Kočárek Mutsy Transporter, jste spokojené?

spiritty
7. led 2014

Pracím se na Vás maminky s dotazem kdo máte tento kočárek jak jste s ním spokojené? Jestli nejste tak s čím? a ještě dotaz vleze se tam sem tam na svezení ještě dvouletý dítko? Díky 😉

donnald
17. led 2014

@spiritty tento kočárek jsme měli u 1.dcery a byla jsem s ním max. spokojená. I dvouleté dítě se do něj vleze. Jediná nevýho da je, že košík je docela nízko, takže se trochu ošoupal při užívání. Ale funkčně to vůbec ničemu nevadí.

petra.vavra
18. led 2014

ja mela mutsy nevi presne uz typ, ale nej kocar siroko daleko, i co jsem si pak pujcila na omak od kamaradek apod. spokojenost plne ve vsem 😉

spiritty
autor
20. led 2014

No mala ma skoro tri ale pravda je ta ze kdyz nekam jdem dal nebo jedem nekde do terenu tak ze se rada sveze tak vaham Chci jen jeden kocar jako do terenu takze golfky ne a s tim ze by se pak na druhe dokoupila hluboka korba. A ten kosik nejde ty popruhy trochu poposit aby ten kos byl vyse? Kdo mate zkusenosti prosim poradte

kesssu
11. bře 2015

Ahoj holky, kočárek máme a jsme maximálně spokojení, bohužel nastává čas, kdy ho budeme prodávat, protože čas letí jako voda... takže pokud byste měla některá zájem, veškeré info i fotky zašlu. 🙂

psya
28. kvě 2016

Prosím, mám šanci sehnat někde jen ten spodní košík na Transporte? Je prodřenej a desne mě to štve.