Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

gilmorka
18. dub 2011

Ahojte. SOm certsva majitelka XA 2010, mozete mi poradit, ako zlepsit ten sed v kociku? Co vyparat alebo foto toho pridavneho popruhu. Dakujeeeem

kiya
18. dub 2011

@gilmorka pozri moj album snad pomoze

kiya
18. dub 2011

divcence, do kolko KG je vajicko/autosedacka X car? ja mam pocit, ze je inak napisane v navode a teraz som nasla taky stitocok malinky na vajicku a tak je, ze do 13 a v navode sa mi zda, ze len do 9

kikimaruska
18. dub 2011

@kiya výrobce udává běžně 0-13 kg, ale patří rozměrově k těm menším. Měli jsme v ní nedonošenečka a stejně sem kupovala pak mnohem prostornější Maxi cosi cabrio, která jde taky na podvozek. Těch 9kg je myslím zátěž na korbičku...

kiya
18. dub 2011

@kikimaruska vdaka za odpoved 🙂 mame uzsice kupenu vacsiu ale kedze sme kupovali az do 36 tak chcem pockat vo vajicku co najlhsie, ved zatial sa zmestime v pohode, len ma tento moj objav zarazil 🙂 musim najst ten navod....

veraakubik
18. dub 2011

@kikimaruska Souhlasim-taky mame nachystanou Maxi cosi..Ta X-landerovska je mnohem mensi,tezsi a hlavne mene atestovana,takze ja jsem si koupila cely komplet i s autosedackou,kterou jsem za pakatel prodala a koupila MC..Je to nesrovnatelne..

kikimaruska
18. dub 2011

@kiya tady je malej v Caru a v Maxině asi 2 týdny poté...pro srovnání. Váha je 2100g malého a 42 cm 🙂
@veraakubik my jsme taky koupili nový car+adaptéry, ale jakmile sem zjistila, že na ně jde i Cabrio,tak jsem ji prodala, adaptéry si nechala a dokoupila jetou Maxi cosi. Dnes už se naštěstí ty adaptéry daj i koupit samotný, bez nutnosti brát i autosedačku a tu pak muset prodávat...🙂

gilmorka
18. dub 2011

@kiya dakujem. Hotovo, otestujem poobede s malym 🙂

veraakubik
18. dub 2011

@kikimaruska No tady je jasne viditelny rozdil..V ty od Landra vypada malickej velkej-je ho skoro plna autosedacka a maxovi ma dost mista a pohodlicko...taky jsem se rozhodovala pro maxe,protoze neumime male deti-malej mel 4kg a 54cm a mala 3,1kg a 51cm..Ted to ma byt taky chlapecek,takze pocitam,ze to bude pekny cvalik,takze by jsme od landra meli autosedacku tak na 14dni..Muzu se zeptat?Malej je malickej-narodil se ti driv?V kolikatem tydnu a proc vlastne?Me ted tvrdne hodne brisko,malej je vetsi nez by mel byt,mam krecaky tam dole a tak vsechno se vsim a mam strach aby to taky treba neprislo driv,tak proto se te takhle ptam..Ale jestli treba nechces odpovedet,tak neodpovidej a pisni treba ze se k tomu nechces vracet a ja to pochopim..Zatim pa,krasne velikonoce!

tina_22
18. dub 2011

@veraakubik Ja som taktiež kupovala celú trojkombináciu, ale namiestoo xcar som kupila MC- v pohode mi v obchode vyhoveli, dali adaptéry, ešte zladili aj s kočíkom 😀 A cena iba o čosi vyššia, ale neľutujem. Bála som sa tej kvality. MC je predsa len lepšia značka na autosedačky.

kikimaruska
18. dub 2011

@veraakubik písnu Ti do Ip 😉 aby nám to tu nesmázly, za odbočování od tématu 😉

simib
20. dub 2011

Ahojte.Aj ja by som sa rada pripojila k tým ktoré si vybrali X lander.Ešte ho nemám kúpený,lebo v BA ho nikde neviem zohnať a tak pátram po nete. 🙂 🙂 🙂

kiya
20. dub 2011

@simib pozri moj inzerat 🙂 ak by si mala zaujem posme viac info a foto... toto mi admin zmaze? 😨

simib
20. dub 2011

@kiya Ahoj.No pozerala som,ale jediná nevýhoda,že ja nechcem 3-kolesový.Len 4-kolesový :(

kiya
20. dub 2011

ook... 🙂 to je jasne.. aj my sme nechceli, a nakoniec sme mali... 🙂 tak ak by si si to rozmyslela....

simib
20. dub 2011

@kiya Jasné.Keby niečo,ozvem sa.Dík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gilmorka
21. dub 2011

