Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

pietra
5. únor 2009

katka, pozri na stranku babypointu, najdes tam kontakt, zavolaj alebo napis im a oni ti poradia, kde sa da x1 zohnat 😉
trojkolky- neviem, u nas v termine si baby trojkolky chvalia, hlavne jane. ale ja im velmi neverim, kvoli stabilite. Kamoska ma hartan a videla som, ako sa skoro prevratil v situacii,kedy sa x1 ledva zachvela.
Obrubniky myslis s x1 alebo s druhym kocikom, co mame? obrubniky neboli problem nikdy 😉

katka1981
6. únor 2009

pietra, dakujem.

angellina
6. únor 2009

Martimari, na ze bych ti prala rezave srouby...ale aspon vim, ze v tom nejsem sama... Chtelo by to nejakou hromadnou reklamaci. Zrejme pani konstrukteri zapomneli, ze se s kocarkem jezdi ven a to klidne i v desti ci snehu 😝

avanka
6. únor 2009

Katka, s x1 ani neviem, ze prechadzam obrubniky 🙂 mala som moznost jazdit so Jane Slalom, ale nezdal sa mi taky stabilny ako x1
Ja by som teda nemenila

petra.v
6. únor 2009

Ahoj holky,
máme též X1 2007 a jsme spokojený,na terén je ideální 🙂
Akorát co mne trochu štve je úzký nánožník,(páč když je v něm narvaný fusak,tak mám vždy strach abych nezničila zip u nánožníku když ho zapínám) a taky hoooodně malý košík,ale to dnes má spousta kočárků. 😠 Jinak jsem spokojená 🙂

katavinka
6. únor 2009

Kočky, aké fusaky máte v šporťákoch?

petra.v
6. únor 2009

Katavinka:My máme takový teplejší tzn.víc bachratější od Emitexu,užily jsme ho i v hluboké korbě 🙂 a do fusaku jde taky v pohodě 😉

katavinka
6. únor 2009

petra.v : tiež som chcela Emitex, počula som však, že sa šmýka..., čo je na tom pravdy? Ešte je nejaký Kaiser, ten má vraj protišmykový spodok.

petra.v
6. únor 2009

Jako že klouže,nebo co?My nemáme šusťák,máme celofleece a v pohodě.Kámoška šusťák má a naprosto v pohodě,nic takovýho neříkala.Myslím,že je s ním spokojená. 😉

kobyliacik
6. únor 2009

Mám emitex a ked pripútate dieta ako máte (teda prestrihnete potovory na popruhy) tak vam drzia fusak, inak je tam aj taká časť na fusaku, ktorú zakladáte pod lehátko a na tom drží fusak...Mne sa neklze a je velmi kvalitny.

cazadora
6. únor 2009

máme emitex a rozhodně se nehýbe a neklouže, jak píše kobyliacik prostřihnou se otvory nahoře se to přetáhne přez lůžko a fakt neklouže už ho používáme druhou zimu a nemá ani pidi žmolíky na flísu do jinýho bych nešla 😎

coriven
6. únor 2009

Ahoj holky,
nevíte některá jaký je rozdíl mezi kolekcí 2007 a 2008 - u typu XA (nejlépe u zeleného 😅 ) Stejné asi uplně nebudou, že? Jestli je jen jiný barevně či i velikostně?

avanka
6. únor 2009

My mame Kaiser, povrch ma sustakovy a neklze...presne su tam otvory na pasy a do nanozniku sa mi zmesti aj so spanielskou dekou najvacsich rozmerov(110 na 140 cm)

petra.v
6. únor 2009

Jak píše Cazadora používáme ho i my též druhou zimu a žádné žmolky na fleecu též nemáme 😉 Jen jsme do sporťáku prostřihli otvory na pásy a v poho 🙂

katavinka
6. únor 2009

avanka: a akú farbu máte fusaku?

No tu na koníkovi sa dosť píše, že sa ten Emitex šmýka z kočíka...

avanka
7. únor 2009

http://www.mimishop.sk/kocarkov/detail.php?zboz...

