Kočárek Patron Bohemia. Jaké máte zkušenosti?

jiji
16. dub 2007

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kočárky Patron Bohemia. Uvažujeme nad typem Fenix F4.

macanet
16. dub 2007

Jiji ahoj! 😀

jiji
autor
16. dub 2007

Marci, Ty jsi fakt úplně všude 😀 😀

macanet
16. dub 2007

Ráda bych ti poradila, ale opravdu opravdu žádnou zkušenost s tímto kočárkem nemám, dobrá, už jdu zpátky k vám 😀 😀

macanet
16. dub 2007

http://www.vasedeti.cz/vasetipy.php?sekce=32 Jiji našla jsem tohle, něco tam je!

jiji
autor
16. dub 2007

Jéé, díky, hned jdu studovat 😉

jana.1
16. dub 2007

Ahoj jiji: 🙂 já našla třeba tohle:

http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

http://new.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

Také by mě dost zajímaly zkušenosti s tímhle kočárkem. I ty dobré i ty kritické. Sem s nimi. Díky 😀

womann
16. dub 2007

Ahoj,ja mam Patron Bohemia,ale Apollon Alux.Pouzivam ho 10 mesicu,a mam rozporuplne pocity.Vzhledem k cene je kvalita primerena.Castym skladanim-nebot hodne cestujeme,nam mirne zataci doleva.Barva a latka dobra,nevysisuje.Nekdy trochu vrze,kolecka jsou dobra do terenu,velka nafukovaci.Kos a taska take O.K..Vazi 14 kg,coz je takovy normal.
Pokud bych mela na vyber nehlede na penize,koupila bych Jane,-kocarky okolo 25 tisic,jenze mi ta cena prijde neumerna,a proto jsme ho neporidili.Navic ditko v kocarku moc byt nechce,takze mi 20 tisic prijde dost.Na tu chvilku co v nem je.....
Jinak Patron-vyhoda je,ze se nemusis bat,ze v nem najdou nejake ftalaty nebo tak,jako v tech Polskych.I na autosedacky maji atesty.Takze mame kocarek takovy standart,ma sve mouchy,ale do drazsiho bych nesla.A Polskym apod.Nefandim...

jiji
autor
16. dub 2007

Jani, díky za odkazy, podrobněji prostuduju.
Womann, taky děkuji, za názor. Původně mi nabízeli ten Apollon, ale u toho Fenixu se mi víc líbí hluboká korba i sporťák. Jinak, kdybych nebyla omezená finančně, tak už mám objednanej taky dražší kočárek, na první pohled jsem se zamilovala do Hartanu Topline CL, ale ten bohužel asi nebudu moct koupit 😒

womann
16. dub 2007

Jiji,ono to stejne tak strasne utece...My budeme mit za chvili rok,a uz se zacinam poohlizet po golfkach...

jiji
autor
16. dub 2007

Womann, nad těma jsem právě ani neuvažovala, říkala jsem si, že by mi mohl stačit sporťák, malou ségru jsme taky odvozili jen ve sporťáku. Ale možná časem změním názor a golfky si pořídím 😉

womann
16. dub 2007

Ve sportaku to samozrejme jde odvozit take,ale je to makacka.Taky zalezi,´jak cestujete.My hodne,porad nekam prejizdime,a golfky bychom slozili v poho,je to pohodlnejsi.Kdyz nalozim mimi do kocarku,plus nakup a nejake veci,tak pred sebou tlacim nejakych 30 kg...No uvidim,ale asi je koupime

ivusenka
16. dub 2007

aky uvažujeme o tomhle typu kočárku

jiji
autor
16. dub 2007

Jéé, spřízněná duše 😉

jana.1
16. dub 2007

Woman: díky moc. To je pravda, že to utíká. Já teda taky myslím, že když si vedle sebe představím sporťák a golfky, tak už vidím, jak z praktických důvodů (kromě sněhu a výletu do přírody) popadnu ty golfky. Já teď držela 4měsíční miminko a docela se po chviličce proneslo 😅 Njn, ještě si to neumím pořádně přestavit. 😀 Jinak buď v klidu, i na Jané se objevuje kritika (přední kolečko, brzdy a praská slídička - to jsem i viděla). To by mi za ty peníze vadilo. Žádný kočár podle mě nemá stát 20 tisíc. Pěkně na nás rejžujou.

jana.1
16. dub 2007

ivusenka: ten obrázek, co máš v albu, se mi taky moc líbí. 🙂 🙂 Někde jsem ho už viděla, ale nevím kde... Já už kočárek naštěstí mám, ale kámoška ještě shání ☹ O tom Patronu zatím moc nevíme..

jiji
autor
16. dub 2007

Jani, ale ty diskuse, co jsi sem na ně dala odkaz, byly zajímavý. Aspoň jsem získala víc přehled, pozitivní názory převládají, což je dobře 😉 . Jen musím jít přeměřit dveře 😀 . A teď zase řeším barvy, manžel mi s tím moc neporadí, mám 4 favority a nevím, pro kterej se rozhodnout 😠

ivusenka
16. dub 2007

Jani, jeslti myslíš obrázek kočárku, tak to je původně značka :Vydeko, ale je asi o 2 kg těžší a korbička není tak široká a je proti Patronu asi o 4 tisíce levnější

jana.1
16. dub 2007

jiji: jaký? ukaž 🙂
ivusenka: ne, tu grafiku - jak maminka s tatínkem objímají miminko 😅 Už jsem si jí naskrblila. 😀
Vydeko jsem zatím nikde neviděla. Když si to představím, je asi znát každé kilo... 😕 Tak záleží, jak se s ním celkově jezdí. Ale ta cena je pěkná. Já mám kočár za 9 500.

