Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

lucy222
17. čer 2011

Ahojda, vypadá to, že náš X-Lander XA 2010 v barve volcano půjde do světa (hluboká korba+sportovní část).Ježděný od února 2011, sporták ještě ani není vybalený,tak kdybyste měl někdo zájem,tak se přes IP určo nějak dohodneme 😉

gilmorka
17. čer 2011

@natyi25 tak som si nasla tu vrchnu cast, nech to pozriem. A tie suche zipsy sa maju len o seba pripnut, aby vytvorili taky len okolo vrchnej casti. Proste len tu kapucku prehni a tymi suchymi zipsami to drzi. O kocik sa to neprichytava.

natyi25
18. čer 2011

@gilmorka super ďakujem :D chvílu sme sa trápili aj so sieťkou, najskôr sme si mysleli, že je nefunkčná, chceli sme ju totiž prizipsovať na vaničku (do tej časti zipsu ako sa dáva kryt na vaničku) a nešlo to 😉
no na búde je taká drážka a ten zips ide tam 😝 tak už máme vyriešené všetky "nezhody" 🙂

adamada
27. čer 2011

Ahojte.Vidím,že diskuze je tu v plném proudu.Náše korbička X-lander 2010 v barvě Carbon hledá nového majitele!! 🙂 Je ve 100% stavu!!! Není použitá,protože jsme měli koupený celý komplet,ale používali jsme na podvozek jinou korbičku.Kdyby jste měli někdo zájem,domluvíme se přes IP. 🙂 🙂 😉

ameanda
28. čer 2011

@stanmax2010
uz ste prisli na sposob ako dat sportaik uplne do sedu? ak ano, prosim ti tip
dakujem!

ameanda
28. čer 2011

ahojte, aj ja pridam skusenost s pouzivanim tohto kocika, mam XA 2010
nie som ani absolutny fanatik, ale ani ho nezatracujem
pri pouziti vanicky som sa zo zaciatku obavala, ci je vanicka skutocne dobre nasadena nakolko sa mierne kyvala a fakt som sa bala maleho do nej vlozit, islo o taky pocit, ci sa mi neprevrati, nevypadne, ale to preslo
dalej... na prvej prechadzke mi neustale vypadavalo predne koleso, doteraz sa cudujem, ze som v podstate absolvovala taku dlhu trasu, bolo to mojou nevedomostou, ze bolo treba zasunut taky spunt 🙂
asi po 2 tyzdnoch pouzivania mi zacal velmi zachadzat do jednej strany, mala som co robit, aby som vyrovnavala a zdal sa mi, ze ide velmi, ale velmi tazko, taka fakt dobra posilka, vyriesili sme to namazanim prednych kolies, hned pomohlo
s vanickou som ine problemy nemala aspon si momentalne nespominam
no a sportiak
takze mne osobne ted neuplny sed prekaza
nafukovanie kolies je ina fuska
uz sme spravili aj defekt, aj ked dodnes nechapem ako, pouzivame kocik prevazne v meste
odislo mi madlo, jedna strana sa neda zacvaknut
ta "tasticka" na strieske, ten ulozny priestor, no potrhal sa mi, resp. sa mi tam spravila dierka akoby som ho pretazovala, to tam zvyknem dat len plienku, penazenku, okuliare, nic extra tazke
tiez ta strieska mam pocit, ze sklzava zo svojej "konstrukcie", tak ako su tie spoje, nesedia spolu s konstrukcnymi a dost sa to osuchalo, vsimla som si to aj na niektorych fotkach, ktore ste tu pridali
farba podlozky aj vnutorna vo vanicke dost rychlo vybledla
maly ma bud dlhe nohy, ale on si tak rad pohupuje a jednou neustale naraza na tie "brzdy", co zaaretuju predne kolesa a teda nasa prechadzka vyzera, ze po 2 metroch musim kolecka odblokovavat
aj nam sa kyve rucka, to je asi "normalne"
za velke pozitivum beriem dorby pristup k spodnemu kosiku a jeho velkost, inac po odstraneni niektorych nedostatkov je kocik fajn, dobre ovladatelny aj jednou rukou a velkost striesky je uplne super
a som rada, ze som sa dostala k tomuto foru, lebo ste tu pridali super vychytavky, tak idem upgradeovat kocik a spravim z neho mercedes 🙂

kiya
29. čer 2011

@ameanda pozri moj album 🙂

ameanda
29. čer 2011

pozrela som, super vychytavka, dakujem! 🙂

klara.t
30. čer 2011

@kiya jaké album? já u tebe žádné nevidím? mám taky x-lander 2010 a všechny vychytávky vítám. Já jsem se sportťákem jinak moc spokojená (hlubokou jsem neměla).

