Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

noangel
26. čer 2008

tak aspon neco sem nasla to madlo na speediho na ebay za 15 € plus teda postovny 10 € ale porad levnejsi nez u nas z odkazu od nelinka1

http://cgi.ebay.de/FRONTBUGEL-FUR-QUINNY-SPEEDI...

sylvar
27. čer 2008

a zlepšení na větší posazení někdo máte?

sisstin
27. čer 2008

sylvar: tuším někdo psal prodloužit ty pásky...a alcatko tam davala polštář 😅

sylvar
27. čer 2008

siss, dík, já podvázala plenkou,ale ta se toho opěradla téměř nedotkla, takže naho... 😀

lucenek
27. čer 2008

by to chtělo nějaký trojúhelníkový klínek že?

sylvar
27. čer 2008

jo jo

lucenek
27. čer 2008

vymyslíme ušijeme...u nás v prácvi je firma co šije polohovací pomůcky...a něco semo tamo najdeě i ve zdrav. potřebách.....myslím že by nebylo na škodu se pokukat

sisstin
28. čer 2008

moc nechápu, proč udělali takový blbý polohování zad...ještě jsem to teda neviděla na vlastní oko, kočár přijde v úterý nebo ve středu..doufám 🙄 ...to, že nejde úplně do lehu mi vadí docela dost..ten sed zatim nevim, vůbec nesedí..takže to ted neřešim 😕

sisstin
2. črc 2008

čus baby..tak už ho mám..super bomba..ale je tu jedna fatální věc- neprojedu dveřema dole od vchodu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 má moc široký rozptyl kol..a jelikož se to druhý křídlo dveří nepoužívá už asi sto let, tak je to zatvrdlý, zarezlý..vůbec nemám šanci to otevřít..a ani tam nedošáhnu, jak je to vysoko 🤐 sklepem to taky nejde, jelikož tam zas nemáme nájezdy..a fakt se mi novej kočár nechce tahat po schodech..takže zatím bohužel můžu ven, jen když je doma mužský element, aby ty dveře vypáčil..ale musíme něco vymyslet 😒

leryl
2. črc 2008

sissti:nestraš,jestli taky neprojedu tak mě budou omývat,my ho zatím máme u tchýně

lucenek
2. črc 2008

sis...složit a rozložit před barákem.....jedině ☹

noangel
2. črc 2008

jo holky je dost sirokej ja neprojedu v nekterych obchodech mezi pokladnama ☹ konkretne billa

sisstin
3. črc 2008

no tak táta ty dveře naštěstí opravil, takže ven můžeme..ale fakt se s nim nedá projet všude 🤐

sisstin
3. črc 2008

jo..a holky..máte teda někdo tip na to zvětšení sedu, pže ta nejhornější pozice je fakt směsná 🤐 zatim nám to nevadí, je v té nejnižší...ony jsou tam snad jen 2 😕 ale ten sed teda nák nevymysleli 😕

tlapicka
3. črc 2008

holky, budu kupovat kamaradce to madlo na speediho na ebayi, tak kdyby nekdo chel, muzu jich dovezt vic. Stalo by 550(poslala bych v cr postou)jinak 500 odber v Letohrade nebo Usti nad orlici. kdyby nekdo chtel, tak napiste do ip dneska cekam. Zitra to objednam 😉

sisstin
4. črc 2008

já už to madlo mám, ale žádnej zázrak to neni...nechápu, co je na tom tak drahý 🤐

jerryjanka
4. črc 2008

sisstin asi to že je to priamo na speedi 😠

iza
autor
5. črc 2008

siss asi nezbejvá nic jinýho než nějak promazat dveře a nebo vysadit jedno kolečko a vjet do domu..popříbapě vysadit obě(to pak kočárek i stabilně stojí...je to teda vopuz...
holky tak už vím proč u sporťáku některým nedrží napnutá ta stříška..prý se jedná o vadnou sérii(byl prý ušit menší povlak než je stříška)...hm zrovna to je můj případ
madlo mám od chicca a jáchymek ho využívá tak, že se za něj drží když sedí a nebo si na něj dává nohy
sis..někdo tu psal, že potáhnul tu šňůrku díky níž se zvedají záda kočárku a pak to prý jde do úplnýho lehu a sedu

