Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

iza
autor
26. led 2008

jo jasně že se jedná o sporťák...nějak jsem zapomněla napsat 😅

malovani
26. led 2008

jééé Izo, výbornej dotaz 🙂 ! Sporťák Quinny Speedi je fajn, ovšem bez madla nechci, takže možnost přimontování nějakýho jinýho mě taky moooc zajímá...Když to nepůjde, koupíme Jané...
Nic jsem ti sice neporadila 😅, ale rozumím ti, co se kočáru týče...😀

caira
26. led 2008

tak u speedi me ani nenapadlo, ze tam neni madlo, ja myslela, ze je.. My teda mame buzz a tam madlo je...

anielik
26. led 2008

ahoj iza,

my mame quinny speedy. a to madlo pasuje, ale zalezi od typu, my sme museli "trosku upravit" aj to madlo, lebo tam mame "cvocky"...ale inak je to Oki
a mame origos fusak a je v nom paradne teplucko 😉

caira
26. led 2008

anielik, origos fusak mate primo na speedi nebo vseobecne na quinny, ja premyslim jestli k buzzovi taky poridit fusak...

alcatko.j
26. led 2008

Madlo mame, ale ted nevim, jaky 😅 Kdyz jsme ho kupovali, tak nam ho prodejce nabidl, ze tam prej pasu, ale jakej?.....kurnik, musela bych ho vyhrabat, jeste ho nemame namontovany..

bihan
26. led 2008

Ena na sk mi tiež poradila matlo z 0.4 Chicca, takže asi pasuje 😉 Zatiaľ nám nebolo treba 😀
Fusaky sú všeobecne pre quinny.

anielik
26. led 2008

fusaky su rovnake na vsetky quinny 🙂))

Madlo je z chicca...ale podla toho aky tip mate. speedy myslim je ok a freestyle si treba prisposibit...ale tiez pasuje 😉

iza
autor
26. led 2008

holky, dík moc..tak koupíme madlo od Chicca..stojí asi 350,- tak to mě nevytrhne 😀
Jinak taky máme orig fusak,ale já jsem se ptala na nánožník... 😅
to je tohle :
http://www.babyportal.cz/nanoznik-casualplay-vi...

ráda bych ho na kočárek,když nebudu dávat fusak,ale aby na Jáchymka netáhlo 😉

iza
autor
26. led 2008

anielik no nejsou..dělají dva druhy fusaků 😉

yonanevi
26. led 2008

co je madlo, inac taka otazocka zmesti sa do vanicky aj vacsie babatko

iza
autor
26. led 2008

yonanevi : no Jáchzmek má asi 74cm a 8kg a ve vusaku je tam teda napresovanej, bez fusaku je tam na dýlku jen tak tak,šířka ok
madlo : http://www.babyportal.cz/madlo-chicco-ct-0-4-vz...

iza
autor
26. led 2008

herdek Jáchymek a ve fusaku 😅

noangel
26. led 2008

iza diky za super tema - speediho uz mame koupenyho, o madlu vim ze se da koupit to od chicca ale nevedela sem ze je nutny mit aj ten nanoznik na sportak na zimu, myslela sem ze staci fusak 😲

yonanevi
26. led 2008

jaj takze madlo je ty tycka aby babo nevypadlo 😀

bihan
26. led 2008

No angel, myslím, že fusak bude stačiť ;) Teda asi to záleží aj od veľkosti mimča, dvojročné dieťa už asi do fusaku nenatlačíš 😀

noangel
26. led 2008

bihan: aha takze dokud se vleze do fusaku tak staci fusak a pak je treba nanoznik, sem zacatecnik tohle sou veci ktery me nedochazi 🙂

iza
autor
26. led 2008

nonangel no asi fusak stačí..jak už jsem psala já chci ten nánožník když nepojedu s fusakem..na takový to počasí jako bylo třeba dneska 🙂
zyona : jo jo 🙂 no ono mimi nevypadne , jsou tam pásy,ale myslím, že to madlo je praktický 😉

yonanevi
26. led 2008

no hej , mne sa ten kociarik velmi paci a chcem si ho kupit ak budeme mat mimi , len sa mi nezda dako velka vanicka kezde je predpoklad ze u nas bude velke babatko 😀 ci ho tam nasackujeme

noangel
26. led 2008

iza: jezis to je komplikovany 😀, jeste ze se tu muzu vzdelavat 🙂
diky moc vsem za rady

iza
autor
26. led 2008

noangel : 😀 😀 jo jo tady se přiučíš
yona : no prostě ta hluboká korbička je pro větší mimi tak do těch 6ti měsíců...Jáchymek v ní ještě je,ale myslím,že už půjdem do sporťáku..jen ho trochu doupravit
Jinak dík všem za info 😉

bihan
26. led 2008

My sme vaničku ani nemali - teda niežeby som nechcela, ale nenapratala sa nám do kontajnera na sťahovanie, tak som ju chcela neskôr dokúpiť, ale Sára neznáša polohu na chrbte, takže od narodenia sa nosíme, na krátke cesty naklikneme sedačku a teraz už pomaly začíname so šporťákom 😅

yonanevi
26. led 2008

a nepouzivate na kociarik autosedacku

bihan
26. led 2008

hovorím, že na kratšie cesty 😉 teda z domu by som nevyšla s nakliknutou sedačkou, ale keď už niekam ideme autom, tak ju nebudem budiť kôli takej blbosti 😀

iza
autor
26. led 2008

yona my jo,ale jen nakrátký tratě,nebo když jedem autem a hlavně když bylo hezky

yonanevi
26. led 2008

lebo to sa mi paci je to take pohodlne na nakupy ked sa ide, a inac co som ho skusala v obchode je dost lahky a lahko sa nanevruje snim 😀 ake mate skusenosti vynesiete ho aj hore schodmy

sonoga
26. led 2008

Ahojte. Ja ma tiez Quinny Speedi. Zina ma teraz5 a pol mesiaca a zatial ju do vanicky nejak natlacim. A to je dost velka, ked sa narodila mala 3900kg a teraz cez 9 kg. Pouzivame aj autosedacku, my mame MaxiCosi Cabrio Fix, do tej sa zatial zmesti. Takze to si mam kupit to madlo od Chicca? A ten nanoznik ak by som chcela, tak aky? Ktora firma? A este ohladom fusaku. Myslite si, ze je problem ho zohnat, lebo chceme si ho dokupit, ale nechcem cakat nejake 2 mesiace, kym ho dostanem.

iza
autor
26. led 2008

songa : já dávala odkaz nánožníku co pasuje na Quinny,možná na něj jde i nějakej levnější....
Nevím jak u vás,ale my dostali fusak do 5ti dnů
JInak ještě ktomu nánožníku..mě v němpřijde prostě mimi takový krytější, tak proto ho chci koupit 😉

sonoga
26. led 2008

ten CasualPlay? Ja mam sestru v cechach, ona mi aj kupila kociar, lebo som ho mala o par tisic lacnejsi. Tak jej dam kupit aj fusak. A pravdepodobne asi aj to madlo a nanoznik.

iza
autor
26. led 2008

sonoga : jo jo...jinak my máme fusak z www.topkocarky.cz 😉