Kočárek Prampol Solam

spavlina
16. led 2013

Ahoj holky,nemáte některá kočárek Prampol solam?Moc se mi líbí a nenašla jsem na něj nikde žádnou recenzi,tak prosím o zkušenosti dobré i špatné.Snad ho někdo máte 🙂 Pavlína

evulikkkk
19. říj 2016

@lhdm Díky za odpověď 🙂

lhdm
19. říj 2016

@evulikkkk snad to pomohlo🙂

adulik14
5. lis 2016

Já mám přesně trojkombinaci a máme ho už 1,5 roku a jsem pořád velice spokojená super ovladatelný sjede každý terén a docela prostorný , sportak používame od 6 měsíce a super za mě kočárek za skvělou cenu a tento krát nemohu napsat že odpovída i kvalitě ceně je hodně kvalitný a vyrovná se i dražším kočárkum

lhdm
5. lis 2016

taky máte u sportáku ty díry po straně u hlavy?? mě to docela vadí...vyřešili jste to nějak....jinak jsem moc spokojená, každý kočárek má určitě něco

adulik14
5. lis 2016

@lhdm Nevím jaké díry u hlavy musela by jsem se kouknout ale už je hodně hodin 🙂 ale malý už má 17 mesícu a pořád se vozí a hlavně je už zima tak má fusak , a nesnáší když mu dám stříšku nad hlavu

dowlinka
13. lis 2016

Ahoj,
tak mě zdejší komentáře celkem uklidnily, díky moc 🙂) Na kočárek je ještě nějaký čas, ale už pokukuju, abych měla představu, co vlastně potřebuju/chci. Kočárky od Prampolu se mi moc líbí, tak pokud do té doby nenajdu jiný TOP, objednám ho i já 🙂 Dost jsem četla, jak některé maminky polské kočáry vyloženě nedoporučují, jiné zase chválí do nebes - no to aby se v tom čert vyznal, že :D

lhdm
13. lis 2016

@dowlinka Firkon si chvali myslím ze je i dost rozšířený a prý je to taky polské, ale co je na tom spatne když vše jine je z Číny ;)

dowlinka
14. lis 2016

@lhdm Ano, přesně tak 🙂
Také jsem uvažovala, zda si korbičku s vajíčkem třeba jen nepůjčit a investovat posléze do pořádného sportaku. Ráda bych si pořídila i šátek a tak právě abych kompletní trojkombinaci třeba nekupovala zbytečně 😀 Je to kumst vymyslet, ze 🙂

adulik14
15. lis 2016

Holky mam trojkombinace ale popravdě u nás se korba nevyužila nechtěl tam být a sporťák je naprosto super lepší nez které kolvek jiné ,j velký a prostorný u nás korba nebyla protože se maly vozit nechtěl tam jsme nosili v šátku máme doma i KiBi ak to už moc nevyužíváme

lhdm
6. led 2017

Jakou máte plastenku na sportak? Aby byla i díra vepředu.dekuju

adulik14
6. led 2017

Originál od Solamu

lhdm
10. led 2017

@adulik14 mužů poprosit o odkaz?

adulik14
10. led 2017

@lhdm já ho dostala s kočárkem jak pláštěnku tak celý vybavení ale určitě když zadáte název kočárků tak pan Google vyhleda ale myslím že se víc vyplatí koupit třeba v Rossmannu

pol_laska
10. led 2017

@adulik14 Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli jsi se sportovní korbou spokojena? Je dost prostorná? Právěže vím, že spousta sportovních koreb z trojkombinací je na prd-těžké, malé, úzké a za chvíli maminky kupují sporťák úplně zvlášť. Tak přemýšlím jestli nepůjčit hlubokou a vajco a pak koupit speciálně jen sporťák 🙂

adulik14
10. led 2017

@pol_laska maly ma 19 mesicu a sporat je super je odpruzeny ma velke kola a prijde mi protornejsi treba jak Briax chtěla jsme pořídit vecsi sporťák ale jak jsem porovnávala je stejně velký já jsem sním naprosto spokojená za mě nejlepší koupě je sice těžší ale to jsou všechny sporťák do terénu

haaanaaas
12. dub 2017

Holky a máte prosím někdo zkušenost s kočárkem Prampol Daisy 2016? Líbí se nám design a také jeho větší rozměry hluboké korbičky, ale bohužel ho nemáme možnost vidět nikde "naživo". Ocením jakékoliv zkušenosti. Rozhodujeme se mezi ním a kočárkem Adbor Ottis, který jsme na živo viděli, ale ten je menší než Prampol. Díky za veškeré příspěvky.

tezz23
14. kvě 2017

@spavlina Zdravím ptala jste se jestli někdo nemá kočárek Prampol solam 🙂 tak já ho mám a jsem s ním spokojená když budete chtít víc informací tak stačí napsat ;) jinak jsem si ho obědnávala z aukra a vyšel levněji 🙂 a barvu mám tu pistaciovou zelenu

adulik14
14. kvě 2017

@tezz23 také hi nám s aukra uz ho mám dva roky a nechám si ho i pro druhé miminko je úžasný

tezz23
14. kvě 2017

jinak korbu jsme používali dlouho je super že je dost velká a dá se to zvednout že i malej tam mohl sedět,ted už jsem dali sporták a taky zatím super.akorád jedniny co je když ho budete skládat musíte pak sundat přední kolečka.

tezz23
14. kvě 2017

@adulik14 taky si ho pak chci nechat pro další miminko ;) a jako mate barvičku Vy? Já mám skoro ročního chlapečka tak ho určtě ještě nákou dobu využijeme 🙂 je to pár dní co Tomáška vozím ve sportáku 🙂 a je spokojenej 🙂

adulik14
14. kvě 2017

@tezz23 můj chlapeček bude mít 2,roky za dva týdny mám bežovi,myslím.ze ho mám v albume ,