Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

jaru30
5. pro 2010

@klara.t @kejtty @ktr takže to bude muset prďola, i my, vydržet ☹ Nebo ho vrátim do korby a holt bude muset mít skrčený nohy 😝

Jinak jsem koukala na tu stříšku a jsem úplně slepá a tupá, protože jsem nenašla jinej způsob, jak jí přidělat zevnitř ☹ Kdyby jsme k tomu kočáru aspoň měli návod 😒
Mohla bych vás poprosit... můžeme mi některá vyfotit detail, jak tu stříšku máte uchycenou? prosím prosím smutně koukám 😅

@artepf pokud se nepletu, tak délka je 74 cm. Šířku nevím 😔

klara.t
6. pro 2010

@jaru30 vyfotím.

klara.t
6. pro 2010

@jaru30 už to mám v albu

klara.t
6. pro 2010

@artepf taky jsem měla Verano, sporťák mi nevyhovoval. Tak jsem koupila x-lander, ale jen sporťák. (proto ten jiný fusak). Korbičku má ale Verano určitě větší a hlavně širší.

jaru30
6. pro 2010

@klara.t moc děkujuuu!!!! 🙂
mrkni mi prosím do alba Matýsek od 3.měsíců, takhle to máme přichycené my 😔

klara.t
6. pro 2010

@jaru30 podle mě to máte dobře. No nechápu, že ti nejde složit. Když jí nevyndáš, ale jen jí chceš stáhnout dozadu, to jde? Povolíš klouby na boku stříšky (jakoby podsekneš nahoru) a stáhneš dozadu. To by ti mělo jít ne? Pak jen dám madlo nahoru, vytáhnu to jištění na boku (to na to skládání) a složíš.

tina_22
6. pro 2010

@jaru30 Tak my sme to mali podobne, keď sme prešli do šporťáku, panický rev, kočík ani vidieť, kúpila som z bazáru ešte jeden kočík a bolo po plači. Teraz už máme vyše roka a v xlanderi posedí- síce len chvíľu, ale my neposedíme nikde 🙂 Takže druhý kočík predávam 🙂

kejtty
6. pro 2010

@jaru30 aj podla mna to mas prichytene dobre tu striesku... tak neviem v com mate chybu 😕

kejtty
6. pro 2010

Nas syncek sa vozi v Xlandri od 7.mes. a od zaciatku ho zboznoval. Dokonca som ho musela aj vnutri po dome v nom vozit, lebo sa tahal k nemu 🙂 a vonku v pohodke si sedi jak kral a okukuje okolie 😎

mis_ka
10. pro 2010

@aknaj108 vcera som videla carbon na zivo, nemam sice foto, ale do fialova urcite nie je, skor antracitova az cierna, je krasny a nema nic spolocne s tym obrazkom, co byva v e-shopoch

aknaj108
10. pro 2010

@mis_ka ja čom som pozerala fotky jednej maminky toho kočíka bol tmavo fialový taký zvláštny.Mi už máme ocean farbu a tá neni tiež rovnaká ako na foto ale veľmi sa mi páči 🙂

mis_ka
10. pro 2010

@aknaj108 ano tie fotky som aj ja videla, ale to moze byt aj umelym osvetlenim 🙂 hlavne ze sa nam tie kociky pacia 🙂 kde si kupovala? ja idem este len objednavat, tak si robim akurat prehlad, kde su ake ceny. chcela by som XT

kejtty
10. pro 2010

@mis_ka
@aknaj108 holky, tak ja som videla v obchode vystaveny xlander Carbon - bol tiez čisto čierny. Ale su aj take, aj take dofialova, ako pisete o tych obrazkoch... Takze zalezi na aky natrafite, alebo aky vam poslu...

Ja osobne by som odporucala XA - stvorkolku. Povodne som tiez chcela XT, ale ked sme si ich porovnavali a skusali v obchode, tak jedoznacne vyhrala stvorkolka - lepsie sa ovlada a je kratsia ako XT...

klara.t
10. pro 2010

Já mám ty fotky kočárku Carbon v albu. Do fialova jde jen venku, když je sluníčko. I při jasné (neslunečné) obloze jde mírně do fialova. Jakmile je uvnitř domu, nebo venku při zatažené obloze, tak je spíše do černa. Foťák to také nasvítí do fialova. Ale na sluníčku je to do fialova nejhezčí. 😀

pajmou
10. pro 2010

Ahoj holky zvažuju nákup xa 2010 jste spokojené?Díky

klara.t
10. pro 2010

@pajmou já jsem spokojená moc (mám jen sporťák). Více v této diskuzi a nebo konkrétně v této https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/x-lander...

