Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

ladie
6. čer 2011

@berus222 díky moc! Mě ty originál doplňky přijdou zbytečně předražené, tak zjišťuju, jestli jsou stejně dobré i ty univerzální 🙂

medan29
6. čer 2011

@ladie neporadím, já mám vše originál a jsem spokojená, jen fusak už tento rok asi nepoužiji protože je sice do 3let ale pochybuji že malá se tam nechá zapnout.
Já si jen ještě dokoupila univerzální nánožník a slunečník a spokojená

lucenek
6. čer 2011

@jerryjanka no clonu za litr kazit přišíváním...teda nedovedu si představit jak to tam dodat když je tam ten dynamický drát....

jerryjanka
6. čer 2011

@lucenek no to bol len napad ja to pripevnim malou sponkou ked bude treba

lucenek
6. čer 2011

@jerryjanka to ti stejně sjede....sponkou přejedeš pár nerovností a vystřelí to hore

jerryjanka
6. čer 2011

skusim a dam vedieť aj tak teraz využivam viac zappa

astarea
6. čer 2011

ahoj ladie,
1.zmensovaciu vlozku sme nepouzivali a dcerka v sportovej verzii kociku bola od 6 mes.
2.podla mna original fusak bol super... nemenila by som za iny a myslim, ze sa da zohnat za dobru cenu - vzhladom ku kvalite. Mala som dva, prvy vo farbe bronze reflection bol lepsi material ako druhy vo farbe topline papilon
3. tasku nekupuj - moja bola original - nechapem, kto to nazval prebalovacou taskou... Kedze som vtedy mala prve dietatko, chcela som cely set rovnaky, dnes viem, ze prebalovacia taska ma mat uplne ine vlastnosti - viac priecinkov a podobne. Okrem toho som uz nasla aj tasky, ktore maju termo priestor a udrzia pokrm alebo napoj v teple a pod... Takze, moja stala v roku 2007 2000 SKK - nikdy viac.

jerryjanka
6. čer 2011

ešte jedna vec - existuje do tašky aj taky organizer takže aj ked je original taška hrozne naprd tak sa to da tym organizerom zlepšiť. niečo taketo myslim - mam objednane tak som sama zvedava

ladie
7. čer 2011

@astarea díky za odpovědi.
Prcek se narodí v září, takže do sporťáku půjde tak po půl roce. Takže zmenšovací vložka asi fakt nebude potřeba. Nad tím originál fusakem ještě popřemýšlíme.

jerryjanka
7. čer 2011

@ladie ešte k tomu kedy pojde do šporťáku, možno bude príliš veľký na vaničku už v 4 mesiacoch alebo sa ti stane to čo mne že som vaničku využila 4x!!! moja v nej proste byť nechcela takže autosedačka a hned nasledne šporťak. 😒

blackie26
7. čer 2011

ahoj taky mam klasuckej ko carek ale ch tela bych vedet kdese dasehnat hlubokej-? nekdo mi rikal zese to da vymenit a zsustane stejan konstrukce?

dosa
7. čer 2011

@blackie26 co je to klasickej kocarek? hlboky? ci sportovy? ak mas sportovy, tak si k nemu urcite dostala aj adaptery a na ne si mozes dokupit hlboku vanicku (okrem toho na ne nasadis aj vajicko maxi-cosi)... bud v obchode, alebo na bazare... a predtym ako ju osadis, treba zvliect sportovu sedacku z konstrukcie 😉

medan29
7. čer 2011

@dosa na hlubokou jsou zase jiné adaptéry, já tedy kupovala hlub. i sporták najednou a můsíš tam předělávat ty adaptéry

dosa
7. čer 2011

@medan29 nechapem ako predelavat? ja som nic nepredelavala. dala som dole sedacku, adaptery nasadila na kocik a na ne vanicku, alebo vajce... maju rovnake uchytenie... tak ked mas vanicku aj sportak, asi som nepochopila tvoju otazku...

medan29
7. čer 2011

já se ale na nic neptala, jen jsme říkala že na hlubokou jsou jedny adaptéry a a pak jsem tam dávala jiné adaptéry

blackie26
7. čer 2011

no chtela bych hluboky protoze mam sportovni jenom

dosa
7. čer 2011

@medan29 aha, prepac, ja som myslela, ze to ty si sa pytala na ten hlboky... to bola @blackie26... ale aj tak som nepochopila, ake mas adaptery na sportak, lebo adaptery su len na vanicku a vajicko a sportak sa dava bez adapterov... namiesto nich ide potom madlo...