kikimaruska
30. čer 2011

Ahojky, kamarádka by si chtěla pořídit pro mimi také X-landera 2011 v barvě Ametyst...ale na prodejnách nikde není, nemáte některá prosím nafocené fotečky v reálu-ale sporťáku??? Korbičku nepotřebuje, tu mají po prvním mimču. Děkujeme moc 🙂 .

kiya
1. črc 2011

@klara.t ahoj... zabudla som, ze som ho vymazala.. ale dala som to tam, skus pozriet...🙂

klara.t
2. črc 2011

@kiya nic nevidím ☹

kiya
2. črc 2011

@klara.t hmmm.. skus este raz.. album sa vola nas uz byvaly ixik.... vcera som to vytvarala....

klara.t
3. črc 2011

@kiya já když kouknu na tvůj profil, tak tam vidím, jen fotku tvé dcery. Nic víc. Nemáš to jen pro přátelé? nebo vidíte ho ještě někdo?

lumixii
3. črc 2011

@klara.t nic si z toho nedělej, že ho vidíš, nejsi v tom sama. Já taky pořád nic nevidím 😀 😀

mia1111
3. črc 2011

hmmm, ja tie fotky vidím... tak že by bol zádrhel v tom, že vy ste registrované na českom koníkovi? to sa mi nechce veriť..., lebo len tak zo srandy som si klikla na @lumixii - vidím tvoj album... tak @kiya - skús pridať fotku priamo tu do diskusie. Nech to baby nehľadajú... 😉

jaru30
3. črc 2011

Ahoj holky, já ty fotky taky vidím. Jen se musim na slovenským koňovi znovu přihlásit 🙂

lumixii
3. črc 2011

Tak teď už je vidím taky, a nemusela jsem se ani přihlašovat. Tak tedy nevím v čem byla chyba, ráno jsem je neviděla a teď už ano. 😒

wampirek55
3. črc 2011

Ahoj dievcata. Nemozete mi niektora pomoct? Som tak nestastna 😢 . Kupila som pre maleho X-lander, trojkolku ( z druhej ruky), mame ho asi mesiac a zacal mi strasne vrzat. Ja neviem ci sa maly tak hadze alebo ci som ja tak tlacila, no hroza tie zvuky. Co sa dalo som naolejovala, ale myslim ze to vrze v tom mieste ako sa kocik sklada. Ako keby bolo treba dotiahnut srub, ale je tam len neaky nít. Nemate s tym niektora nejaku skusenost a nejaku dobru radu, prosim?

kiya
4. črc 2011

no tak ak je vidno moj album, aspon dajte vediet, ci ste tomu porozumeli, a ci vam to pomohlo, pripadne kladte otazky 🙂

klara.t
5. črc 2011

@kiya já ž to taky vidím. Pochopila jsem tu zádovou opěrku. Ale mám už novější typ (2010) tak jsem nepochopila, proč upevnuješ nánožník. My ho máme spojený zipem.

