Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

dosa
12. čer 2012

@anjelicek26 no ja som tam nosila taky pasik s prackou, mala som ho okolo bokov konstrukcie a poza chbtovu opierku a ked som to pritiahla, tak opierka isla do sedu... moj maly ten pololah neznasal, lebo chcel sediet a pozerat von...

anjelicek26
12. čer 2012

@ia. - cela sedanka s adaptormi

kacenka1987
12. čer 2012

na MMB Vám paní do klasické zappa všije polohování na přesky nebo si kupte novou Xtra sedačku - ta je úúžasná 🙂

ia.
15. čer 2012

@kacenka1987 díky za tip, dneska mi přišla nová Xtra sedačka a jsem nadšená 🙂 okamžitě stahuju Speediho a malý bude jezdit už jen v Xtra. Ve Speedim mě neskutečně rozčiluje ten jejich patent sedačky do sedu. Kdo to vymyslel.... 😝

leryl
15. čer 2012

@ladie ahoj, já ho mám, je to takový měšec se sňůrkou,ale nepoužívám ho, zdá se mi moc malý

kacenka1987
17. čer 2012

speedi by náš první kočár - jako korbička super, ale sporťák na dvě věci. Malá do něj šla v 6-ti měsících na ležení ještě. Bouda megalonská, která je tam ale úplně k ničemu. Měla jsem v něm originál zmenšovací vložku, ale přesto byl na ni moc velikááánský ☹ Jinak polohování jsme nestihli použít, neboť šel z domu a místo toho jsem malé koupila Buzze, který je menší, ale 100% lepší po více stránkách.... Polohování je třeba upravit...

babel01
13. črc 2012

Holky,vím,že to sem nepatří,ale neporadil by mi někdo,kde koupit nový plášť na přední kolo quiiny speedi?Zadní sme vyměnili,ale před ní nemůžu sehnat...jen originál a za ten chtějí 500 ☹

lucenek
15. črc 2012

@babel01 nezbyde než koupit origo přední kolo je menší čili atypické takže ti nic jiného nezbyde....
a propos ještě že mám 3kolku, kde jsou všechny tři kola stejně velké -velikost 12-nejmenší dětské kolo...tak mám plášť za 80Kč

babel01
15. črc 2012

@lucenek To máte pravdu,zadní jsem koupila nová kolem 100Kč,to jsou klasické 12 kola...už jsem to přední objednala,co se dá dělat 🙂

pantomima
5. zář 2012

Krásný de! Sháním nový potah na speedyho, nevíte, kde sehnat? Díky!

pantomima
12. zář 2012

nikdo neví?

eveluska
12. zář 2012

@lucenek a jaky mas kocar?

dosa
12. zář 2012

@pantomima dovozca je libfin, tak jedine tam. ja som cez nich kupovala rozne prislusenstvo ku kocikom, od jednej suciastky az po cele potahy: http://www.libfin.cz/

pantomima
13. zář 2012

@dosa jo, včera jsem si s nima dopisovala a za nový potah bez stříšky bych dala přes 2000,- a se stříškou přes 3000,- Mají jen černý a hnědý...

takže dál budu shánět použitý a přinejhorším koupím celej kočár, použitý se dají sehnat i do dvou tisíc....
a zkompletuju z toho jeden 😠 😖

lucenek
13. zář 2012

@eveluska Peg perego GT3 všechna kola stejně velká

ivka8255
26. zář 2012

Ahoj maminy, vedeli by ste mi poradiť aký skejt resp. stupienok by pasoval k speedymu?potrebujem raz za čas odviezť aj staršieho syna, tak zvažujem aj túto alternatívu.vopred vďaka za rady

zuzik28
26. zář 2012

@ivka8255 Já měla Buggy board maxi a pasoval v pohodě🙂

janinunina
16. říj 2012

@pantomima pani Na MMB ti presije celej kocar

pantomima
16. říj 2012

@janinunina díky, mám zašitý ten náš starý, není to téměř vidět, ale pošli mi prosím odkaz na ní, díky!

janinunina
16. říj 2012

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387

ja jsem si chtela nechat presit,nakonec ji poslu jen korbu a necham si zvetsit,jakoz prodlouzit korbu, protoze je jinak po jednom diteti porad jako novej...co se tyce potahu kocarku...

janinunina
16. říj 2012

@pantomima viz odkaz vys

zajda007
3. pro 2012

Zdravím a potřebuji poradit s fusakem do hluboké korby Speediho. Mám ten origo fusak, ale vzhledem k tomu, že má malý v 3,5 měsících 65 cm, tak se mi tam s tímto fusakem prostě nevleze. Nebo vleze, ale už teď je tam jak sardinka 😠 Máte vyzkoušený nějaký jiný a použitelný fusak do hluboké korby? Díky.

ivett1
4. pro 2012

@zajda007 ahoj, ja som mala tiež originál fusak quinny, ale na buzz a ten mi pekne do hlbokej "korby" na Speedi sx vošiel a ešte som mala aj miernu rezervu...vyskúšaj ... 😉 ...

jana974
10. led 2013

@babel01 Dobrý den, mohu se zeptat, kde jste objednávala ten plášť. Bohužel nyní řeším ten samý problém. Děkuji.

babel01
10. led 2013

@jana974 Objednávala jsem z téhle stránky,nikde jinde jsem ho bohužel nesehnala...je to holt atyp ☹
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...

mamamonika
10. led 2013

Kocky a vy ste spokojne s tym kocikom? Ja som ho mala pri prvom dietati, vanicka ok, ale sportak nic moc. Hlavne mi vadilo, ze sa nedal dat uplne do sedacej polohy, maju zly system nadvihnutia tej zadnej casti, dalsia vec , ze sa nepredava nanoznik nanho, takze ked som dala na fusak deku, stale mi padala. Dalej som mala problemy s brzdou, ked mrzlo vobec nefungovala.A taktiez nemaju madlo, to som musela dokupovat z ineho kocika. Na druhej strane je dobry do terenu a dost velky. Teraz cakam druhe babatko, ale nad nim neuvazujem, paci sa mi MAXI COSI MURA .

jana974
10. led 2013

@babel01 Moc děkuji, tam jsem ho už také našla, jen jsem tajně doufala, že se dá sehnat i levněji 😉 . Díky, hezký den.

babel01
10. led 2013

@jana974 Zkoušela jsem všechno,volala kam se dalo,ale bohužel nedá ☹

sisal161
Odpověď byla odstraněná
Zobraz