Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

pepies
7. kvě 2009

muz je cely nateseny, ze mame navod, tak to dame hadam dnes vecer dokopy....... uz som myslela nato, ze ci to nie je nejaka vyrobna vada, lebo muz je sikovny, vzdy vsetko poskladal a nepotreboval ziadne manualy ..... 😀

soanpe
7. kvě 2009

To tvrdím furt
lucenek je speedi machr 😉

sorrelia
11. kvě 2009

Prosím, kde sa dá kúpiť madlo na speediho - toz chicca ct 0.4 ???
nedarí sa mi ho nikde nájsť ☹

lucenek
11. kvě 2009

sorr u nás v chiccu ho maj za 379kč, ale dostanou tak 2-3 kusy jednou za 2 měsíce, nechceš radši origo za 650????

sorrelia
11. kvě 2009

Lucenek

hmm ja neviem či sa mi to oplatí, kupujem z druhej ruky, a neviem či si ho nechám, lebo za 4 mesiace mám sľúbený od manžela druhý 😀, nový ...
To mám len zatiaľ, lebo náš kočík sa nám pokazil...
Preto zháňam zatial chicco, a ten rozdiel v cene je citelný 😅

lucenek
11. kvě 2009

tak to bych se na madlo vyprdla úplně

sorrelia
11. kvě 2009

nebude mi chýbať 😕 ? hmm neviem nejak som si na starom kočíku na maslo zvykla

lucenek
11. kvě 2009

než ho seženeš tak jdeš do nového 😉 obzvlášť na SK je to velmi nedostatkové zboží

sorrelia
11. kvě 2009

to vážne 😕 😕 😕 😕 ??????

jerryjanka
11. kvě 2009

sorrelia lucenek ma pravdu - trva to tak mesiac dva kym ti ho zoženú
takže ak si nie si ista že si ho nechaš na furt kašli na madlo

pepies
19. kvě 2009

Lucenek tak nakoniec sme zistili, ze mame na sportovej casti odtrhnuty remenec, preto nam to nejde do sedu ......
Uz som volala do obchodu, kde sme ho kupovali, ideme to vyreklamovat .......
Takze budem asi mesiac bez sportaka, esteze mame novy golfac ....

lucenek
19. kvě 2009

pepi tý jo tak a´t dobře pochodíte

sorrelia
19. kvě 2009

Baby speedi je doma a ja som z neho jemne povedané na vetvu 😀 ... je báječný ! vyzerá to tak, že si ho necháme 😵

veronikahel
21. kvě 2009

ahojte! stava sa niektorej z vas, že sa vám niekedy nedá speedi zabrzdiť??
mne áno, raz to ide, na další krát nie, neviem, čo s tým... 😝

sorrelia
21. kvě 2009

to sa mi nestáva... skôr mi nejde odbrzdiť 😅 , ale keď cúvnem potom ideme normápne...
a ešte mi niečo hrká na brzde ☹ , neviem čo to je... nemáte s tým niektorá problém ??

chymenitta33
21. kvě 2009

veronika--mne to išlo tak tažko že som sa mohla nato postaviť ale drahý mi nastriekal nato Vedečko sprej a ide to lahko aj s "mihálnicou" by som azbrzdila.

sorrelia--aj ja vždy odbrzdím a až po chvílke idem tá poistka kým sekne vieš🙂

veronikahel
21. kvě 2009

sorrelia, a nehrka ti len kablik od rucnej brzdy o konstrukciu??

chymenitta, skusim to vedečko 😉 už sme to raz aj pozerali, mali sme otoceny kocik, ale vsetko bolo ok. tak asi to naozaj bude treba len namazať 🙂

sorrelia
21. kvě 2009

veronikahel

to som si myslela na začiatku... káblik je už zabezpečený, ale hrkáme ďalej 😖

sorrelia
22. kvě 2009

mám ešte otázku.. máte niekto to nové madlo na speediho ??? kočík si asi necháme a riešime madlo, len neviem čo to je za kolekciu ten náš kočík a či by mu tam sadlo aj nové madlo...

veronikahel
22. kvě 2009

sorrelia, lucenek by ho mala mať... a malo by sedieť aj na staršie typy... aj lucenek dokupovala... 😉

lucenek
22. kvě 2009

sorr ano mám to origo a super, kup přímo originál na speediho najdeš na mimibazaru, to chicco 0.4 jsem měla takly a je naprd

sorrelia
22. kvě 2009

lucenek
aký je medzi nimi rozdiel 😕 ?

lucenek
22. kvě 2009

sorr to chicco upíná se dole...skoro u noh...kvůli rozteči postranní konstrukce, čili dítko se na madlo celekm fest natahuje... to origo je v oblasti adaptérů čili fakt velký rozdíl...teda aspoň pro mě

sorrelia
25. kvě 2009

janse dik... som rada že mi má kto poradiť 🙂 😉

ajsa32
25. kvě 2009

ahojte, ak ste davali do sportovej casti mensie babo, davali ste aj nejaku podlozku, nieco podobne, ako ma casualplay ?

alebo zeby tam pasovala rovna ta?

soanpe
25. kvě 2009

ahoj,
existuje toto

http://www.zbozi.cz/?sId=aOG7j7o2wPL23m_FYBb1&q...

jak máš velké mimi?

ajsa32
25. kvě 2009

ma 5 mesiacov a vazi 5,5 kil. v hlbokej vanicke reve ako pavian, ako nechce lezat, tak rozmyslam, ze ho dam do sportovej casti. ale nesedi, tak mam obavy, ci neublizim chrbtici, kedze to nejde do lahu uplneho. a tiez, tym ze je drobny, ze sa mi nejak zosunie, este ho vytratim po ceste 😀

ale to je super, ze je original, hned popozeram, kde to objednam na slovensku, dakujem ti dobra vila 😉

a ma to niekto?

ajsa32
25. kvě 2009

hm, len ktore- zmensovaciu vlozku, ci zmensovaciu vypln? 😕

ajsa32
25. kvě 2009

jaaaj, to je to iste 😀

soanpe
25. kvě 2009

jj, je to to samé 😉 😀 😀 😀