@blackie26 - tak to bolo potom pre teba, k sportaku mas adaptery a na ne si dokupis vanicku quinny a mas hlboky... kupis aj v obchode aj na bazarikoch ich je dost...

lucenek
7. čer 2011

taky nechápu dvoje adaptéry? jedny jsou a je na korbu a sedačku., pak se daj krytky na místo kam se sunou adaptéry...takže adaptéry jsou potřeby do kdy máš korbu nebo vajco...pak už ne..navíc já to dala i na navlečený sporták tu korbu jen jen vysunula ty krytky narazila adaptéry a cvak korbu...sice to vypadalo divně, ale šlo to 😀

blackie26
7. čer 2011

je to nevim koupili sme to uz tak hotovy

lucenek
8. čer 2011

@blackie26 vyfo´t....a novej nebo z druhé ruky...?

blackie26
9. čer 2011

jo je novej tak mama zjoistili ze se to da koupit tak mi ho privezou prej se to tam jen nacvakne

veronka
16. čer 2011

ahojte, ako ste spokojné s kočíkom QUINNY SPEEDI? mám kočík gesslein f4 buggy, ale to nie je kočík do terénu, a na zimu do snehu. Oplatí sa mi kupovať speediho? aké má plusy a mínusy? má dieťa dosť miesta aj na spanie ako má f4 alebo nie? zmestí sa tam aj väčšie dieťa? kde ste ho kupovali, a koľko vás vyšiel? ďakujem

deyana
16. čer 2011

@veronka ahojky, my spokojení moc nebyli, ale holky tady jsou.. takže co člověk, to názor 🙂 Za mě na zimu nic moc, otočné kolo nejlíp zaaretovat a pak ta jízda je horor, to už radši starou 4kolku. Upozorňuji, že u nás máme fakt zimu - dvoumetrové závěje, všude mrak sněhu, nestíhají prohrnovat a když se udělá tepleji, tak není nic horšího než ta zmrzlá břečka. Obecně trojkolky moc na sníh nejsou, je to vratké. Díky moc otevřené stříšce na mimi v zimě hodně fouká ten studenej vítr, to mi teda hodně vadilo. Co se týče velikosti, vejde se tam velký dítě, myslím, že je to jeden z nejprostornějších sporťáků.. Jo a co dál mi vadilo bylo to polohování na šňůrky, to jsem z toho rostla.. ale je to jen můj názor, určitě spoustu lidí si ho pochvaluje, já tedy ne. Ono to ani nejde dát do sedu, já na to měla, asi jako spoustu mamin, takové popruhy, vlastní výroby, a tím se to jakoby zafixovalo vsedě. Pak když chceš mimi položit, musíš to rozepnout a pak až polohovat provázkama.. 😅 My ho kupovali z druhé ruky, ale šel za chvíli z domu, prostě to není nic moc pro nás.. Co se mi fakt líbí, jsou právě ty gessleiny, jak mají ty dvojí kola v zákl.výbavě.. F4 to nemá??? nebo nejdou dokoupit ty teréňáky?

veronka
16. čer 2011

@deyana f4 buggy to nemá, a neviem či idu dokupiť. rozmyšlam že zobrrem gt3 z druhej ruky, len sa toho bojim, ked by som ju chcela aj pre druhe dieta, ci mi vydrzi

jerryjanka
16. čer 2011

@veronka ahoj - kukam že si z rovnakeho mesta ako ja, ja zasa musim povedať že som spokojná, ale použivame ho zatial len 5 mesiacov aj to na striedačku so zappom, proti vetru v zime mam nanožnik, na sed mám popruhy, GT3 by som moc nechcela kvoli váhe. 😉 ak by si si ho chcela niekedy skusiť naživo napiš mi spravu môžme sa stretnuť niekde v centre ja ho dopracem 🙂

deyana
17. čer 2011

@veronka a co Cam cortina? dá se přehodit sedačka po i proti směru jízdy, jinak si myslím, že bude stejná jako gt3... Já si myslím, že i z druhé ruky kočík vydrží dlouho.. My jsme kupovali nové jen golfky, tak tam ta investice není tak hrozná, škoda že musely taky pryč, jak jsme šli do jiného města, jsou tu všude kočičí hlavy a chudák holka když spala, tak to s ní třáslo, že jsem nevydržela a musela jsem ho prodat :-/
@jerryjanka Jasně, nánožník proti větru, já myslela na obličejík, když dítko sedí, pak je chudák v zimě celé uslzené, nebo když hodně fouká, špatně se jim chudákům dýchá.. ale záleží jaké tam máte zimy 🙂

berus222
17. čer 2011

@veronka my sme ho kupovali ked mal maly 1 rok aj 4 mesiace a spal v nom este minuly mesiac. nohy mu sice trcali, ale miesta tam je dost aj na otacanie. je siroky a to sme my potrebovali.

pipussa
17. čer 2011

@lucenek
ahoj, na fotkach vidim, ze je tam vzadu auto felicia, zmesti sa speedy do felici, ?

lucenek
18. čer 2011

@pipussa jj šel tam sundat kolca boční a jde

@deyana tak cortina a gt3 se fakt ale fakt nedaj srovnat už jen plastáky co cortina má a má nejdelší podvozek na trhu tzn. aby se otočila kolem vl osy dokola potřebuje hodně místa, není tak fajně polstrovaná

jerryjanka
18. čer 2011

@lucenek koľko kočíkov si dokopy vyskúšala, aj normálnych aj golfových, a s ktorými si bola najviac spokojná - alebo to skus zoradiť 😀