Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

lumixii
18. led 2010

kikimaruska: Tak to mi raději ani neříkej... už jsem se dívala na net, našla jsem originál klouby, ale 1 stojí 460 Kč.. ☹ ☹ To jsem si zase dala si koupit starší kočárek... ☹

matenka
19. led 2010

kikamaruska, ten návod je super, ale platí len pre staršie typy 2008, na 2009 je to inak, alebo sa mýlim? 😅

matka331
19. led 2010

baby a s tymto kociarom nemate ziadna skusenot??
http://www.e-kociky.sk/?183,danny-sport ?

pavlina05
19. led 2010

Holky, jakej golfáč máte, Který je dobrý?

matenka
19. led 2010

pavlína ja mám demu lothus, vyskúšala som ich už veľa, ale na tento nedám dopustiť, je fakt dobrý, kamoška má chicco liteway a tiež je spokojná 😉

pavlina05
19. led 2010

Chicco je super i Multivay. Ale asi chci nějaké levnější 😉 Kouknu na ty tvé 😉

pavlina05
19. led 2010

Aha, to je kombinovaný kočárek? 😕

matenka
19. led 2010

ja mám len golfky, nemám k tomu vaničku, ale fakt je super, aj keď počula som už aj nejaké negatívne skúsenosti, ale mne sa zdá vymakaný, určite lepší než x lander 😉

pavlina05
19. led 2010

Vážně?

matenka
19. led 2010

ja som mala už aj golfky baby design travel, tie som predala po 3 mesiacoch, neboli najhoršie, ale ani mi nesadli, mne sa na deme páči ľahké skladanie, je po zložení skladný, nosíme ho hlavne v aute, keď niekam ideme, používam ho už vyše roka a nemám žiadny problém, občas treba natrieť koliečka, ale to asi u každého kočíka, a ešte má super polohovanie chrbátika, to je oproti x landeru neporovnateľné, oproti ostatným golfáčom má celkom veľké kolesá, takže sa s ním dobre chodí aj po horšom teréne, ja som proste spokojná, na x lander si zvykám 🙂 ale má veľkú výhodu, že sa s ním dobre manipuluje aj v tomto snehu 😀

matenka
19. led 2010

jaj, už viem prečo si si myslela, že mám kombináciu, ten môj je dema lothus sport 😉

pavlina05
19. led 2010

😉 díky,kouknu na něj.
XA je také super, já si jej nemohu vynachválit 🙂

broucek2
19. led 2010

matka o danny sportu jsem uvažovala, ale když jsem ho porovnala s x-landerem, upustila jsem od něj. Více mi vyyhovuje x-lander. \nelíbíl se mi třeba golfáč u dannyho, přišel mi malý a třeba hluboká korba taky nebyla podle mého moc vypolstrovaná. Pak jsem se ptala na zkušenosti s reklamacemi u známého v prodejně a říkal, že Danny tam mají na reklamaci častěji.

matenka
20. led 2010

broucek ale ja som hovorila o inom kočíku, o golfáči 😉
dávam prvý link aký som našla pre ukážku, ktorý to je 😉 , ja hovorím len vlastné skúsenosti, iným možno vyhovovať nebude http://www.babybee.sk/p/195/dema_lothus_sport

lumixii
20. led 2010

Tak já mám pro změnu golfky zn. Promex... a jsem s nima maximálně spokojená..
pro představu tady odkaz: http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduc...
Já mám barvu červeno- tm.šedá... a vypadají fakt super... ikdyž když jsem je viděla na obrázku tak musím říct, že bych si je asi nikdy nekoupila.. ale realita byla jiná.... ale jak řekla Matenka... každému vyhovuje něco jiného 😉

glumy
20. led 2010

Máme golfky Peg Perego Pliko Completo a jsou super. Ze začátku teda nezvyk, protože X lander má zadní kola dál od sebe, takže jsme chvilku zakopávali o kolečka, ale jinak jsou fajn, hlavně prostorný😀

