Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

dzamela
25. únor 2010

a baby este jedna vec kde ste kupovali svojich quinnov speedov ??? 🙂)) mate prehlad kde su dobre ceny
ja som napriklad dnes nasla toto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
ta cena sa mi zda velmi dobra

dahlia23
25. únor 2010

dzamela, my sme kupovali tu http://shop.aladdin-kociky.sk/.
autosedačku nemáme cabriofix, ale city a vrátane všetkého príslušenstva nás to vyšlo niečo cez 700€.
teda, ja osobne by som kočík čisto cez net nekúpila, ale ak si z BA, tak myslím, že tá cena je v pohode.
mne ho kupovala mamina, akurát dneska ho bola zobrať 😵

dzamela
25. únor 2010

no baby som velmi nalomena pre tento kocik....a tiez som pozerala tu autosedacku maxi cosi citi.
ja som mala najprv v merku kocik Jane slalom pro ale uz vazne zvazujem speediho. 😝
a ceny cez net su ovela lepsie tak aj preto zvazujem.....a ten eshop eniki beniky je aj klasicky kamenny obchod ako som pozerala tak snad s reklamaciami nebude problem

dahlia23
25. únor 2010

slalom má kamoška, ten nechcem 😝 mamina chcela najprv kúpiť jané. lebo nikto jej povedal, že je to naj kočík... 😅 ale som jej to zatrhla 😀
a že ten kočík stál nakomplet 690€ 🙂 tiež je to z kamenného obchodu 🙂

dzamela
25. únor 2010

a to kde mate take dobre ceny??? 😕

dahlia23
25. únor 2010

ten obchod je v Hlohovci
pýtala som sa, čo všetko je v cene, tak je to komplet aj s pláštenkami, taškou, fusakom, sedačkou a neviem čím ešte, okrem tej zmenšovacej vložky. tá tam nie je.

minitrouble
25. únor 2010

jahody a preco? my mame P&T ale podla mna quinny je lepsi ...P&T sme kupili len preto ze ako surodenecky je najlepsi 😉 ..ale s quinny sa porovnat neda 😝

minitrouble
25. únor 2010

no my sme sportak si kupili v praci za body co som dostala ako odmenu za nadstandardne vykonanu pracu - cize mi dosiel niekde z anglicka 😀 😀 ...vanicku aj autosedacku som kupila z babetkovo.sk, fusak nemame origos a tasku a zmensovaciu podlozku som kupila az tento rok 😉
inak ja kebyze kupujem este raz tak si kupim len sportak novy - hocikde kde je kamenna predajna (este som nepocula ze by niekto reklamoval quinnyho) cize by mi bolo jedno ci to je blizko alebo daleko ....a potom by som si kupila vanicku uz pouzivanu - tej vanicke nic nie je a ak ju niekto pouzival tak ako my tak ta vanicka bola celkovo pouzivana maximalne 3-4 mesiace a to uz mame 2he dieta !!! ...prva v nej bola cca 3mesiace a nieco a tato druha v nej bola asi 5-6x ....a uz mame novy kocik takze sa tam uz ani nedostane 😉 🙂 ale pre istotu si ju este do leta nechavame ak by nahodou 🙂
autosedacka podla mna staci maxi cosi city - uplne je super mame ju uz pri druhom dietati 😉 🙂 stale je ako nova
fusak by som asi kupila iny ako ten maxi cosi - podla mna je dost drahy a neviem ze ci je az na tolko teply
+ slnecnik, taska a pripadne zmensujuca podlozka 😉 ..ale to by som riesila podla potreby

a mozno by som aj sportak kupila pouzivany...baby fakt ho mame 2 roky ale tomu kociku nic nie je !! jasne uz je vidno trosku skrabance ..alebo na rucke - ale potah ma rovnaku farbu a nci nevrzga, nic sa netrasie ani tak ...fakt bez chyby

dahlia23
25. únor 2010

baby, prosím Vás, ako drží na rúčke tá prebalovacia taška?
segra mi posielala mms, už doma zložili ten kočík, potom ho samozrejme nevedeli poskladať naspäť 😀
len mi tvrdí, že tá taška sa iba zavesí na rúčku. to mi príde nejaké divné. nezošuchuje sa to potom?

