Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
20. únor 2014

@alex2201 je to ten kuschelnest? Já ho prodala s korbou, do sporťáku mi příjde už malý, a taky úzký pro nohy. Nebo to je něco jiného?

alex2201
20. únor 2014

@xovicka hello bez madla sa dá nánožník pripevniť, teda aspoň na mojom v pohodičke 🙂

alex2201
20. únor 2014

@alemari je to presne on 😀 tiež si myslím že max do 1,5 roka, asi si ešte kúpim bellybuton, strašne sa mi páčia tie fusaky a tento využijem hádam už aj do vaničky ak bude v apríly chladnejšie, ale podložka sa mi brutál páči 🙂

alemari
20. únor 2014

@alex2201 ve vaničce jsem to měla stále,měla jsem taky čokoládový jako ty z jedné strany a druhá byla proužkovaná, do autosedačky taky super🙂

alex2201
20. únor 2014

@alemari myslím že do toho roka a pol v pohodke že? ale na tuhu zimu ak bude tak určite nie, ale sôr na prechod obdobie že áno 🙂

alemari
20. únor 2014

@alex2201 my jsme ho měli jen v korbě, pro větší je uzký na nožky, takže my do 7-8 měsíců🙂.

alex2201
20. únor 2014

@alemari no veď uvidím aká bude malá veľká snáď jeseň v ňom dáme ešte a ak nie predám ho s kočíkom 🙂

alemari
20. únor 2014

@alex2201 no to je ono,naše velká byla a je😀 ale do tel autosedačky to bylo super, vytáhla jsem to z auta přímo do korby🙂. To jsem teda fakt využila maximálně🙂

alex2201
20. únor 2014

@alemari ano ano, najdem si systém na to nech to využijem čo najviac, aj tak predpokladám že prvý mesiac bude v perinke a potom dám podložku do korbičky 🙂

alemari
20. únor 2014

@alex2201 ty to máš v aprýli,my byli o prázdninách, to byla malá jen v plenkách🙂, využiješ ho víc😉.

fineva
21. únor 2014

@linda24 Moc děkuji za odpověď, a ještě prosím Vás jakou autosedačku jste měli? My ho asi taky budem používat minimálně, ale přece jen, třeba k doktorce, v obchodě apod.

arrowka
21. únor 2014

Chci se zeptat majitelek Topline S, jestli jim jde sporťák do ÚPLNÉHO lehu. Tím myslím, aby vznikla skutečně rovná plocha, bez sebemenšího úhlu. To, jak to jde mně, bych totiž nenazvala úplným lehem.
Díky.

maximka33
21. únor 2014

@arrowka mám pocit, že jo, ale zatím tm mám vložnou tašku, taak to taak úplně nevidím.

sykoru
21. únor 2014

@arrowka Mám Topline S, sporťák jde úplně do lehu. Vám to tak nejde?

arrowka
21. únor 2014

@sykoru Bohužel ne. Včera jsme to doma zkoumali podrobně a nevypadá to na nějakou vadu, prostě to dál než do nepatrného zvednutí nejde. Je to vidět při pečlivém pohledu z boku, dítě prostě neleží úplně rovně.

@maximka33 A nemáš pocit, že je ta vložná taška nepatrně do kopce? Já totiž ten úhel vidím, když si vyhledám obrázky Hartanů s vložnou taškou.
Nijak výrazně to nevadí a je klidně možné, že tohle výrobce nazývá úplným lehem. Ale rovná plocha to prostě není.

kekelka
21. únor 2014

Ahoj holky, prosím o radu jaký by byl nejlepší fusak do kočárku Topline S. Mimčo budeme mít až za 3 týdny, myslela jsem, že letos už fusak pořizovat nebudu, ale raději si ho pořídím 🙂 , díky za názory

xovicka
21. únor 2014

@arrowka Ano Topline S jde do úplného lehu, není tam vůbec žádný malý úhel. A ano vím o kterém malém úhlu mluvíš, občas jsem ho úmyslně používala. když bylo mimino blinkací nebo nachlazené. Ale úplný leh jde. Napadá mne jen, zda ti to neblokuje boudička. Alespoň já s tím zprvu trochu bojovala, než mi došlo, že když chci úplný leh, tak tu boudičku nesmím přetahovat tak moc dopředu.

