočárku: Výborná
Skládání kočárku: Jednoduché
Úložné prostory: Vyhovují mně

annie322
20. zář 2017

Ahoj. Ja mma doma coletto savona decor a som s nim velmi spokojna. Je dobry do narocnejsieho terenu a krasny. Mam hnedu farbu. Nevyhoda jeze je tazky, ale to su skoro vsetky tie polske kociky.

milca111
20. zář 2017

Tak přidám i já svoji recenzi.
Mám Savonu dekor v šedé barvě,kočárek je moc krásný,hodně i cizích lidí mě zastavovalo a chválili kočárek, ale terén tedy moc nezvládá.Jakoby hrka a když je miminko maličké,jako naše mala,je narozená v květnu a nemá kolem sebe fusak a jinou výplň té hluboké korby,tak v tom horším terénu je naklepané a litá ze strany na stranu,no hrůza.Uplne mi to vadilo a to jsem nejela žádnou polnackou,ale jen horší cesta tady u nás na vesnici.Jinak je lehký,krásný, skladný,ale spíš bych ho hodnotila do města na hezké cestySportak zatím vyzkoušený nemám,ale jak to tu čtu,tak asi s ním moc nenajezdíme a půjdu zase do Casualplay sporťáku,jako jsem měla na druhého syna,ten terén zvládá luxusně.

milca111
20. zář 2017

Jo a dost vybledlá přesto léto stříška,přitom jsem měla malou z 90% ve stínu na terase a v tom horku jsem ani na procházky nechodila a jen když bylo méně horko,tak na procházku jsem šla,ale taky převážně po stinu a i tak vybledl.