Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

gingerlady
30. led 2009

Ahoj, my Hartan máme na doporučení kamaráda....jediné, co bych mu vytkla je trošku náročnější usazení korby na podvozek a že je trošku těžší. Co se týče té korby to ale zas není tak šílené, protože mi manžel koupil dostatečně velké auto, takže kočár jen složím a hodím do kufru bez nutnosti korbu sundavat. Jinak ale super korba...prostorná a dostatečně pevná, kolečka parádní a ještě je tam jedna super věc....možnost nastavení podvozku na měkký nebo tvrdý.

xixi7
30. led 2009

My sme ho mali ako favorita, kym sme ho neuvideli nazivo. Je dost nizky. My sme ho chceli uz od narodenia dietata, ale asi by ma bolel chrbat od zohybania. Ine to ale moze byt, keby ste ho chceli pouzivat len ako sportovy,vtedy by mozno vyhovoval. Inak som na neho nenasla zle ohlasy.

gingerlady
30. led 2009

Nevim jak je to s nejnovějšími Hartany, ale ten náš (Racer XL) nízký vůbec není....naopak bych ho zařadila mezi ty vyšší, jinak řečeno "méně ničící záda" 😉

svetluska.l
30. led 2009

Ahojky,ja mam na balkone taky Hartana..starsi typ a je bezva...akorat ma hodne velky rozchod kol...ale veliky,obrovskej kosik a pevne sedi....pokud ho nebudes davat do panelakoveho minivytahu tak supr🙂

gingerlady
30. led 2009

jojo, to má svetluska pravdu, rozchod kol je trošku větší....je to takovej malej buldozer 😀 samozřejmě sranda

svetluska.l
30. led 2009

Gingerlady...ja mam taky racer xl....prave ted si ho ode me bude pujcovat kamoska na mimi od narozeni🙂

tilly
30. led 2009

ja som mala dva hartany, mám 178 cm a moc som sa zohýbať nemusela, momentálni moji favoriti sú R1 a topline S... podľa mňa jediná nevýhoda hartanu je váha, ale napr. skladajú sa výborne, ja mám golfa a v pohode som tam odviezla skater + kamoškine PP atlantico + tašky na plávanie... do výťahu som s hartanom nešla, takže neviem, či prejde

ak ešte niekedy budem kupovať kočík tak hartan R1 alebo topline S alebo teutonia fun system 😉

gingerlady
30. led 2009

Svetluska...my k nemu prisli jak slepej k houslim. Ptali jsme se známých z Německa co měli oni a ti nám právě nabídli Hartana...že s ním byli max.spokojení. Líbí se mi na něm i to, že je takovej mohutnej (což samozřejmě souvisí i s tou vyšší váhou). Je to ten černý, co je vyfocený v mém albu. A ta korba je paráda...my právě chtěli hl.takový kočár, který má pevnou korbu a ne jen vložnou tašku, ta se mi na novorozeně moc nezdá....

xixi7
30. led 2009

Odkopirujem reakciu Caramelky, tiez jej bol Hartan nizky. Aj na nemeckym forach ho oznacovali baby ako „niedrig“. Treba si to pozriet nazivo a urobit si vlastny nazor, v BA som ho ako v jedinom obchode videla v Kike.

caramelka • 1d • 2. apr 2008 o 21:57

Nakoniec sme si vybrali Hartan VIP XL, mala ma teraz necele 2 mesiace a 5,5 kg a ma v nom dost priestoru aj s fusakom a mame este dostatocnu rezervu, do vytahu sa vojdeme v pohode, vyborne sa sklada aj ovlada. Zatial sme velmi spokojni. Len je trochu komicky, lebo je nizky, ale mne sa velmi paci.

smardik
30. led 2009

máme Hartan a velká spokojenost 🙂 jediná nevýhoda je ta váha ale klady převládají a znovu bych ho pořídila 🙂 a ta vložná taška je na zimní mimi úplně super 🙂

gingerlady
30. led 2009

s vložnou taškou počítáme na příští zimu...na letošní máme korbu....však už se nám to krátí....za 14 dní už budeme na světě😉

svetluska.l
30. led 2009

gingerlady...ju to je on..jen my mame modry a takova jako tygri kozenka na rantlech...musim tedy rict,ze ten vas je hezci🙂