pepina271
6. črc 2011

@kikimaruska ahojky, taky by nás zajímala reálná barva, byli jsme včera v Brně, taky neúspěch...měli tam jen staré modely 2010...:-/ kdyby jsi někde něco našla, dej echo prosím 🙂 díky

kiya
9. črc 2011

@klara.t ahoj... ajmy mame tie dve casti spojene suchym zipsom.. spodna cas co je na nozickach a vrchna co je za chrbatikom.. ale ta spodna mi od malej odstavala (aj ked bola zazipsovana ta cast na ktorej sedela a ta co jej zvrchu kryla nohy) aj ked tam mala fusak a padala dole, cim jej tahala akoby nozicky dole... aj ked mala opierku noh zdvyhnutu.. proste akoby bol ten nanoznik vacsi a nesedel tam... tak som to tak upevnila a uz to pekne drzalo a nepodfukovalo jej tam.... 🙂

taninka7
11. črc 2011

Ahojte kočky,my máme pre mladšiu X-Lander XA,a chcem sa spýtať,či aj Vám sa ako keby tak hojdá vanička na konštrukcii? 😕 Už aj tak sme mali dosť problémov,s týmto kočíkom,fakt premýšlam že kúpime nový 🙄 😔

mia1111
12. črc 2011

@taninka7 - trošku sa hojdá, úplne napevno tam nie je, ale to je kvôli tomu naklikávaciemu systému, nie je to vada. Bábätko aj tak neváži veľa, takže sa nemusíš báť, že by sa Ti nedajbože vanička naklonila, to nie. Ono to trošku hojdá, ale je to bezpečné. Drží to len na adaptéroch, tie sú len dva v strede, preto to tak trošku hojdá. A aké ste mali problémy s kočíkom? Ja som kúpila už druhý - prvý som mala z obchodu, predala som ho a kúpila z druhej ruky ten istý, len inú farbu 😀 . Ja som s týmto kočíkom maximálne spokojná, iný nechcem ani pre druhé bábo. Fakt najlepší, aký som mala tú možnosť vyskúšať 😉

honzulka
12. črc 2011

@taninka7 Korbička se hýbe i mně..tedy hýbala se mi u obouch a taky mě to původně vyděsilo,ale jinak jsem s ním taky spokojená...Mám taky XA 😉

taninka7
12. črc 2011

@mia1111 V priebehu 1,5 mesiaca autosedačka 2krát reklamovaná.Ešte nám aj zlú farbu dali 🙄 Pre staršiu máme Casuaplay S4 a to sa nedá porovnať.Už sme boli s nimi aj na túre a teda Casualplayko omoho lepšie 😉 Kamoška má tiež,a vaničku som skúšala na konštrukcii a tá sa nehojdá 😉 Neviem,asi som fakt šibnutá 😅 😀

mia1111
12. črc 2011

@taninka7 - ja som nekupovala autosedačku X-lander, mali sme vajíčko Cybex - veeeeľká spokojnosť. Aj sa mi viac páči dizajnovo, aj ľahšia, aj priestrannejšia, tiež sa dá nacvaknúť na konštrukciu. Malý v nej vydržal skoro do 1roka. No neviem, čím to je, ale aj mne a viem že aj viacerým babám sa korbička trošku kníše, ale nie je to vada. Každý kočík má nejaké tie mínusy, určo aj tento náš, ale sú to viac-menej len drobnosti. Ja si neviem vynachváliť na šporťáku tú slnečnú clonu zabudovanú v strieške - najlepšia vec, akú kedy vymysleli. Praktické a super. Ale tak vy máte ešte len vaničku, do šporťáka musí drobček ešte dorásť 😉.

ewwusska
13. črc 2011

@wampirek55 Ahoj. Já taky kupovala z druhé ruky a přišel mi neskutečný vehykl, potrhaný... I ta konstrukce už se kývala ze strany na stranu. Nakonec jsme se rozhodli poslat do servisu v Konětopech Babypoint a tam nám ho dali dohromady. Stálo to tedy tři tisíce, ale kdyby jsme nemuseli měnit boudičku a vnitřní látkové vložky bylo by to kolem 1000,- za výměnu a seřízení všeho. Když jde jen o vadu v konstukci nebo v některých kloubech dělají to i soukromníci. Najdeš si je na inzerát jako nějaký servisáky kočárků😀

wampirek55
13. črc 2011

@ewwusska Dakujem za radu, Nam dosel dobry , ale co sme s nim spravii za dva tydne.... ani nechapem ako je to mozne ☹ Vyskusam snad nieco najdem, lebo je mi ho luto, ved vyzeral ako novy... Este raz vdaka 🙂