jiji
autor
16. dub 2007

Jani, už to jdu hledat, vydrž 😉

jiji
autor
16. dub 2007

Tak tyhle. Co myslíš?
http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?p=v...
http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?p=v...
http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?p=v...
http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?p=v...
Teď si nejsem jistá, jestli se zobrazí přímo ty barvy, co jsem tam naházela, ty odkazy se tváří podezřele stejně. Takže kdyby to házelo jen jednu barvu, tak je to vzor 515, 516, 552 a 551. Tak koukni 😉

kyri
16. dub 2007

ahojda, chtěli jsme si ho taky koupit, v ikea jsme potkali babičku s dítětem v tomhle kočáře a ptali se jí na zkušenosti - hrozně nadávala 😅
že je prý pětinásobná babi, ale horší kočár neviděla a nezažila, je prý hrozně těžký, má nepraktický košík na nákupy a vůbec nepruží, co dál, už si nepamatuju, ale fak nám ho nedoporučovala 😒

jana.1
16. dub 2007

Jiji: jinak na ten Patron jsem taky četla víc pozitivních než negativních názorů. Akorát nevím, který typ Patronu je lepší. Mně se líbí asi ty lehčí. A taky asi mezi nimi jsou rozdíly v poruchovosti. Ale moc se v nich nevyznám. To je to. V některých krámech je vůbec nemají. 😠 Viděla jsem jich ale víc na Zličíně, jenže to máš z ruky... Půjdu se tam někdy za týden podívat.
Kyri: no to je teda hezké 😠

jiji
autor
16. dub 2007

Ahoj kyri, tak to koukám. Váha je asi 14,5 kg, rozhodně jsou těžší kočáry. Ten košík se mi zdá taky hodně nepřístupnej, mohl být nižší, to je fakt. Pokud jde o to pružení, teď jsem to louskala v diskusi, dají se tam nastavit dva druhy pružení. No, je fakt, co člověk, to názor. Proto jsem to tu založila, chci nasbírat co nejvíc zkušeností a cenných rad 😉 . Každopádně díky, i negativní poznatek je dobrej, pomůže mi to při výběru 😉

jiji
autor
16. dub 2007

Jani, co říkáš na ty barvy?

jana.1
16. dub 2007

Mrňavý košík je na Jané a při malé zátěži se klidně odepíná. Zas kdyby byl níž, tak by mohl narážet o terén. Vím kvůli autu 😀 máme nízký podvozek 😖
Teda jiji: to je na mě moc pěkných barevných kombinací. 😅 Na to jsou oni odborníci.

jana.1
16. dub 2007

mně se ty barvy líbí všechny. Možná bych šla do toho zelenkavého. Ale to si myslím teď. Já když mám hodně čehokoliv na výběr, tak to je konec. 😀

jiji
autor
16. dub 2007

Jani, a to jsi neviděla katalog Hartanu, tam bych se vyřádila 😀 Která z těch čtyř se Ti líbí nejvíc? Já jako typická Váha se zase nemůžu rozžvejknout 😀
No, já nemyslím níž, to je mi jasný, taky máme nízkej podvozek auta a občas to je na dírách zajímavý 😀 . Spíš jsem měla na mysli ten koš zmenšit ze shora, aby se do něj dala narvat taška nebo batoh. Takhle je tam malá díra a rvát to tam asi bude sranda 😀 . Ale zas takový ty úplně nizoučký košíky, co mají pár cm jsou taky asi k ničemu, bo se tam zase nic pořádně nevejde 😕.

jiji
autor
16. dub 2007

Noo, tak ten zelenkavej mě taky zaujal, ale až teď. Původně jsem se rozmýšlela mezi červeným a tím modrooranžovým a teď zase čumím na tenhle. A taky ten žlutej nevypadá nejhůř, nebude do něj tolik prát sluníčko. Ach jo, já fakt nevím 😠

jana.1
16. dub 2007

jiji: aha, neuměla jsem si to představit. Je fakt, že dneska jsou ty košíky u dost kočárků pomalu jak sejfy a navíc prťavé. 😒
chybí mi tam písaková kombinace, protože ta se mi poslední dobou líbí.

Zelenkavé mám taky ráda, ale mám tendenci tam nacpat pískové detaily. 😀 Je to taková svěží jarní barvička 🙂

A poslední dobou mě nějak vnadí i ta šedožlutá - obecně. Ale asi je to podvědomě tím, že musela přijít tak nějak do módy nebo co. Je zřejmě na všem možném, i když si teď nic nevybavuju.

červený kočárek tě oživí. Mám taky červený (v kombinaci se světlou béžovou), i když čekám chlapečka.

jana.1
16. dub 2007

já nevim. teď zas koukám na ten šedožlutej 😀 hlavně aby to ale jezdilo. Musím mrknout do toho krámu a potěžkat je. Oni někdy udávají třeba 14 nebo 15 kilo a v reálu je to jak 20 kilo, protože je šouplé těžiště. Ale vím, že některé Patrony jsou fakt lehoučké. Jen nevím, který typ to je. Opravdu by nemusel být poruchový. Prý obecně kočáry s podvozkem do A zatáčejí do strany - asi ne u všech značek. Já mám do X houpací, tak snad zvládne ten tankodrom v přírodě i ve městě. 😀