aknaj108
10. pro 2010

@mis_ka kupovala som v aladinovi v hlohovci,cena 295 eur a majú tam aj dobrý výber fusakov tak sme to všetko kupili naraz.Ja osobne by som už 3 kolesový kočík nechcela, ale tento je fakt super je to náš 4 kočík a posledný lebo konečne som spokojná a po prechádzkach v takom ufúkanom a zlom počasí tá odzipsovatelná strieška aby do kočíka nenafúkalo je uplne super.Na tento kočík nedám dopustiť.Prvý sme mali x-lander xq 2009 ,ale s týmto sa nedá porovnávať aj keď majú rovnakého výrobcu.

aknaj108
10. pro 2010

@pajmou Je to náš 4.kočík a posledný lebo konečne som spokojná a po prechádzkach v takom ufúkanom a zlom počasí tá odzipsovatelná strieška aby do kočíka nenafúkalo je uplne super.Na tento kočík nedám dopustiť.Prvý sme mali x-lander xq 2009 ,ale s týmto sa nedá porovnávať aj keď majú rovnakého výrobcu.Ja iba doporučujem 🙂

aknaj108
10. pro 2010

@kejtty Ja by som tiež 4kolku nemenila 🙂

klara.t
11. pro 2010

jj, stříška je super. Teď snežilo a já jako jedíná nemusela mít pláštěnku. Jen jsem stáhla stříšku, malé tam vločky nepadaly, ale šel jí tam čerstvý vzduch.

@aknaj108 jaký jsi koupila fusak do Xlanderu? vejde se ti do nánožníku?

ivasad.
11. pro 2010

Ahoj holky, jdu na radu - roztrhla se mi na kočáru ta pěnovka na madle, našla jsem na netu originální x-landeráckou na výměnu, ale za pět stovek ☹ nevíte kde sehnat neoriginální, co by pásla na x-lander x3 a stála tak do 200 Kč? Díky 🙂

dosa
11. pro 2010

@ivasad. - ja som to tiez kedysi kupovala a stalo to nieco cez 100 korun, neviem ci to bolo original, ale pasovala a kupovala som to u dovozcu... skusila si cez babypoint?

kejtty
11. pro 2010

Aj ja som spokojna s nasim XAcom, ma sice mensie nedostatky, ale idealny kocik asi ani neexistuje. Stale sa na nejakom nieco najde, co nevyhovuje, alebo naopak 🙂 My mame farbu Rocky a tiez ta cierna farba (napr.na tej predlzenej strieske) ide do fialova na slnku. Je vidno rozdiel v ciernej na nakupnom kosiku a v ciernej na strieske a ostatnych castiach. Takze asi je to na vsetkych X2010 taka latka, nielen na Carbon...




kejtty
11. pro 2010

Holky ak mate problem s vyberom fusaku do xa, tak odporucam fusak Eisbarchen. Ten sa mi vojde aj do nanozniku, ma dlzku 98cm, je super teplucky a stoji okolo 32eur. Tak fusaky do tych 100-105cm sa vojdu aj do nanozniku XA 2010.

ivasad.
11. pro 2010

@dosa zkusím tam kouknout, dík 😉

pajmou
11. pro 2010

Moc vám holky děkuju, tak jsme objednali 🙂

aknaj108
11. pro 2010

@klara.t kúpila som kaiser je dosť dlhý myslím,že až 104 alebo 107cm a v pohode aj s nánožníkom potom vyfotím a dam do albumu.

karinka23
11. pro 2010

Ahojte baby, ja tiez uvazujem o kupe x landera xa, ale nedavno som sa dopocula, ze vraj su na nom kratke popruhy v pripade ze je dietatko vo fusaku a zaroven v overale, mate s tym skusenost? A vraj sa neda dat celkom do zvislej 90 stupnovej polohy na sedenie, ako je to? Dakujem za info.

klara.t
12. pro 2010

@karinka23 jj, s tím sedem máš pravdu. Do úplného sedu nejde. Popruhy jsou Ok, ale je fakt, že ve fusaku se mi zdají kratší. Malá má budnu a je to tak akorát. Ale zatím to nijak nevadí. Příští zimu ale asi už budou krátké. To ale stejně dávat popruhy přes rameno nebudu, jen kolem pasu. Možná i letošní zimu. On ten fusak stejně mimčo drží dobře.

karinka23
12. pro 2010

@klara.t Dakujem ti velmi pekne za info, dnes sme boli v obchode a objednali sme kociarik, nam sa paci ten cerveny - energy, tak som velmi zvedava na neho, snad s nim budem spokojna 🙂 . Skusala som dat do kociara fusak aj s malou, tak zatial popruhy su ok, ale fakt ked bude vacsia tak asi budu kratke, ale ako si pisala, na buducu zimu ju uz nebudem musiet asi priputavat s tymi vrchnymi popruhmi. Juj, ale sa mu tesim !!!