Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kape
9. zář 2010

Ahojte.
Chcem sa spytat, tych co pouzivate Speediho cca 2 roky, nezda sa Vam ze je ovela tazsie ovladatelny ako na zaciatku. Ja mam z nasho taky pocit, ze je to teraz poriadne tazke a ked bol novy tak uplne v pohode jednou rukou. Je to normalne, alebo pojde o nejaku vadu ?

@radka_26 - bola tu jedna mamickapod nickom ena, ale neviem ci chodi este na toto forum

xaverov
9. zář 2010

Kape, nezda. Jezdi to porad temer samo. Nemas poloprazdny duse?

jerryjanka
9. zář 2010

@kape nemôže to byť aj zdvíhajúcou sa váhou dieťatka?
predsalen je iné ked je kočík zaťažený 4 kilami a ked je zaťaženy 15 kilami 😉

kape
9. zář 2010

Dakuejm za odpovede.

@jerryjanka - to ma nenapadlo, tak som ho teraz isla vyskusat naprazdno a asi nieco na tom bude, len aj takmam pocit, ze to nie je uplne to co na zaciatku, este dofukame duse, aj ked sa mi zda ze tie su v pohode.

Inak ten emitex nanoznik mam aj ja, ale je dost nemozny na tom kociari, ja s nim velmi spokojna nie som. A vystvavny kusok to rozhodne nie je 🙂

jerryjanka
10. zář 2010

@kape jedna vec je váha, druha vec môžu byť poloprázdne kolesá a ešte tretia vec je - daj mužovi premazať kolieska s WD40 aj to môže pomôcť 😉
ja mam nanožnik šity a sice ešte nepoužity ale zda sa mi super a aj celkom pekny

minitrouble
10. zář 2010

@kape no podla mna by ti mal ist aj po 2och rokoch uuuplne paradne - aspon ten nas isiel uplne ako novy ...skus ako baby radili, dofukat, premazat a ak to nepomoze tak reklamovat alebo dat opravit - urcite to nie je normalne aby isiel tazko 😉 🙂

minitrouble
10. zář 2010

@kape prave nam dlho stal v pinvnici co sme ho nepouzivali lebo sme pouzivali uz len surodenecky a ked som ho nahodou vybrala von ze oprasime a pouzijeme tak som vzdy bola nesmierne nadsena z toho ako krasne a lakucko isiel 😵 😵 😵

kape
10. zář 2010

Baby dik za rady vyskusame, je pravde ze ide lahsie ked tam Samko nesedi. A mam este jednu otazku, Vam nepraskol na strieske ten priesvitny plast, ked mate striesku sklopenu, nam na oboch stranach a ked som to reklamovala, tak mi dali odpoved, ze nespravnou manipulaciou v zime sa mi to stalo, vraj ked prideme domov tak mame striesku nechat nejaky cas napnutu, pokym sa vyrovnaju teploty, ale my sme chodili uz len so sklopenou strieskou tak z toho to urcite nie je. Ale uz som to nestihla doriesit v cas 2 rokov od zakupenia.

minitrouble
10. zář 2010

@kape nam sa to nestalo ale uz som o tom pocula velakrat ze sa to babam prasklo ...asi zavisi aj od konkretneho vyrobku - my sme zase strechu mali skoro vzdy otvorenu - tak mozno aj preto 😝

verled
18. zář 2010

ahojte speeďačky.-)tak my máme jinej kočár, potřebovala jsem otočnou sedačku, protože to moje proncátko je děsně citlivka na vítr a slunce🙂tak máme bertiniX4 a je teda super, jen je teda oprodi speedimu hrozně úzkej.-)ale jezdí se s nimtaky kráně, skoro jako s 3kolkou, jen je teda o dost těžší, takže prodáváme, kdyby by zájem.-)
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/47fl/qu...

podotýkám, že na boudičce je plast naprosto bez chybičky.-)

verled
18. zář 2010

pár fotek našeho novýho krasavce.-)

medan29
19. zář 2010

@verled pěkný škoda že jsi autosedačku neprodávala dříve ted to asi už nemá cenu kupovat 😝

ivka8255
28. zář 2010

Ahojte speedošky, chcem sa spýtať ako dlho vám detičky vydržali vo vaničke a aký fusak by ste mi doporučili.môj Šimonko je júlový a zatiaľ skôr drobnejší (vo dvoch mesiacoch mal necelých 5 kíl) a či budem potrebovať aj nánožník alebo bude stačiť lepší fusak a pláštenka. vopred veľká vďaka za rady 😉

medan29
29. zář 2010

@ivka8255 tak moje malá se narodila začátkem května a už má korbičku malou, takže příští týden už přejdeme na sporták, fusak mám koupený originál a čekám než dojde a pláštěnku mám na korbu originál, na sporták jsme koupila obyč pláštenku za 250,- ale ještě jsem ji nezkoušela a o nánožníku pořád uvažuji uvidím až dojde fusak

jerryjanka
30. zář 2010

ahojte bosorky
ja len že pre tie zvedavé je na stranke quinny com už odfotena nova kolekcia speeda - su tam len 4 farby ale zda sa mi že aspon lepšie ako minuloročne 😀

medan29
4. říj 2010

Ahojka, potřebuji poradit mám za sebou první jízdu sportákem a potřebuji poradit na malou moc svítí sluníčko ale nechci kupovat slunečník používáte něco jiného?

jerryjanka
4. říj 2010

medan - najlacnejšia verzia prehodená plienka
najidealnejšia verzia - slnečná clona napr, kiddopotamus

lucenek
4. říj 2010

verze tři...za chvilu bude stejně furt hnusně tak nic nebudeš potřebovat 😀

medan29
4. říj 2010

no plenu nesnáší a ječí

innes
6. říj 2010

@medan29 máme sluneční clonu za 240kč a je fajn 😉

teriskaa
6. říj 2010

Holky a jak to řešíte v zimě? nemyslím tím nánožník a fusak..ale aby tam prostě tolik nefoukalo..protože ta stříška je vyloženě nepraktická

medan29
7. říj 2010

@innes včera mi došla clona za 225,- a je super, a nánožník nekupuji stačí fusak

innes
7. říj 2010

@teriskaa no to taky nevím, i když malá bude ještě ležet, tak to půjde. Pořád přemýšlím, jestli ješte nánožník na lodgera 😕

jerryjanka
7. říj 2010

ja som si nanožnik dala ušiť u pani z mimibazaru českeho...

innes
7. říj 2010

@jerryjanka taky uvažuju o nánožníku z mmb, jen jestli to není zbytečný, ale zas když bude opravdu hnusně ... 😨

jerryjanka
7. říj 2010

no ja to beriem tak - do goratexoveho speedackeho fusaku musi byť fakt zima - ale niekedy je len sychravo velmi zima ani nie je len fučí - vtedy by som povedala že je praktickejšie dať nánožník ako nedať nič alebo rovno fusak.
@innes

medan29
10. říj 2010

@jerryjanka a u které sis nechala přesně ušít?a ok?

jerryjanka
10. říj 2010

@medan29 rada by som ti povedala ale musim to najskôr najsť - ja som si totiž davala šiť veci na 2x, najskôr nanožnik a tašku a potom druhy krat obal na madlo s nápisom, a náhradné nápisy - každe od inej tak to idem kuk a pošlem - jasne ja som spokojna. foto v albume

jerryjanka
10. říj 2010

@medan29
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27088546&tab=2
tento som si dala ušiť - len teda vo vlastnych farbach ona sa prispôsobí.

medan29
10. říj 2010

@jerryjanka moc dík koukala jsme k tobě do alba a je pěkný