Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

teriskaa
29. říj 2010

Hooolky, já spíš myslela tu blbou stříšku.. třeba u buzze je taková ta sada do každého počasí proti větru a tak..což je supr..

jináč..čím promazáváte Quinnyho?rozhodla jsem se udělat pořádnou údržbu 🙂

jerryjanka
30. říj 2010

@teriskaa
viem presne čo na buzza mysliš.
proste jedine tu slnečnu clonu ona trocha brani aj vo vetre a su aj take čo sa pripinaju nižšie teda chrania aj zboku

quinnyho mi muž premazal vazelinou - ble ale dobre je aj ten sprej WD40 😉

ivett1
2. lis 2010

@jerryjanka ahoj, veľmi dobrý nápad s tým nánožníkom 🙂...Ja mám už druhý quinny speedi (červený mala naša Vikinka a modrý náš šuhajko Števinko🙂 a cca pred rokom som kvôli nánožníku behala po obchodoch, lebo fusak mi nestačil-môj malý šuhajko vždy zaspal na prechádzke a v zime sa mi to zdalo málo, len fusak...(aj keď tu až také zimy nie sú 😉 Nakoniec som kúpila nánožník na casual play - ten sa najlepšie prispôsobil (zvrchu je z nepremokavej látky a zo spodnej strany úplet), ale teraz by som si určite dala ušiť taký krásny a vo farbách 😀...

jerryjanka
2. lis 2010

@ivett1 no ja mam v podobnej farbe nanožnik ako mam kočik - ale uplne to nesedí - ale neva funkciu to splní 🙂

ivett1
3. lis 2010

@jerryjanka ...praveže som sa pozerala na foto, ktoré si dala par stranok dozadu a pači sa mi to 😀

jerryjanka
3. lis 2010

@ivett1 no chyba už len to drobátko ktoré tam posadím 🙂

ivett1
3. lis 2010

@jerryjanka ...hlavne pokoj a kľud...viem o čom hovorím...(moji dvaja anjeličkovia sú fakt "vymodlení" - obe rizikové t. atď, atď 🙂 ...ale...sú tu a zdraví 😉 ...(niekedy až moc 😀 )...tak sa drž 😵

jerryjanka
3. lis 2010

@ivett1 dakujem - snad ešte zo dva mesiace potiahneme 🙂

emma2009
6. lis 2010

Ahoj.jsem tu poprvé a chtěla bych vás poprosit o radu.Koupila jsem si pro druhou cácorku vysněného Speediho z druhé ruky bez manuálu (sporťák),sundala a vyprala jsem potah a teď bojuju s jeho nasazením.Teda nasazenej už je,jen mi tu visí pár pásků,které nevím jakou plní funkci,tak jsem je prostě sepla,ale nemám z toho úplně dobrej pocit,mohla by mi některá z vás poradit,nebo poslat ofocenou stránku z manuálu,kde je vyfocené upevnění potahu sedačky.Moc děkuji a omlouvám se za zmatený příspěvek.

jerryjanka
7. lis 2010

@emma2009 ahoj ja tiež nemam manual - a zapinala som to ako mi prišlo vhodne 😅 ale popozeraj si to riadne a kde si fakt nebudeš ista skus to odfotiť a pripni tu fotku sem a skusime poradiť. lebo ono je tam tych zacvakavatok a suchych zipsov dosť vela tak je to take troška zmätok to vôbec nasadiť. 😉

janulabj
27. lis 2010

🙂 ahojte,idem k vam po dalšiu radu 🙂
prosim vas na šporťak aka plaštenka by mi sadla? alebo ake mate vy? ako dnes nasnežilo,uvedomila som si že nemam..............dakujem za odpoved 🙂

medan29
27. lis 2010

@janulabj já jsem is koupila univerzální xxl za 150,-

deyana
1. pro 2010

kamarádka prodává sport. nástavbu v barvičce wagtail, kdyby měl někdo zájem, dám vám na ni kontakt. Foto i info o ceně mám..