Tak uz sme 3 dni v XA,a je to parada. Malemu sa v nom nastastie paci,rychlo si zvykol,aj ked som sa trochu bala toho sedu 🙂 a ja si neviem vynachvalit to ovladanie a dlhu striesku 😀 Proste spokojnost na oboch stranach 🙂

mori
23. dub 2011

@gilmorka my jsme ve sporťáku od včera. Malá se začínala z korby naklánět, tak už to nešlo 🤐 Včera byla ve sporťáku spokojená, i když tam je zatím jen ležmo, protože ještě sama nesedí.

gilmorka
27. dub 2011

Manzel mi dnes dofukal kolesa tou original pumpickou a velmi si ju pochvaloval. Dofukal za chvilku a perfektne. A ja som mu hovorila,nech nou ani neskusa,ze ludia len nadavaju na nu 😉

kejtty
27. dub 2011

@gilmorka tak ten môj veru ze nadaval na tu pumpicku, hned ju šmaril z ruky a dofukal klasickou pumpou na bicykel... 😎

gilmorka
28. dub 2011

@kejtty mojked ju zbadal hned sa potesil, ze jej,teleskopicka, taku som vzdy chcel na bicykel 🙂 a fukal jedna radost 🙂

miminkopodruhe
28. dub 2011

Ahojky. Chci se zeptat. Měli jsme na první mimi X-lander XA 2007...Moc se nám líbí X-lander 2011 v barvě Ametyst...Máte ho některá objednaný? Moc by mě zajímala barvička v reálu. A dále se chci zeptat, měli jsme XA a byli jsme spokojení, ale hodně mě láká trojkolka Xt 2011...Na starší x-lander trojkolky jsem četla,že bylo dost vadné-sekající se přední kolo...máte některá model 2010 nebo 2011 ? Také se tento podvozek stále seká, nebo jste spokojené?Jaké jsou nedostatky této trojkolky-je stabilní? Ta trojkolka mě moc láká, ale tu na krámech není ani model 2010, natož 2011 a trojkolka...než prodají ty staré kusy. ☹ ..takže nemohu ani vyzkoušet a okoukat osobně. Děkuji

vladka75
28. dub 2011

Ahojte. Nemate niektora na predaj vanicku na XA 2010 cervenu?

lizatko1009
28. dub 2011

ahojte, chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s tymto kocikom dnes som predala bexu a chcem kupit tento a nechce sa mi to tu cele citat,
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lumixii
2. kvě 2011

Ahojte, nemáte náhodou už někdo doma kolekci 2011? 😉

matenka
3. kvě 2011

@vladka75
ja mám červenú, ale to je 2009

vladka75
9. kvě 2011

@matenka
ja som si povodne chcela kupit novy sportak XA2011 amethyst a k tomu pouzitu vanicku s vajickom. zial dnes som sa dozvedela, ze este nikde nie je skladom a tak 2 tyzdne ani nebude. a aj cena bude vyssia ako minulorocne modely ☹((
tak kupim asi cam cortinu X3 2011, ta sa da zohnat hned a tento tyzden je na nete za dobru cenu

ejkam
11. kvě 2011

Ahojte kočky, prosím majiteľky trojkombinácie X lander XA 2010 alebo XQ 2010 mohli by ste napísať plusy a mínusy tohto kočíka či už hlbokého alebo športového. Zaujíma ma veľkosť vaničky nakoľko bábo sa nám má narodiť koncom júna a v zime by som ho najradšej mala v hlbokom kočíku a tiež veľkosť športového kočíka - do kedy sa do neho dieťatko v pohode zmestí. Ďakujem 🙂

pavcza
13. kvě 2011

Ahoj (budoucí) maminky,
pořídila jsem si starší XA už z roku 2007, ale byl v super stavu, protože více využívali jiný kočárek, ale při ježdění jsem z něj zklamaná, hlavně z neodpružení. Přemýšlim o novém kočárku, alespoň sporťáku, protože bych ráda i otočení sporťáku a nedalo mi to a dívala jsem se na video XQ 2011 a nadchl mě, i když jsem říkala, že x-landera už nechci vidět, ale on je znát ten rozdíl vývoje. Chtěla jsem se zeptat, jestli už ho některá máte nebo jste ho aspoň zkoušela na prodejně, jestli má odpružení a jaké? Na jednom netu psali, že má, jinde už jsem to neviděla, což je pro mne v našem terénu důležité. Děkuji.

broucek2
14. kvě 2011

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Máme XA2010 a musím říci, že jsem s ním moc nejezdila, protože máme i jiný kočárek a navíc jsem neměla moc času na ježdění po okolí, malá mi ráda spí na balkoně a tam mám starou X1. Už 3x jsme reklamovali přední kolečka, protože jedno přední se otáčí o 360 stupňů snáze než druhé a ono se to nezdá, ale nedá se kočárek kočírovat s uvolněným otáčením koleček. Reklamaci samozřejmě nikdy neuznali a ještě nám napsali, že je to způsobené běžným ježděním. Třeba po dlažbě je kočárek absolutně neovladatelný. Jsem z fakt naštvaná. Jak jste na tom vy? Uvažuji, zda si nechat udělat znalecký posudek nebo to předat právníkovi.