Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

arrowka
23. čer 2013

Tak kočárek z babyonlineshop.de dorazil, přesně 10 týdnů a 4 dny od objednávky.

maximka33
23. čer 2013

holky, koupím korbičku na hartana, nevím, jestli je jich více druhů, mám topline S.

maximka33
24. čer 2013

Nové kočárky Hartan skladem, našla jsem na fb:
http://www.facebook.com/www.kocarky.cz?ref=stre...

arrowka
26. čer 2013

Holky, máte zkušenosti, jak sedí na kočárky Hartan neoriginální pláštěnky? Zapomněla jsem přikoupit a nevím, jestli má smysl čekat na originál nebo klidně jít do neoriginálu. Díky.

alemari
26. čer 2013

@arrowka na hlubokém mi seděla daleko líp neorigoš než ta jejich 😉

martasek84
26. čer 2013

Mám objednaný topline S s hlubokou korbou a zapomněla jsem, jak je ta hluboká korba dlouhá. Můžete mi, prosím, někdo změřit? potřebuji to kvůli koupi fusaku, díky

martasek84
26. čer 2013

@arrowka prý sedí ta z Emitexu

arrowka
26. čer 2013

@martasek84 74 cm. V praxi o fous méně, protože ve vaničce je ještě pratelná vnitřní výplň. Takže tak 72 cm.

rumcajzik
27. čer 2013

Ahojte, asi trochu blba otazka, ale predsa... 🙂 Tie co mate vip alebo iny s teleskopickou ruckou a mate aj origos hartan prebalovaciu tasku...nesmyka sa vam ta taska po rucke po bokoch? vcera som ho bola obzerat v obchode a ked som s nim behala po predajni, tak ta taska mi furt padala dole. Kde mate uchytenu tasku? Na 99% idem dnes kupit vip xl (sme strasne limitovany rozmerom vytahu, inak by asi vyhral racer gt), farba 518, maju na sklade (objednanie uz velmi nestiham, kedze mi povedali, ze cez prazdniny je dodacia doba 14-16 tyzdnov) tak riesim este taketo prkotinky 🙂.

maximka33
29. čer 2013

holky, mám dotaz, sháním korbu na hartana a dostala jsem nabídku na korbu od xlanderu, prý to má stejné adaptéry, víte o tom něco?

jika10
30. čer 2013

Holky, prosím o radu - nějakou dobrou sluneční clonu. Máme od Emitexu takovou tu stříšku a ta nam na kočárku vůbec nedrží, takže bych asi koupila clonu. Máte nějakou vyzkoušenou a dobrou???

jika10
30. čer 2013

@arrowka Teda to je fesak 😉 Budes delat paradu, ostatne jako vsechny hartanky 😀

martasek84
1. črc 2013

Jaká taška krom té originální sedí na Topline S? a jaký máte rukávník? prý ten od Emitexu není nic moc... nevím, jaký mám objednat... díky

santron
1. črc 2013

@rumcajzik ono musíš tu tašku upnout na tu spodní část rukojeti pod kloubem a pak nesjíždí a drží dobře

@martasek84 já mám rukávník od emitexu,letos byla fatk velká zima a rukavice jsem vytahla asi trikrat,jinak mi vystačil a to jsem velká zmrzlina. a já mám teda korbu 78 cm

elana
1. črc 2013

@martasek84 já mám tašku Babypoint...ono podle mě tam sedí v podstatě každá, téměř každá je asi řešená tak, že má patenty a těma se obemkne rukojeť a sepne, aspoň mě nenapadá jednodušší a praktičtější řešení.

ad rukávník: mám od Emitexu a Kaarsgaren..řekla bych, že Kaarsgaren je lepší. Jednak větší, prostornější, má víc barevných variant (teda on je navrchu vždy černý, ale nějaký hodně druhů vnitřků, je to taková hebounká látka, jako velur nebo ta a má hodně barev na výběr, takže se dá sladit k jakémukoli kočáru, já mám k tmavomodrému kočárku světlemodrý rukávník) a celkově mi přijde prostě takový sympatičtější na vzhled. Trošku nevýhoda je rozteč patentků, když je velký vítr, tak jím dovnitř fouká, ale pořád je to lepší než když u Emitexu táhne na zápěstí-to je totiž jeho hlavní charakteristika, že je krátký/málo hluboký. A to mám ruce drobné. Takže kdybych kupovala znova a měla si vybrat jen jeden, tak beru ten Kaarsgaren, ale pokud bych Emitex dostala, určitě ho nevyhodím-svou službu splní taky, když je víc jak -5, stejně by to a) bez rukavic nešlo b) ven se nejezdí.