Katavinka, mame tento nebovomodry, krasne ladi k bordovo ciernej, len starsi typ

katavinka
7. únor 2009

avanka: ten je krásny, najviac sa mi páči, máme tyrkisovo-čierny kočík, tak neviem, či by tam šiel viac ten alebo čierny.

avanka
7. únor 2009

No neviem aby sa ti tie farby nebili medzi sebou...rovnaky odtien tyrkysovej asi netrafis ☹
A inu farbu by ste nechceli? Mne by sa tam hodil napr. aj taky zeleny, co je na tom linku..
A fusak idete kupovat este na tuto zimu?

katavinka
7. únor 2009

Avanka: no chceli sme, ale v obchodoch už sú posledné kusy a také desné 😕 , tak som pozerala na nete. Už to vyzerá, že nebude treba, dnes je krásne. Zelená nie je moja farba, takže to iste nie 😉

avanka
7. únor 2009

Ja si tiez myslim, ze uz bude pekne, uz nehlasia mrazy 🙂
Ta zelena by sa zase mne pacila, ja zase nemusim ciernu...
a co ste mali doteraz v kociku?

katavinka
7. únor 2009

Teraz mám ešte fusak, ale v hlbokej vaničke, ten mi do šporťáku bude malý. Zatiaľ sme v športovom neboli.

luci23
9. únor 2009

Tak mi dorazil kočárek, tak hned píšu info 😉 Máme tedy Xlander XA 2008. Celkově mě kočárek nadchnul, blbla jsem s ním snad do půlnoci 🙂 Rozhodně je perfekt ovladatelný, krásně se otočíte na místě (člověk má tendence furt přizvedávat a přitom nemusí) super jde nacvaknou korbu i autosedajdu na podvozek - což já jsem chtěla. Korbička mi teda vůbec nepřipadá malá. A rozměry ve srovnání s jinýma kočárkama tomu ani nenasvědčují. Měla jsem strach, jak do výtahu, protože je užší vjezd než kola kočárku - úplně v pohodě. Jediný, čeho jsem si zatim všimla je to, že je třeba taška na rukojeť a ještě něco šitý nerovnoměrně, originál pláštěnka je úplně na nic, ale ta neorigo, co jsem si k tomu objednala je super na korbu i sporťák a je fakt, že ta autosedačka je teda dost těžká, tu jsem si představovala lehčí, ale tak s tim bude manipulovat taťulda 🙂 Takže já jsem furt pro 🙂

bastet
10. únor 2009

Tak co říkáte na novou kolekci?
http://www.xlander.pl/
Mě tedy nadchla i limitovaná edice.Akorát pořád postrádám ruční brzdu, jinak super 😀

ludva
10. únor 2009

Pro vlastence : http://www.x-lander.cz 😀 😀
Já osobně jsem trochu zklamaná.

petra2204
10. únor 2009

Já bych šla do toho XA 😎

kobyliacik
11. únor 2009

Nepáčia sa mi farby...

lucy.l
11. únor 2009

holky a co říkáte na X-RUN je s ruční brzdou atd. píšou speciálně vyvinutý k běhání a inline bruslím - myslíte že se s ním bude dobře jezdit i normálně ?Terény, město, inline brusle ?

stankatt
11. únor 2009

Ahojte, az teraz som objavila tuto temu 😒 , mam XA a som velmi spokojna, teraz sa uz chystame do sportovej verzie, len nepaci sa mi ta plastenka na sportak, je tam dost velky otvor a dieta tam neni moch chranene pred pocasim 😒 da sa kupit nejaky lepsi? dakujem

hava77
11. únor 2009

ahojte my sme tiez vybrali x-lander. manzelovi sa paci ta XA limitovana seria 2008....ale pozeram ze ta nova limitka 2009 z polskej stranky je tiez fajn. len som tam nenasla cenu 😒

kikimaruska
11. únor 2009

stankatt: my měli tuto, pasuje krásně, překryje i tašku, je skladná a levná 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9539710&tab=2