minitrouble
25. únor 2010

dahlia - no ta taska sa len zavesi ale nezosuchne sa, to najlepsie vidiet nazivo ale ona tam normalne dobre drzi 😉 🙂
inak aj my sme maturovali nad tym skladanim kocika dost dlho ked sme ho mali prvykrat 😀 😀

jahody11
25. únor 2010

So skladanim sme mali aj my prvy krat problem dokonca sme sa pohadali s manzelom pritom lebo my sme ho objednali v eniki beniki cez net, tam mali akciu a potom som tam bola osobne a hned sme ho brali domov a ked sme prisli k autu, problem, ako ho poslakladat, tak manzel hned namna, a co si sa nepytala ako sa sklada?? 😀 ja som tam bola so sestrou, dostali sme zarucny a blbosti okolo toho na reklamaciu, takze s eniki beniki som max. spokojna, ta pani mi sama volala, ze sa mozem prist pozriet ako ten kociar vyzera, super pristup.... 😉
a philla, asi preto, ze som ho zbadala vo vyklade a som bola paf z neho a hlavne to, ze chcem druhe babatko, nie hned ale tak o rok urcite..

minitrouble
25. únor 2010

jahody - sak za rok si kupis potom druhy kocik a budete mat 2 😉 🙂

jahody11
25. únor 2010

joj, to uz tolko nevyclenime penazi... skola ma stoji kopu ☹

minitrouble
26. únor 2010

jahody - podla mna za rok uz budu aj pouzivane tie P&T Vibe, tento rok som este pouzivany nikde nenasla ale podla mna o rok to uz bude k zohnaniu - tak mozes stale predat Speedaka a kupit P&T pouzivany 😉

dahlia23
26. únor 2010

minitrouble, díky, si ma upokojila, lebo fakt som si to nevedela predstaviť. ona mi tiež tvrdila, že to tam drží. len som teda nechápala, že ako. 🙂
ja som im hovorila, nech si to nechajú v obchode zložiť, rozložiť a všetko ukázať, ale segra macher, že veď nie sme blbí. tak včera maturovali 😀
ja som sa tešila, keď už bolo také pekné počasie, že z nemocnice môžeme ísť už aj v kočíku. ale zas je škaredo ☹
tých pár metrov by sme fakt nemuseli ísť autom... 😅

dzamela
26. únor 2010

ja som dnes rano speedaka ukazovala manzelovi a clekom sa mu pacil....pojdem ho okuknut este aj nazivo a asi ho tiez zoberieme z toho eniki beniky.
inak fakt si uvedomujem ze kazde dieta je individualne a ja si vyberam kocik uz treti mesiac a pozeram na rozmery a podobne veci a nakoniec mi aj tak nic z toho nemusi pomoct ked babo bude velke alebo nebude chciet byt vo vanicke alebo podobne veci. 😒 😀

dahlia23
26. únor 2010

dzamela a okrem toho, žiadny kočík nie je ideálny. taký neexistuje 🙂
fakt záleží len na tom, čo od neho čakáš 🙂

dzamela
26. únor 2010

hej hej to som uz pocula ze ziaden nie je idealny...aj to vidim...jeden je pekny farebne ale skaredy konstukcne, dalsi je maly, inak ozaj ako je vysoky ten speedi ked mas hlboku vanicku???? mne tie nove kociky pripadaju obcas ako hrackarske pre svoju nizsku vysku a malu velkost 😝

jahody11
26. únor 2010

na vysku je super, nakolko my sme ho vybrali aj koli tomu, ze moj manzel ma bez 6 cm dva metre 😀 a vobec sa nemusi k nemu zohynat, takze vyska je super. 😉