domeenika
5. črc 2008

ahojte... no ja som bola zo zaciatku tak isto nadsena, ked som si ho kupila, ale pouzivanim sa mi nazor zmenil.. je moc tvrdy, kde babo lezka-nieje to vystlane,tak isto tvrde, to predne koleso ani nehovorim, ked som schadzala dole z obrubnika tak to bolo neforemne. skoro sa mi prekoprcol.. dizajn uz takisto nic moc..madlo treba zhanat, tak isto aj nanoznik... ale s vanickou dREAMI SI NEVIEM VYNACHVALIT.. AZ A TO PREDNE KOLESO...nasla som podobny kocik, ale 100krat lesi... maxi cosi mura 3

iza
autor
6. črc 2008

domeenika: tak to já si teda stěžovat nemůžu..naopak z chodníku se mi sjíždí bezvadně..a i na chodník..dokonce to zvládám jednou rukou
ten kočárek co se ti líbí si už ozkoušela v terénu?

domeenika
6. črc 2008

iza uz ho jazdime cca 2 mesiace...to dvojite predne koleso sa neda porovnat len s jednym.. vsak ale jasne, kazdy ma svoj nazor.. ale urcite su oba kociky lepsie ako napr nejaka dema..

minitrouble
7. črc 2008

iza - ja sa pripajam k tvojmu nazoru ze ja teda dokazem so speedym ist aj jednou rukou a s prednym koleckom nemam najmensi problem - pre mna je to ten najlepsi kocik - fakt super lahke ovladanie 😉 🙂

shaka
14. črc 2008

ahojky nasla jsem na mimibazaru madlo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14881684&tab=0 vychazi s postovnym na 536,-

lucenek
14. črc 2008

shaka to madlo prodávaj v babyexpertu za 379Kč 😉

janusa28
14. črc 2008

ahojte vsetky majitelky quinny speedi
Chcela by som si kupit kocik po jednom dietati s touto znackou. Mohli by ste mi poradit, na co si mam dat pozor ked budem kupovat? Ktore casti kocika by bolo dobre mat original a ktore aj ine /teda inej znacky)? A este ma napadlo, ja mam termin v oktobri (je to 10. mesiac v roku)a trocha sa obavam ci do hlbokej vanicky zmestim dietatko, ktore bude zabalene v perinke, deke a fusaku. Vanicka sa mi totizto zda velmi mala? Vydrzi mi v nej dieta aspon pol roka v zime? Ake mate skusenosti? Dakujem
Ps: pripadne ak by ste vedeli o niekom kto predava takyto kocik budem rada ak mi date typ

jana

lucenek
14. črc 2008

janusa
pokud čekáš prťě v říjnu tak zima u tebe bude myslím bez problémů...to já to mám horší
jako nejezdící mamina si myslím že origoš určo musí mít:
kolečka
pláštěnku (pak zatýká a dělá to fleky a mapy)
polstrování hluboké korby

nemusí být origoš:
madlo
clona sluneční nebo slunečník
síťka i když tu je taky lepší mít origoš
polstrovací podlůožka do sporťáku (výborná je z emitexu)

jinak myslím že to je vše, ale samo jsopu tu maminy co v něm vozí tak poradí líp jak já ještě nevozící....
to jsou jen mé postřehy 😉

jerryjanka
14. črc 2008

vo výbave nie je polstrovanie hlbokej korby??? 😲

shaka
14. črc 2008

lucenek: a neni to nahodou Chicco LiteWay za 379,- to totiz na speedyho nejde - je mensi a uzsi, kamaradka ho bohuzel koupila a vubec neslo nasadit.

lucenek
14. črc 2008

jerry je....ale už sem narazila na zmatlaniny sice jen jednou ale i tak
shaka ne je to chicco ct0.4 😉 za 379Kč...teda tady v ostravě...