Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

weri1
15. kvě 2010

tak já jsem z Prahy,ale těch i normal dorjanů,tak jsem ho našla v jednom obchodě

lenass
15. kvě 2010

taky některé prodavačky nejsou tak ochotné, aby ten kočár přestavily na sporťák..pokud nevidí, že ho člověk chce hned koupit

weri1
15. kvě 2010

třeba by ti ten prestige vyhovoval. v některých obchodech můžeš zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodů,podívej se na obchodní podmínky

weri1
15. kvě 2010

tak to je síla, nás tady prodavač stejnej obsluhoval pokaždé a pokaždé nám to na požádání předělal, my teda i sami jsme si to pak přehazovali
není to levná záležitost tak to chci všechno vidět, a taky bych jim to řekla

weri1
15. kvě 2010

tak až se rozhodneš,tak písni. jsem zvědavá pro co se rozhodneš 🙂
jdu si lehnout,bolí mě záda

lenass
15. kvě 2010

ještě zkusím napsat do několika prodejen, třeba mi poradí, ale asi až v pondělí, když je víkend........v jednom obchodě prodavačka měřila hlubokou kobribčku u prestige a naměřila 83x36cm.....ale v té době jsem ještě neřešila sporťák ☹ . Jinak manžel ze mě už šílí, byli jsme už asi v 10 obchodech, ale dannyho měli jen ve třech.

lenass
15. kvě 2010

taky půjdu spát...díky moc za dopisování

weri1
15. kvě 2010

ještě něco, nevím jak je to u dorjanu,ale u jedné značky kočárku psali na netu délka 70cm a když jsem ho měřila v obchodě měl 78 cm,což je velkej rozdíl. Prodavačka říkala, že na netu jsem míry od výrobce.

kpetra
16. kvě 2010

Ahoj
weri1 - ještě máš čas, třeba se objeví někdo, kdo ho má nebo by měl možnost vyzkoušet sporťák s větším dítětem. Jestli půjdu u nás do města, tak se kouknu, jestli ho už mají a šupla bych do něj našeho skoro tříletého Matýska.
Jinak z mých zkušeností - my jsme kočárek využili pořádně do dvou let, z toho byl ve fusaku první zimu v korbičce a druhou ve sporťáku ( to měl okolo 14 -18 měsíců) a to se vešel do kočáru bez blémů. Minulou zimu jsme měli kočár jen občas a to bez fusaku, protože stejně Matýsek chodil po svých a kočárek byl jen na popojíždění. Takže i těch 30 cm by mohlo stačit, pro mě je třeba důležitější délka zádové opěrky a tu má 51 cm, což je super. 🙂 . Ale nejlepší by bylo to samozřejmě vyzkoušet. My máme teď doma kočár, co má šířku sezení 33 cm a ještě je v něm dost místa. A koukám, že loňský model Dannyho má taky uvedenou šířku 30 cm, tak by ti mohla napsat nějaká maminka, co jezdí už dýl, jestli to stačí nebo ne.

A už jsme jednou psala, že u Prestige bych brala tu modrou barvu a to i pro holčičku. 😀

weri1
16. kvě 2010

petra: já už mám kočárek koupený

kpetra
16. kvě 2010

weri - omluva, já myslela lenass 😅 No jo "po ránu na ránu" 😀

lenass
16. kvě 2010

kpetra: moc díky za užitečné info 🙂

weri1
16. kvě 2010

já mám zase kytičky pro kluka, i když tady někdo psal, že nechtěl kytičky pro kluka 🙂

naty
17. kvě 2010

weri1: tak to máme stejnej...taky pro kluka... 😵 ...já sice chtěla celej černej, ale MM trval na kytičkách... 😅 😀

já sem s ním nadmíru spokojená, jen jednu otázku pro holky, co už jezdí....jak proboha nafukujete kolečka?? My sme s MM nenašli jedinej vhodnej šlaušek, co by se tam vešel... 😕

weri1
17. kvě 2010

naty: my uvažovali taky o celým černým, ale nakonec jsem řekla, že to by bylo hodně smutný. a ten kočárek s těma kytkama je černej nebo šedej?

