Kočárek Nuna Pepp Deluxe, dá se použít i v zimě?

lyndina
31. črc 2013

Milé dámy,
už to tady asi zaznělo, je tu hodně příspěvků ..ale chtěla bych se optat, zda-li máte některá tento kočárek s polohováním nožiček :

https://www.youtube.com/watch?v=N4nM2AECKcU


zajímalo by mě, zda-li je možné ho používat i v zimě kvůli malým kolečkům a dále jak je to s odpružením konstrukce, všude píší, že ji odpruženou má a projede i horší terén, nemám možnost si kočárek prohlédnout osobně, viděla sem tehdá jen nunu ve městě a přišlo mi, že je velice drncavý na to, že má být odpružen. Mockrát děkuji za informaci.

kkristal
7. srp 2013

Je to kočárek tak do obchoďáku, není do sněhu ani do terénu 😒

ikarkulka
7. srp 2013

Všechny kočárky se dají použít i v zimě, jen s některými se holt víc nadřeš. To je asi případ Nuny. Jela jsem s ní na čerstvém sněhu a šlo to. A viděla jsem ji jet i na částečně umrzlém sněhu, maminka sice musela místy trochu zabrat, ale nezdálo se mi, že by měla někde uvíznout.
Jestli je Nuna odpružená, to nevím jistě, ale co jsem s ní jezdila, tak mi přišla hodně tvrdá na to, aby byla odpružená.

foxik00
7. srp 2013

Co se tyce odpruzeni, ja jsem spokojena. Mam pocit, ze pruzi vic nez nas terenni sportak.
Do terenu, ale urcite neni a ve snehu jsem s ni jela jednou nebo dvakrat a je to boj.
Ja nunu pouzivam jako druhy kocarek - do mesta a MHD a jsem s ni spokojena.

madormi
22. srp 2013

projet horší terén projede- polní cesty vše, odpružená je líp jak některé sportáky( její zadní část, přední vůbec myslím) už i v zimě jsem s ní jela, ale já bych to jako jediný, hlavní kčoárek na zimu nechtěla- ono ostatně v zimě na sněhu bych nechtěla jezdit s žádným golfáčem, což nuna je

peetrunka
23. srp 2013

Prijde na to jak stary mas mimco....my mely nunu na zimu kdyz mela dcerka 2roky. Takze uz nepotrebovala takovy komfortale je fakt ze narvat ji tam i s fusakem to uz bylo tak tak .o)
Rocnimu mjminku bych asi doprala komfort sportaku jeste .o)
Jinak nuna projede vsechno...blato,kaluze,lesni cesty,snih.....rozhodne bych nerekla,ze je to kocar JEN do nakupaku. Po nasich zkusenostech bych se nebala ho vzit kamkoliv .o)