Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

scvrcek
21. říj 2012

@elana díky moc.....tak to jsi mě tak nepotěšila, s tím aretováním, teď u hlubokýho (bebecar) to jde právě zaaretovat za jízdy - vedle brzdy dole si to odšlápnu a je to, docela to využívám....no a to skládání ještě teda vykoumám, mě se to zdá divný, taky jsem zvyklá nechávat tam slídu atd., ale to přední kolečko se mi složí tak, že obrátí košík naruby.... 😕

kukucg
23. říj 2012

@jika10 aj ja som u tom rozmyslala uz 😅 ale zatial to necham tak, mozno nebude robit problemy 😀

kukucg
23. říj 2012

@scvrcek manual ku kociku sa da stiahnut aj na ich stranke, tu si najdes svoj kocik http://www.hartan.de/downloads/downloads.php plus vychodna, alebo zapadna europa a je to aj v nasich jazykoch 😉

jika10
23. říj 2012

@kukucg No my uvidime az podle toho, jestli Eliska bude po tatinkovi cunatko nebo po mamince peclivka cistoucka 😀 Ale zalozni plan uz je kdyztak vymyslenej 😀 A koukam, ze mas termin porodu taky v unoru .... Tak nam to snad lepe utece. A ty uz jsi kocarek objednala, nebo uz mas po prvnim prckovi

kukucg
23. říj 2012

@alemari podlozky su super, ta sovickova ma uchvatila 😅 😅 😅 inak by sa mi pacilo aj nieco karovane, trbars hneda s tmavoruzovou, ale take nieco, ale take som nikde nenasla 😕

kukucg
23. říj 2012

@jika10 Ja som kupila pouzivany, ale malinko, inak biela lemovka je tip top biela, tak neviem ci teda bude problem alebo nebude, oni ho pouzivali menej tak uvidime ako vydrzi u nas 😅

jika10
23. říj 2012

@kukucg No my budeme nejspis z nemecka objednavat novy kocarek, ale porad cekam na vzornik latek 2013, prece jenom je lepsi obcas tu latku alespon videt. Jen pak to budeme mit asi dost tip top s dodanim a porodem 😝

alemari
23. říj 2012

@kukucg já už káro ne, mám tam proužky, tak at se to nemlátí 😀 ted řeším fusak, vemu asi fialový Mucki L nebo stříbrný Smarty, jsou kvalitní, do takového kočíku jako je Hartan nemůžu strčit nějakou škaredinu! 😀 😀 😀

elana
23. říj 2012

@alemari ber meďocha, tomu to v Hartanu mooooc sluší 😉

alemari
23. říj 2012

@elana ale ony jsou oba ze stejné firmy, hod tu foto toho tvýho! 😉

elana
23. říj 2012

@alemari já vím, všimla jsem si toho "horolezeckýho" loga na tom stříbrným. Já ho ještě namám nainstalovanýho v kočáru (zatím jedem v podzimním Emitexu 2v1, ještě není taková zima)-ale zkoušela jsem ho, baba zvědavá, tam dát už v srpnu 😀

kukucg
23. říj 2012

@alemari No hej ty mas pruzky, ja mam sice kvetinky ale len vnutri ked to podlozka zakryje tak vlastne je kocik cisto hnedy, nemam ich ani na silte, takze ja by som karo brala 😵
Fusak mam po malom, tak nejdem riesit iny 😒 mam emitex combi, bezovy zvonka, zvnutra bananovo zlty, no ale vsak je pekny celkom 🙂
Hm pekne su tieto teda 😵 mne by sa hodil ten strieborny 😅
Ale keby kupujem tak sa mi pacia otlastove, napriklad tento http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... , pripadne v inej farbe, pripadne little angel http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

alemari
23. říj 2012

@elana más ten modrý?

alemari
23. říj 2012

@kukucg http://www.kidscompany.cz/zimni-fusak-odenwaeld... tento je podobný jako ty Dita cos poslala, ale na omak kvalitnější, koukni co všechno má😉.

kukucg
23. říj 2012

@alemari no na zivo som ich nevidela a ten co si tu hodila ani som o takom netusila 😅 😅 ale mas pravdu vyzera lepsie.
Mne to mozem byt ale jedno, mm by ma prizabil keby kupim dalsi fusak 😝 😀

alemari
23. říj 2012

@kukucg já žádný jiný nemám, jen takovou nějakou z dutého vláka, spíš bych řekla vložku, než fusak 😉 . Jaké máš ty kolečka? šly by ti přikoupit i ty přední?

kukucg
23. říj 2012

@alemari mhhh ten fialovy by som hned brala, do kelu 😠 😀 😀 😀
No ja fakt mam a teda neni zly, aj ked teda tento vyzera supeeeer 🙂
Myslis normalne predne kolieska na kociku, ci by slo kupit tu prednu napravu s velkymi?? myslim ze ano... preco??

alemari
23. říj 2012

@kukucg jen jestli jsou ty kola stejné jako ty letošní...
Fusak je krásný, co?

kukucg
23. říj 2012

@alemari ja myslim ze su, ale ista si nie som, ani som o nich nerozmyslala, myslim ze nebudu treba.
Fusak je uuuuuplne tuti-fruti 😀 😀

elana
23. říj 2012

@alemari mám hnědý, on jde hezky k těm doplňkům u kočárku, jsou v takové kávové barvě (myslím lem stříšky, pruh na boku atd.)

alemari
23. říj 2012

@elana jéé, já chtěla hnědý a už neníííí 😲

alemari
23. říj 2012

@kukucg 😀 tak leda bys napsala ježíškovi za miminko 😀

kukucg
23. říj 2012

@alemari ehm myslim ze by mi to bolo prd platne 😅 😅 😅

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari Meďocha jsem chtěla taky, ale nakonec jdeme do Emitex combi v černo-tyrkysové barvě včetně rukávníku.

Holky, dneska jsem na rehabkách potkala maminku s Hartan Sky a nadavála úplně hrozně. Už se jí zlomila náprava 😕 Furt jí z podvozku upadává nějaký plastový díl a celkově ten kočár je jakýsi vachrlatý 😕 Já (racer GT) i recepční (starý Racer S) jsme na ni hleděly, že to nechápeme. Takže pozor, ne každý podvozek bude ok. A to už má celou konstrukci vyreklamovanou za novou a dělá jí to zase. Takže asi podvozek na prd.

zizinkafekete
23. říj 2012

Babule, nemate zaujem o kupu krasneho len zopar mesacneho krasneho Hartana Racer v bielej konstrukcii? Viac v mojom bazariku....Dakujem!!!

alemari
23. říj 2012

@kukucg tak to neporadím 😀

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa no a kámoška měla Skater a naprostá spokojenost! Hlavně když to vyreklamují i ted teda 😒 . Ti v tom Emitexu zmrzne! 😀 Na těch stránkách co jsem tu dala mají i krásný modrý a zelený, a ty jsou teda podstatně levnější než ten fialový 😒

elana
23. říj 2012

@alemari tady mají hnědý...ale je to takový kapučíno, ne tmavohnědá-ale do Tvýho kočáru by možná šel ještě líp 😕 http://www.kidscompany.cz/zimni-fusak-odenwaeld...

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari nezmrzne. Má tak teplou kombinézu, že v ní může být i nahatý 😀 😀
Ale příští rok chci pořídit outlast (do -10), ale teď nějak nejsou prachy 😒 a nebo snad přímo Mucki 😵

alemari
23. říj 2012

@elana jo, já to beru tady o ty, ale chtela jsme tmavější, bude to jak čuně špinavé v té světlé 😒 , znáš to..