arrowka
21. únor 2014

Tak jsem vyfotila, jak mi to jde maximálně. Více do lehu už to prostě nejde, je tam z obou stran zarážka, která tomu brání. Mám tam čtyři polohy - úplný sed, pak dvě mezi a tenhle "úplný" leh.

alemari
21. únor 2014

@arrowka když to zmáčkneš a zatlačíš do lůžka to neklesne?

arrowka
21. únor 2014

@alemari Ne. 😒

alemari
21. únor 2014

@arrowka tož toto je divné... Tak udělej párkrát nahoru dolů a drž do secvaknuté, třeba to povolí až se to ochodí😉

arrowka
21. únor 2014

@alemari Díky za příspěvek, bohužel mám nepříjemný pocit, že se to neochodí. Zkoumali jsme to zespodu detailně, v každé poloze se lůžko zarazí o zarážku a pak už prostě nemá kam pokračovat. Myslela jsem si původně, že to tak má být. Jenže po přečtení několika recenzí, že sporťák jde do úplného lehu, mi to začalo být divné. Asi výrobní vada, mám smůlu. 😒

alemari
21. únor 2014

@arrowka do uplného lehu má jít,páč moje malá spí v kočárku, naboju i na břichu. Ono by to v té posledni poloze už zarazené být nemělo. Prostě tak jak to jena fotce když to já stisknu a rukou zatlačím do lůžka tak to povilí už bez zaražení. Asi bych to vyzkoušela na vycvaknuté nástavbě, třeba to půjde silou a pak to povolí. Prostě ta poslední poloha už nezaskočí(nevím jak to napsat) odkud máš kočárek?

arrowka
21. únor 2014

Ještě mě napadla jedna věc a to ta, jestli se to nemůže týkat právě kolekce 2013. Našla jsem recenzi Lite XL 2013 a taky si kdosi stěžuje, že to do úplného lehu nejde. Myslela jsem, že všechny Hartany mají stejné funkce, nebo ne?

maximka33
21. únor 2014

@arrowka zítra to prozkoumám, hlavně vyndám tu tašku, zatím to nějak nevadilo. mám teda model z roku 2009, tk to může být jiné.

arrowka
21. únor 2014

@alemari Kočárek mám z Německa, koupený přes internet.
Nedalo mi to a zase jsme to zkoumali a opravdu to víc nejde. A násilím už vůbec ne, je tam prostě z obou stran zarážka, která brání většímu položení lůžka.
A při tom detailním zkoumání jsem aspoň zjistila, že už tři týdny vozím ve stříšce zabalenou original pláštěnku a nevím o tom. 😀

alemari
21. únor 2014

@arrowka no to je mi líto..neporadím víc, leda bys potkala stejný kočárek koupený u nás a s majitelkou si domluvila reklamaci přes její papíry..komplikované, vím, ale mě by to hodně vadilo, protože malá spí většinouna břichu,díky tomu že je to rovné jí můžu nechat..
Ale pláštěnka fajn😀!

arrowka
21. únor 2014

@alemari Já bych ho asi nereklamovala, ani kdybych ho pořizovala u nás. Sice mě to trochu štve, ale jinak provozu to nijak nebrání, malá na břiše nikdy nespala a nepředpokládám, že začne.

winterska
22. únor 2014

ahoj, mám dotaz, uvažuju o Hartanu, ale nejsem si jistá, zda jít do pevné korbičky, nebo do kombitasche nebo do softtasche. Korbička je klasika, ale co ty vložné tašky? do které případně jít? A ze zkušenosti, jak dlouho v té tašce (korbičce) mimi zůstane?
děkuji 🙂

elana
22. únor 2014

@winterska můžu poradit pouze s korbičkou-mě v ní zůstalo dítě od června do února (tedy to byl ve fusaku, který ji hodně zmenšil, jinak by to bylo určitě o měsíc déle) a to je nadprůměrně dlouhé dítě (ale spíš hubené, myslím že cvalda by se tam nevešel dřív).