Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
8. říj 2012

@elana já si počkám, až budou dělat zlatý ze smaragdama kolem hlavy a ty budeš mít tři děti , pak si pořídím já další 😀

elana
8. říj 2012

@alemari vidíme, vidíme...ale tak nějakej RacerGT už je trochu nůďo, ne? 😀

alemari
8. říj 2012

@elana 😀 no ale proč to má jen tato kozí nožka? 😀

elana
8. říj 2012

@alemari kozí nožka 😀 😀

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari jo, to je blbé, že to nejde k jinému podvozku, co?

alemari
8. říj 2012

@elana 😀 no 😀 😀 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa no co na to řekneš! Představ si, že by jsme si ted kočár vybíraly a zjistily toto 😀 😀 😀 díky bohu za bílou lemovku, ty nervy! 😀 😀 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa
@elana no ale toto už mě fakt položilo 😲 u těch golfek je jen jedna barva konstrukce! Chápete to? Já ne 😀

elana
8. říj 2012

@alemari no toto, taková zrada 😀 Ha ale já teda v golfkách nezůstala Hartanu věrná se přiznám...do nich se mi nechtěly vrážet velký peníze, tak jsem koupila Inglesinu, samozřejmě se stříbrnou konstrukcí😀.

alemari
8. říj 2012

@elana joo? jakou barvu?

elana
8. říj 2012

@alemari zelenou (taková tmavá, lahvová). Tam teda nebylo kam si vyskakovat-na výběr mají tmavomodrou, červenou, krémovou, černou a tuhle zelenou 🙂

alemari
8. říj 2012

@elana já ty golfky viděla na bazoši za 3 000kč, což bych dala, ale ta barva... 😒

alemari
8. říj 2012

@elana no tak to se kouknu na jejich výběr 😉 i když asi počkám do léta, jestli nám náhodou to GT nebude i stačit 😉

elana
8. říj 2012

@alemari ty hartanský Buggy? jakou barvu tam měli? právě mi přijde, že jsou dost pro Tebe, je tam i taková limetková (nebo spíš ostře zelená), fialová, červená...

elana
8. říj 2012

@alemari já jsem právě chtěla golfky už jen lehký a ne moc drahý, když mám kvalitní sporťák. Chtěla jsem golfky vyloženě na rychlý pochůzky nebo když mám auto s malým kufrem a potřebuju přesun. Určitě se Toplinu zbavovat jen tak nehodlám 😉

alemari
8. říj 2012

@elana já myslela ny jiné, bugy IX , ty jsou v barvách jako kočárky, jen ty konstrukce jsou všechny stejné 😒 , ale na tom bazoši měli modré 😉

elana
8. říj 2012

@alemari aha, tak to jo. Ale tak víš jak-zas modrá je dobrá, když k ní koupíš nějakou Pinkie ostrou šílenost, tak aspoň vynikne 😉

alemari
8. říj 2012

@elana já taky jen na rychlovku, tady po kamení bych stejně nikam nedojela 😀

alemari
8. říj 2012

@elana no bratři by to neschválili 😝

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari ježíš, ženská, nezdržuj 😀 Furt čumím co jsi kde objevila a nedělám co mám 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa co jako máš dělat? 😀 No vidělas ty golfky? Všecky stříbrné!

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari 😀 😀 😀 😀 to je podraz, co? Žádný výběr podvozku 😕 😀
Mám za úkol nachystat seznam věcí, co potřebuju pro D dokoupit a jít udělat večeři 😅

elana
8. říj 2012

@alemari tak bratry na brigádu, jeden lahvičku s bílým lakem, druhej lahvičku s pomerančovým lakem a budeš jezdit s takovýma Velikonocema, že to Hartan ještě neviděl 😎 😀

alemari
8. říj 2012

@mochenkaa to bude spíš snídaně 😀 Mě by se ty golfky líííbily, ty s tou oranžovou konstrukcí!!! 😵

alemari
8. říj 2012

@elana noooo, ty by sis rozuměla s mým mužem....prý je to takový cestářský podvozek 😀 😀 😀 😀 oranžový, já bych si prý jen tu vestu reflexní natáhla,....abych ladila....to by v Německu teda čuměli..

mochenkaa
8. říj 2012

@alemari já ještě nešla dělat tu večeři, jo? 😀
Cestářský jsem měla lak na nehty. Byl boží 😵 😵 😵
Každopádně golfky bych brala ty tyrkysové.

A už jdu, nebo pojdeme hlady

jika10
9. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem se byla podivat na barvicky tech kocarku. Musim rict ze GTcko me dostalo, jsem zamilovana 😀 No a k barvickam, ta co se mi z 2012 nejvice libila coz byla 624 tak samozrejme neni - hneda byla opravdu hneda, skoro az cerna, ale ve spojeni s tou bezovou to muze ve skutecnosti vypadat fakt suprove 😉 No pak se mi libila ta 632 a podle vzorecku latka teda nic moc, ta svetle hneda byla na tom vzorniku takova divne strukturovana, ale tady co jsem videla na fotkach, tak to vypada dobre, tak ja nevim. No asi si budu muset pockat na kolekci 2013 a pak snad vzit barvicku 533. Jen vzorniky latek budou na konci rijna a to uz bude nejvyssi cas na objednani kocarku 😝

jika10
9. říj 2012

Jo a jeste mi holky povezte co mate topline S, jak moc jste vyuzili tu prehazovaci rukojet? Manzel zase krapet preferuje topline S 😝

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alemari
9. říj 2012

@jika10 533 uauuu, krásný, hnědý,má bílou lemovku 😀. @mochenkaa Ti ráda zdělí výhody bílé lemovky 😀. Včera jsme tu měly veselo. Mám pocit, že jsme si spolu psaly na úplně jiné diskuzi 😝 .