kudelovazuzana
1. pro 2010

@deyana a za kolik? to je taková ta s tou růžovou jo?? 😝

ivett1
3. pro 2010

@janulabj ahoj, ja mám univerzálnu na hlboký kočík - tú najlacnejšiu za 6 eur (... už som jednu orig. zlikvidovala 😝... a stačilo) - len som ju trochu upravila-mám aj záložnú (upravenú 😉 ), ak máš záujem poskytnem...(a foto pošlem na IP)

innes
7. pro 2010

@janulabj máme od emitexu na trojkolky a je supr, ani moc nestála 😉

dahlia23
12. led 2011

baby, predávam hlbokú vaničku dreami na speedi vo farbe fudge, ak by ste o niekom vedeli. na cene sa dohodneme, mám ju aj v inzerátoch

eveluska
12. led 2011

holky nevite jestli ta udavana vaha quiiny kolem 8kg je podvozek s kolama nebo bez? diky 🙂

jerryjanka
12. led 2011

@eveluska to je len konštrukcia povedala by som s kolesami ale bez sedačky

dahlia23
12. led 2011

@eveluska asi tak ako napísala jerryjanka. ale my sme sa presťahovali a 1 a pol poschodia nosím kočík hore aj dole vrátane malého. a malý je už ťažší ako kočík 😀 ono si to väčšinou všetci výrobcovia trochu prikrášlia, tie hmotnosti 😀

eveluska
12. led 2011

@jerryjanka @dahlia23 jj, to ja vim urcite, ze to je bez korbicky, ale prave bych chtela vedet,jestli s kolama nebo bez, jestli to nekdo vite na tutovku nebo jste to treba vazil? mne se to totiz zda tezsi jak 8kg, kdyz ho furt taham z kufru auta a strkam do nej. Ted vybiram golfky, tak abych mela prave srovnani, pze spousta ma vahu cca 7kg, coz by nebyl moc velkej rozdil, ale pokud ma quinny 8,5kg bez kol, tak by to od tech golfek rozdil byl - jestli to chapete, jak to myslim 😅 dik 🙂

dahlia23
13. led 2011

@eveluska už chápem 🙂 ja ho ťahám z kufra jednou rukou, na druhej držím malého a intenzívne som sa párkrát zamyslela nad golfáčom 😀

eveluska
13. led 2011

@dahlia23 jj,odtud pochází i můj nápad 😀

dahlia23
14. led 2011

@eveluska a aký máš golfáč, ak smiem byť taká zvedavá... 🙂 dneska som bola v TN na maminej fieste a skoro ma piclo, keď som speediho dávala do kufra a von z kufra. my máme kombičko astru, ale do hentoho malého kufra to bolo na porážku. to by som speediho nechcela ani za nič, mať také auto ☹

berus222
14. led 2011

@eveluska ja si tiez myslim, ze je to vaha "bez nicoho" ja vlacim speedy na 3. poschodie aj so 14 kg naobliekanym synom a je sakra! tazky.
len my mame tu smolu, ze nase megadieta sa do ineho kocika nezmesti. ☹

katinam
14. led 2011

@dahlia23 to si neviem predstavit, vytahovat speedi 1 rukou z kufra, ja najskor pripravim kocik (cervenu poistku povolim este vo vzduchu a roztvorim kocik pred polozenim na zem) a az potom vytahujem maleho zo sedacky.

eveluska
14. led 2011

@dahlia23 no ještě prave zádný,jsem psala ze o nich uvažuju,ze nejaký vybírám 🙂

dahlia23
16. led 2011

@katinam my bývame v dome bez výťahu, takže väčšinou nechávam kočík v aute v kufri a keď ideme von, tak si ho vyťahujem. ale ako hovorím, bez kombička si speediho predstaviť neviem 🙂

bebel
26. led 2011

🙂 Ahojte baby - vymením dnes úplne novo kupované originál madlo pre quinny speedi sx za vaše chicco, podmienkou je len aby nebolo nijak poškodené.

medan29
8. únor 2011

Ahojka, mám dotaz drží Vám sporták v sedu?mě to moc nejde a vždy to trochu povolí nemáte na to nějaký fígl?