Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

susannah
4. dub 2013

ahojte, chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti s hartan sky xl? My sme vcera objednali Inglesinu Classsicu a dnes sme nadabili na tento a uplne nas dostal, takze sa musime rychlo rozhodnut a v pripade potreby zrusit objednavku :/ Trochu ma odraza cakacia doba, sme v 30. tyzdni a vsade citam, ze sa za nim caka 10 - 12 tyzdnov. dakujem za akekolvek postrehy, rady a recenzie 🙂

mppm
4. dub 2013

@m_d co koukám na net, tak ty pro Topline S jsou jiné než pro VIP ☹

m_d
4. dub 2013

@mppm škoda :-/ dala bych ti je jen za poštovné 🙂 jak jsem naštvaná 🙂))) (ale sama na sebe 😀)

mppm
4. dub 2013

@m_d neblázni, hoď je na aukro nebo někam na bazar..určitě se někomu budou hodit a přeci jen to nestojí 150Kč 🙂 A to jsi koupila špatné nebo je nepoužíváte?

m_d
4. dub 2013

@mppm mám bazarovej kočárek a byl u toho a když jsem to koumala, tak nevím s jakým zatměním mysli jsem koupila autosedačku Romer baby safe 😀 ale možná je tam nechám, pak se to bude líp prodávat dál 🙂

mppm
4. dub 2013

@m_d aha 🙂 zkusím ještě projít diskuze, jestli opravdu nejdou na Topline S. Takhle těžko říct, co je na nich jiného než pro jinou verzi..

mppm
4. dub 2013

a ještě mám jeden dotaz.. Nevíte jaký je rozdíl třeba mezi verzí GT z roku 2010 a novu verzí z roku 2012? Nemůžu nikde najít srovnání a pořád se rozhoduji mezi Topline a GT.

mppm
5. dub 2013

Holky, nechystáte se některá prodat Topline S nebo Racer GT, nejlépe rok 2012????

maximka33
6. dub 2013

ahoj holky, tak jsem si konečně vyfotila starého-nového hartana topline, teď nevím, jestli S nebo X, jaký je to rozdíl? a hlavně nemáte problémy s nizkým košíkem? díky.

elana
6. dub 2013

@maximka33 je to S, má přední malá otočná kolečka. X má všechna 4 kola stejně velká. Malý košík...no, to je jediný, co mě na tom kočáru fakt vadí, resp. s velikostí jsem se už popasovala-prostě využívám coby úložný prostor i ten za sedačkou v boudě, ale nízký je, na obrubníkách drhne a to i když jsou fakt malé. Ale co...tak drhne, no. Už to neřeším 🙂

martinan4
9. dub 2013

@maximka33 Jojo, je to S. Na košík jsem si zvykla 🙂 Nákup se do něj docela vejde (zvlášť když ho tam dáš v tašce), jak píše @elana , využívám i prostor za sedačkou a mám ještě tašku na madle, takže úložného prostoru je nakonec hodně. Je pravdou, že je košík niže, než na co jsem byla zvyklá, ale dá se 🙂 Ani ve sněhu s ním nebyl problém 🙂

maximka33
10. dub 2013

@elana
@martinan4
holky, díky za zkušenosti. mně velikost nevadí, stejně hodně jezdíme autem a ve vesnickém obchodě toho moc nenakoupím. jsem ráda, že ta výška zas tolik nevadí. musím to stejně vyzkoušet 🙂

aneriska
10. dub 2013

Musím se pochlubit úlovkem buggy ix1, který jsem pořídila na dovolenou. Po dlouhém hledání použitého jsem nakonec koupila nový. Zde čekáte 10 týdnů, v Německu se dá koupit, hodně barev mají skladem. Cena vychází cca 7500,- i s poštovným, u nás stojí 7590,. myslím. Kdyby měl někdo zájem, můžu objednat... Ten můj dorazí asi zítra, těším se...
@maximka33 čeká tu u mě stále ten Racer s hlubokou korbičkou... Košík má obrovský 🙂, dejte mi vědět..

maximka33
10. dub 2013

@aneriska je moc krásný!

bettypo
10. dub 2013

ahojte,ma uz niekto vyskusanu clonu? taku ktora sedi,pripadne original .... dik

elana
10. dub 2013

@aneriska ten je fakt nádherný, taky jsem na něj kdysi v Německu koukala (plus na Gessleina ze Snoopy kolekce, jsem jak malá 😀 ), ale nakonec jsem se rozhodla do golfek už tolik neinvestovat a koupila jsem za polovinu ceny Inglesinu Trip, na to, nač golfky využiju, potřebuju a na to, jakou dobu budou v permanenci, je to myslím tak akorát. Ale fakt je nádherný, tak ať se Ti s ním hezky jezdí 😉

aneriska
13. dub 2013

Včera mi golfky x1 dorazily. Strašně překvapilo, jak jsou velké a opravdu robusní. To je spíš sporťák nebo city kočárek... Je opravdu tak krásný jako na fotce 🙂 ještě hezčí barvička - bílá káva a pak decentní puntíky bílé a limetkové... Koupím k tomu nějakou univerzální pláštěnku, kupovat originál by zase trošku kočár zdražilo. Už takhle jsem investovali o dost víc než jsme původně chtěli. Chtělo by to využít ještě jedním dítkem 🙂)

maximka33
14. dub 2013

@aneriska a ty teď budeš mít jen golfky, sporťák už ne jo? tenhle ti teda určitě účel splní. ono i cenově, pokud nemáš dva kočáry, tak ta cena za jedny golfky není tak strašná.