pavlina05
20. led 2010

jste zlatý holky, jdu to zkouknout. dnes jsme šli ze cvíča a já malýho táhla na mhd a už vážně nemůžu 😝
Boudičku z xA máme na reklamaci ☹

mpavlinka
21. led 2010

Ahojík, měla bych dotázek. Je možné použít na X lander XA autosedačku maxi cosi? Díky 🙂

lidus2
22. led 2010

ahoj holky...
hlavne kikimaruska 😀 mam X-landera XA 2009 a vubec si nevim rady,jak udelat uplny sed na kocarku...v navodu se pise,ze mam rozsroubovat sroubky,ale ja tam zadne nemam,jsou tam same nyty.Abych nevypadala jak debil,tak jsem to ukazala pritelovi a asi jsme mimo oba 😀 😀 hlavne nechapu,kde presne najdu zaposevky-zalozky 😅 prosim poradte mi nekdo,ted tu sedim nad kocarkem a porad spekuluju a spekuluju a nic z toho 😀

mishutka
22. led 2010

mpavlinka:sedí tam MX Cabriofix mám nový kočárek i sedačku tak to vím na 100% 😉

matenka
22. led 2010

lidus, ja mám tiež 09, ten návod je pre 08 a staršie, naše sú riešené úplne inak ☹
tiež by som bola rada, keby niekto na niečo nové príde

lumixii
22. led 2010

ahoj holky...
nevíte kde bych mohla sehnat oteplený nánožník na x lander?

pavlina05
22. led 2010

matenka

lidus2
Někde jsem tady vkládala mail na paní co šije popruhy,to by vám mohlo pomoct 😉

pavlina05
22. led 2010

ve24@seznam.cz
NApište paní, ušije vám popruh na x-lander aby šel do sedu 😉

matenka
24. led 2010

pavlina a myslíš, že sú tie popruhy aj na 09?

dosa
24. led 2010

lumixii - myslis original nanoznik? skus u dovozcu - u vas je to babypoint. u nas na sk je dovozca dema a ked sme stratili nanoznik, tak mi ho odtial poslali, nebol problem 😉

pavlina05
24. led 2010

matenka
jde o normální popruh s umělou přaskou, popruh dáš na konstrukci,přasku sepneš a utáhneš 😉 Jde to na všechno 😉
No pokud jsi šikovná švadlenky,tak si ušiješ sama 😉

lidus2
25. led 2010

ahoj Pavli moc dekuju za odpoved...psala jsem i pani,ktera ma na MMB vylepovak a taky psala,ze to nejde.Ted momentalne to resim tak,ze tam davam muj stary pasek a dnes si koupim u vetnamcu za par kacek hezky cerny,aby to nebylo jak pest na oko 😀 premyslela jsem,ze napisu te pani,na kterou ji mi maila...no a pak me napadlo,ze tam budu davat ten pasek 😀 ja osobne mam strach tam neco presivat...nerada bych,aby se mi ocarek rozpadl 😀 😀

pistacia
25. led 2010

Ahojda holky,

mám dotaz, mám xa a jsem maximálně spokojená, kamarádka si koupila taky a má kolekci 2008. Já mám 2007, takže nevím jestli je v tom rozdíl, ale ptá se mě, zda se dá střecha boudičky jakoby zaaretovat? Mě se právě u 2007 zacvaknout takové ty boční čudlíčky černý, které pak musím zmáčknout a zase můžu dát střechu dolů, ale jak to je u 2008 netuším? Nemohli byste mi poradit? Taky se to zacvakne nebo ne?

pavlina05
25. led 2010

lidus2
to jsi měla super nápad. Ten pásek má stejnou funkci jako ten popruh.Je to jen pásek s umělou přeskou 😉
To si patentuj 😉

pis, my máme 2008 a boudička má ty černé čudlíky.JJ, také tomu musím pomoci 😉