Kočárek Hauck nebo X-lander. Máte s ním zkušenost?

nency
20. črc 2009

Chci si koupit sportovní kočárek, ale váhám mezi X-landerem a Hauckem.
Máte některá tento kočárek? Byla bych ráda, kdyby jste mě napsaly jaké s ním máte zkušenosti.
Původně jsem chtěla koupit Patron, ale jsou prý často poruchové.

evinkaa
20. črc 2009

nency: Ahojky, já mám doma kočárek X-lander XA a jsem spokojená. Je lehký, skladný a má nafukovací kolečka, takže do terénu jako dělaný. Jediné, co mi trošku chybí, je přehazovací rukojeť, ale pořídila jsem si ke kočárku slunečník a je po problému. 🙂 Navíc jsou bezva otáčecí přední kolečka, která jsem původně nechtěla, ale teď na ně nedám dopustit. Kočárek otočíš prakticky na místě, do obchodu super. 😉 Navíc jdou zaaretovat, takže pokud nechceš, otáčet se nebudou.

misicka85
20. črc 2009

Ahojky, já mám X-lander XT (trojkolku) a jsem taky max. spokojená. Důvody už psala Evinkaa výše, je fajn lehký, kolečka super, kdyby měl tu přehazovací rukojeť tak by byl úplně špičkový. Ale taky to řeším slunečníkem nebo sluneční clonou a v pohodě. 😉

sharon2
20. črc 2009

ahojky, taky mám XA, spokojenost obrovská 😉 jen koukám, že malá už má 6 měsíců, nechceš už koupit rovnou nějaký lepší golfáč? Nevím, jak moc cestuješ, ale X-lander do vlaku je docela fuška a do některých se nevejdeme na šířku, musí se zvedat až nad zábradlí (takže lovit vyskoký chlapy 😀 )
ale jinak je fakt super, přsně jak píše evinkaa. Když se teď dostanu k nějakému kočárku bez otočných koleček, tak s ním neumím manipulovat 😀 😀

sharon2
20. črc 2009

jo a k x-landeru je tu diskuse, myslím, že na výbavě 😉

bonyfac
25. črc 2009

Ahoky, já mám x-lander XA a jsem s ním moc spokojená "o)) I miminku se v něm moc líbí, korbička nám nebyla jen tak malá.