weri1
17. kvě 2010

tady někdo psal, že nafukuje normální pumpičkou

luji78
17. kvě 2010

Ahoj holky, tak teď jsem si přečetla poslední dvě stránky a jsem rozhozená ... já měla za to, že letošní Danny a Danny Prestige mají úplně stejné rozměry všeho ... takže u Prestige je opravdu sporťák menší? Jestli jo, tak to budu teda smutná, už jsem pro něho byla na 100% rozhodnutá ... tak to musím jít zase hledat na net nebo zkusím písnout někde do prodejny. Není tady nějaká maminka, která má letošního Prestige, aby nám ho změřila, jak jsou ty míry doopravdy? Dík 😉

weri1
17. kvě 2010

luji: na netu píšou jiný míry, ale bylo by fakt lepší si ten kočárek přeměřit na prodejně. Hlavně já bych si kočárek bez vidění naživo nekoupila. Nemáš možnost si ho jít přeměřit?

marlene5
17. kvě 2010

Holky myslím,že sou stejně velké,že tam mají chybu,mě se ten prestige zdál hodně prostorný,i prodavačka říkala,že je celkově větší než loňksý typ.Jinak my jdeme do prestige,prostě vzhledově je o mnohem hezčí a luxusnější a taky se mě a manžovi moc líbí černá konstrukce tak proto 🙂 Já ho viděla naživo a je fakt super hodně velký,vtěší než třeba x-lander,navíc s ním jezdí každá druhá mamča 😉

luji78
17. kvě 2010

Weri: no, oni tady na prodejně Prestige nemají, jen ten obyč, takže jsem to brala podle něj a chtěla jsem to prodloužení lůžka, proto chci jít do Prestige. A počítala jsem tak nějak s tím, že jsou míry stejný. No, já zkusím někam napsat a pak sem hodím info 😉

lenass
17. kvě 2010

holky, tak jsem napsala asi do deseti obchodů........z jednoho mi napsali, že rozměry nejsou stejné a z druhého, že jsou, že prestige je jenom designově odlišný a teda i dražší, ale že oproti loňsku je větší i sportovní nástavba 🙂

lenass
17. kvě 2010

myslím si taky, že záleží na tom, jestli mi odpovídaji na dotaz z kamenné prodejny, kde mají osobní zkušenost nebo jen z internetového obchodu......(kam jim přijde zabalené zboží a obratem ho posílají dál)

luji78
17. kvě 2010

Tak to je teda zajímavé, takže abysme si vybraly, která verze je pravdivá ...

lenass
17. kvě 2010

luji78: uvidíme, co napíšou dál 😀

lenass
17. kvě 2010

jinak já už se nedivím ničemu, protože v jedné prodejně ani nevěděli, že je nějaký letošní prestige a jak vypadá.....většinou mají fakt v prodejnách vystavené jen normální danníky

luji78
17. kvě 2010

To je bordel ... holky, nevíte někdo, jestli existuje nějaká polská www stránka - přímo výrobce DORJAN??? Tam by to snad mělo být správně ...

weri1
17. kvě 2010

já viděla i prestige i normal a ten prestig se mi zdál menší

weri1
17. kvě 2010

zkus dětskej ráj, tam mi prodavač říkal, že oni to přeměřují než to dají na net, tak tam zkus napsat nebo zavolat

martinavot
17. kvě 2010

Ahojte holky, viděla jsem tyto kočárky na veletrhu,ale to jsme ještě nebyli pro něj rozhodlí,takže nás ani nenapadlo porovnávat velikosti. Na letáku jsou rozměry úplně stejné, ale asi ve skutečnosti tomu tak nemusí být. Vložila jsem fotky. Chtěla bych spíš prestige skrz tu prodlouženou sportovní verzi. Navíc má i moskytiéru a v tašce je i přebalovací podložka. Zatím mám vybranou modrou, ale máme ještě čas, tak nevím jestli to je definitivní rozhodnutí.

luji78
18. kvě 2010

Tak holky, našla jsem polské stránky Dorjanu a tam mají Prestige pouze loňský rok, takže aktualizace jako blázen!!! 😲 Ten dětský ráj, jak zmiňuje Weri, tam jsem se byla podívat, ale Prestige neměli vystavený (myslím prodejna Liberec, v Praze by snad vystavený být měl). Psala jsem tam dotaz, protože na stránkách mají uvedenou velikost korbičky u Prestige menší než u Dannyho Sport, jestli jsou stejně velké nebo menší? Paní mi odpověděla, že jsou větší než loni, ale rozměry jsem se nedozvěděla a na stránkách si to taky neopravili, mají tam u letošního Prestige pořád uvedenou velikost 76x30 ... našla jsem někde v jiné diskuzi ještě maminu, která má letošní Prestige doma, tak jí poprosím, jestli by to nepřeměřila 😉 Myslím ten sporťák, korba by snad měla být stejně velká jako DS 2010, aspoň na všech ostatních stránkách to tak je ...