dzamela
26. únor 2010

no uz sa tesim ked ho pojdem kuknut v obchode nazivo 😉

minitrouble
26. únor 2010

dahlia - tu na tejto fotke je aj taska na kociku - len sa musis detailne zahladiet na to 😀 😀 ..ona na tej rucke normalne v pohode drzi 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
a tusim posledna fotka v tom albume je zase na sportaku 😉 🙂 v podstate sa tam hodi akakolvek taska ktora ma dostatocne dlhy pas na zavesenie, vobec nemusi byt quinny

dzamela - ma podla mna najlepsiu rucku - vytahovaciu - aj ten najvyssi clovek si pride pri tomto kociku na svoje 😉 🙂

dahlia23
26. únor 2010

no, my už ho máme doma. 🙂 mamina išla do TN, tak ho doviezla. a som milo prekvapená. 🙂 akurát, že Lenka sa s ním chce stále hrať. 🙂
všetko som zvládla, namontovať, odmontovať, zložiť, rozložiť... aj keď na začiatku som na to pozerala ako puk 😀
ale už som tam mala aj športiak spolu so sedačkou, hodím fotky aj do albumu, keby chcel mať niekto predstavu.
akurát máme jeden problém - nezmestí sa nám cez spodné dvere výťahu. u nás na poschodí sa zmestí v pohode, ale dolu nie ☹ tam sú asi krivo osadené tie dvere, pôjdem im kladivom pomôcť 😀 ešte že sme hneď na prvom, takže prinajhoršom odopnem vaničku, vynesiem ju a potom vyriešim podvozok 🙂

dzamela
26. únor 2010

dahlia - len ho pekne pofot a hod do albumu 🙂

dzamela
26. únor 2010

jaaaj uz vidim fotecky.....kolko rokov ma tvoja Lenka??? fakt som aj ja prekvapena aky je ten kocik velky......super vyzera...aj ie odrazove pasiky su super ze ma pre lepsiu viditelnost....

dahlia23
26. únor 2010

Lenka bude mať v apríli 3 roky a nie je žiadne drobátko. fakt som z toho nechápala. 😅
uvidíme, ako bude fungovať v praxi, ale ani s tým polohovaním som veľmi nebojovala a to je Lenka už poriadne veľká.
zatiaľ som teda nadmieru spokojná, všetko je to strašne jednoduché a ľahko ovládateľné. už sa teším na malého, kedy pôjdeme kočíkovať. 😀

veronikahel
26. únor 2010

hups 🙂 tak to som chcela do inej temy 🙂

veronikahel
26. únor 2010

my máme speediho už skoro 2,5 roka a je skoro ako nový, tochu škrabance na kolesách, lebo do výťahu sa zmesí len tak tak - rada pre nastupovanie do výťahu, nakladať od rúčky a dvoch kolies, tak sa potom zmestia aj dvaja ludia do maleho vyťahu spolu so speedim 🙂
jediná vec, čo mi na ňom prekáža, že sa nedá otočiť aj v opačnom smere, kvôli veľkému vetru. Inak veľká spokojnosť. Vaničku s autosedačkou a fusakom sme predali a bolo to ako nové.
Nánožník sme si zaobstarali od pani z MMB, ktorá ich šije a je super.
Nezničiteľný kočík 🙂

dahlia23
26. únor 2010

veroni, prosím Ťa, pošli mi nejaký kontakt na tú pani z MMB, od ktorej máš ten nánožník. Ďakujem. 🙂

veronikahel
26. únor 2010

toto je ta pani, ale uz nema nic v ponuke http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168

tu je su inzeraty: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844
podoba sa to aj na tu pani, mozno si len urobila novy ucet, neviem.
my sme si kupili nanožník na quinny zapp, ale využívame ho aj na speediho, sedí aj naň.