aneriska
14. dub 2013

@maximka33 Mám ještě sporťák Hartan po Anitce. S brzdou na brusle.. Tenhle je na golfky opravdu luxus. Ale kdybych ho předtím viděla, možná bych se pro něj nerozhodla, protože pro mě je fakt velkej... Ale je mi přáno 🙂. Vezmeš si ten Hartan co prodávám? Už to tu začínám mít zaplněné kočárkama 🙂 Dík za zprávu

maximka33
14. dub 2013

@aneriska Díky za nabídku, zatím asi ne... nedostává se penízků a navíc musím vrátit peníze za kočár, co jsem prodala, paní se nelíbí ☹

anika142
14. dub 2013

ahojte, chcela by som sa opytat, aky je rozdiel medzi kocikmi Hartan VIP XL medzi rokom 2012 a 2013. Nejak to nikde nevidim, alebo medzi LITE XL 2012 a 2013.
Cakam momentalne prveho drobca tak by som si chcela jeden z nich kupit, no zatial nie som rozhodnuta, ktory by to bol. Su moc podobne akurat nemam skusenost pri LITE XL je tam na zips polohovatelna sedacka, neviem ci je to moc prakticke . Nemate aj s tymto skusenost?
Dakujem za kazdu radu. 🙂

aneriska
14. dub 2013

škoda.. kdyžtak bych vám trošku slevila, potřebuju se ho zbavit 🙂 bohužel, jinak bych si zařídila výstavku...

mudi
15. dub 2013

ahoj sháním tašku na hartan, nejlépe bílou?? neprodáváte někdo, nebo nevíte o někom?? díky

silvadza
15. dub 2013

Ahoj,... Planujeme koupit Hartan. Libi se nam dva kocarky z nove kolekce,ale chtela bych se poradit... Jeden z nich je 523 a je to kombinace sede a bile barvy. (bila je koženka) -zajimalo by me,jestli ma nekdo podobnou kombinaci a tudiz zkusenost s cistenim te bile,... ??? Mam strach,jak bude kocar po par tydnech(letech) vypadat. A nebo jestli si delam starosti zbytecne a jde to lehce a dobre otirat ???

vlnka81
15. dub 2013

ahoj @alemari , ako sa dari? ja som dnes z nostalgie dosla opat na hartanacku diskusiu, kupovala som golfac tak som zas bruzdila rozne temy 😀 nevies ci niekto kupil tmavomodreho VIPa s bielou konstrukciou? normalne som na neho dostala chut po tej dlhej zime a som aj rozmyslala ci svojho nepredam a nekupim tohto 😀 hladina hormonov asi stale nevyrovnana 😀 ale skadaaal, kolekcia 2013 bez tejto farby!!! aspon som sa chcela pokochat pohladom na neho 😀

ostenka
16. dub 2013

Ahojte,
My mame kocik Hartan racer gt, pouzivame ho zatial par tyzdnov a mame aj adapter na autosedacku a kupili sme aj vajicko, ktore sa da dat na konstrukciu kocika. kocik si neviem vynachvalit. Lahko sa sklada a rozklada, celkovo som velmi spokojna. Jedine co je mozno mensie minus, ale treba iba zmenit styl jazdenia, je, ze ked idem na obrubnik musim si prechytit rucku nizsie, lebo kedze je vrchna cast ohybna a nastavitelna (co nam inak velmi vyhovuje, lebo muz je vyssi a moze si rucku prestavit ako potrebuje) je tam klbik a aby sa neznicil, treba pri vyspupoch na obrubniky ako som pisala chytit rucku nizsie. Ale inak super...

lubiduch
16. dub 2013

Mate k hartanom original slnecnik? Alebo nejaky univerzalny? Ten original stoji 4 x viac ako obycajny... Tak zvzujem ci to za to stoji. Alebo este lepsie, nema niekto na predaj? ;)

alemari
16. dub 2013

@vlnka81 no jo! Modrý tam není na bílé!!! Že jsi loni nevzala tu 627, viď?🙂

vlnka81
16. dub 2013

@alemari 😀 😀 😀 no mne uz cisla nic nehovoria, ani neviem ake cislo mame my 😀 ale ta biela konstrukcia je biela konstrukcia, fakt to ozivy kocar. skoda ze ju tento rok tak zanedbali. snad ked bude u nas druhe bejbino tak bude nieco pekne 🙂

alemari
16. dub 2013

@vlnka81 já jsem za tu bílou ráda, je to úplně jiný kočárek😉 a co jezdím na sporťáku,tak to vypadá ještě luxusněji s těmi proužky🙂. Doobjednala jsem si holčičí podložky, sytě růžová k té hnědě jde ..už se nemůžu dočkat!😀
A ty jsi kupovala golfky proč? Vždyť to VIP není mohutné, některé maminky to tu berou za takové lepší golfky🙂