elana
1. črc 2013

@martasek84 tu závorku s barevnými vnitřky jsem napsala jak hotentot 🙄 , no, ale rozumíš. Prostě černý vršek a na výběr asi 10 barev výplně, která je na okrajích vidět, takže taky kočárek doplňuje. Mají tuším jednu i z merino vlny, ten bude extra teplý, ale já mám obyč.

martasek84
1. črc 2013

@santron u topline s je ta korba 78cm?

martasek84
1. črc 2013

@elana díky

jika80
1. črc 2013

@jika10 ja mam takuto obycajnu clonu z dm

jika10
1. črc 2013

@jika80 No neco podobneho koupim pres mimibazar 😉

maximka33
4. črc 2013

holky, už nějaký ten týden mám doma Hartana Topline S z bazaru. jak je to bez návodu, tak jsem všechno zapomněla, můžete mi prosím poradit?
1 když chci kočár složit, jak na to? může tam zůstat sedačka a vložná taška?
2. jak odepnout sportovní sedačku?
3. když vozím s vložnou taškou, necháváte tam tu opěrku na nohy nebo sundáváte?

děkuji moc.

xovicka
5. črc 2013

@maximka33
1. Když chceš kočár složit, může tam všechno zůstat. Na rukojeti jsou po stranách takové otočné objímky (nevím, jak tomu říct jinak), ty horní se používají na přehození rukojeti a ty dolní na složení kočáru, je na nich i obrázek. Takže tím pootočíš, a pak je to ještě jištěné na konstrukci takovou zarážkou. Je to takový výčnělek orámovaný červeně a šlápne se na to pravou nohou. Kočárek je zplacatěn.
2. Na bocích najdeš takové zelené ťuplíky (to jsou výrazy). Ty zmáčkneš a ještě jakoby kousek potáhneš dolů. No a pak se ta sedačka vyhákne.
3. Tomuhle dotazu úplně nerozumím. Mám pevnou vložnou tašku. Ze sporťáku nic neodepínám, jen madlo. Sporťák celý zvodorovním a do otvorů pro madlo zacvaknu popruhy vložné tašky.
@martasek84 Měla jsem rukávník od emitexu a posílám ho dál švagrové, jak už bylo řečeno výše, je takový krátký, takže táhne na zápěstí, pořídila jsem originál a s tím jsem spokojená. Tašku mám originál ale starší typ a popravdě musím přiznat, že tu bych asi znovu nepořídila.
@jika10 Clonu mám originál Hartan a jsem s ní celkem spokojena. Celkem dost využiju i tu moskytiéru. U babičky občas nechávám dceru spát na zahradě. Nemám srovnání, jsem s tím spokojena. Je ale pravda, že takhle v podvečer, kolem páté, když už je sluníčko nízko, tak se clonou nemám proti sluníčku šanci. Naštěstí mám přehazovací rukojeť.

maximka33
5. črc 2013

@xovicka díky moc, zítra to prozkouším 🙂))

maximka33
6. črc 2013

@xovicka tak složit se mi už povedlo, to sundávání sedačky taky 🙂 ještě dotaz, když se tam dává hluboká korbička, má svoje adaptéry nebo má stejné úchyty jako sportovní sedačka?

xovicka
7. črc 2013

@maximka33 Logicky bych řekla, že to bude bez adaptérů. Ale s jistotou nemohu odpovědět. Mám vložnou tašku. Adaptéry mám pouze na autosedačku.

elana
7. črc 2013

@maximka33
@xovicka nevím jestli dobře rozumím dotazu...ale korbička je prostě se stejným sundavacím mechanismem jako sportovní sedačka. Zelené, stlačit, vyjet z kolejniček, hotovo.

maximka33
7. črc 2013

@elana super, takže je tam taky taková kovová úchytka (kulatého tvaru), která se nasazuje na ty drážky v podvozku jo? žádné adaptéry, to je důležité.

elana
7. črc 2013

@maximka33 přesně tak. Prostě rozhodně jsem žádné adaptéry k ničemu co se korby týče neobjednávala ani nepotřebovala.

maximka33
7. črc 2013

@elana děkuji moc.

m_d
9. črc 2013

Holky mam na prodej adapter na maxi cosi autosedacku na VIP a VIP XL nemate nektera zajem?