Ja v nem ukodrcavala prdolku na balkone...a vazne sme spokojeni..proto jsme ho take doporucila kamosce...🙂

gingerlady
30. led 2009

My ten svetly puvodne koupili taky na balkon, ale manzelovi se nakonec zalibil tak, ze jsme sehnali od zname na balkon starsiho Knorra s hlubokou korbou a ten svetly ma manzel....takze asi nejsme normalni v tom, ze mame kazdy svuj kocar, ale nevadi. A to jeste mame kazdy svoje decky 😀

smardik
30. led 2009

gingerlady proč máte korbu i vložnou tašku?

gingerlady
30. led 2009

to zas nastavajici tatinek nasel na nemeckem ebay mysky...je to bouda, potah na sportak a vlozna taska, tak to koupil na tu dalsi zimu pry....a hlavne do te pevne korby uz by se nam prcek asi ve fusaku nevesel....preci jen mu bude skoro rok

romisek
autor
31. led 2009

Holky díky za zkušenosti. Sháním to pro kamarádku, já sama mám Nurse dakar a jsem spokojená. Jinak s tím výtahem je dobrej postřeh, bydlí právě v paneláku, tak jí to musím vyřídit. 🙂

gingerlady
31. led 2009

Ten vytah bych vyzkousela, ale jinak myslim, ze je to dobra volba 😉

eho
31. led 2009

Ahoj, já mám Hartan RS One S a jsem moc spokojená. Kočárek je nižší, ale madlo stavitelné, takže není problém. Je moc praktický. Používala jsem vložnou tašku - bydlíme v domě bez výtahu, tak jsem nahoru nesla jen tašku. Jako spor´ták nemá chybu! A výtah v paneláku - vejdu se, ale musím se napasovat vedle kočárku. Dá se to.

tilly
15. dub 2009

máte niekto topline?

lul
22. črc 2009

kde sa da pozriet hartan na slovensku v obchode?

tilly
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenus
22. črc 2009

Ahoj lul, Hartany maju urcite v Kike, myslim, ze skoro kazdy typ, maju aj katalog. My sme mali Hartan Racer, bol to krasny a pohodlny kociarik, ale zacali nam na nom strasne piskat kolieskat, a to az tak, ze maleho to pri spani budilo. Reklamaciu nam bez problemov uznali a kociarik hned v ten den vymenili za novy (este krajsi 🙂) - takze to asi nebol prvy pripad. Inak som s nim bola spokojna, len to vrzganie.... Kupovali sme ho v Kike

tilly
22. črc 2009

vŕzgali tie predné zdvojené kolieska? 😲

lenus
22. črc 2009

ano tie, ale straaaaaaaaaaaaasne 🙂

tilly
22. črc 2009

fakt? no sila, hlavne, že to vymenili...

lenus
22. črc 2009

Vlastne nie!!!Prepaaac, zadne, zadne vrzgali!!!! 🙂 😠

lenus
22. črc 2009

vymenili uplne bez problemov, v tomto som bola fakt prekvapeny, aky mali super postoj - ved to bol nakoniec drahy kociar...

tilly
22. črc 2009

jaaj, netrebalo to len namazať? nepomohlo?
v kike vymenia všetko...

lenus
22. črc 2009

Nie, ono tie kolieska su plastove, cele to bolo akoby "zavarene" a dnu sa nedalo dostat nic... Tak sme to radsej nerozoberali a sli reklamovat, kociar mal asi 9 mesiacov, takze to bolo v pohode.

tilly
24. črc 2009

máte niekto aj adaptér na autosedačku? je to dobrá vec? musí sa to dávať dole, keď sa tam naklikáva tá športová časť? zmestí sa mi autosedačka, keď ju len tak položím do športovej korby? mám romer baby safe