Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

julienka
26. led 2011

Maminy, pouzivate na autosedacke stale tu vlozku na hlavicku, alebo nie? my mame 5 mesiacov a s tou vlozkou tam sedime ako paragraf.. no bez vlozky sa mi vidi, ze je nefixovana...? ake mate skusenosti vy?

julienka
26. led 2011

@jaru30 oh.. to je škoda, že sa naše 2010 nedajú otočiť... ☹

julienka
26. led 2011

@stanmax2010 tak ten amethyst - ten ma dostal!!! hned by som menila svoj energy za neho 😉

jaru30
26. led 2011

@julienka Ahojky,
my už vložku vyndali někdy ve třech měsících, protože prcek tam byl narvanej 🙂

Já bych otočnej brala. Když jsem přecházela do sporťáku, tak malej řval a řval a řval. Asi 3 tejdny 😝

julienka
26. led 2011

@jaru30 ďakujem za radu! ešte sa spýtam, keď ste vybrali vložku, nemali ste potom problém, že by mu "kvickala" hlávka v tej autosedačke? A ozaj, ďalšia otázka: ako dlho môže byť 6mesačné dieťatko v autosedačke na cestách? treba po nejakom čase robiť prestávky? my sme zatiaľ nikam necestovali a chystáme sa k starým rodičom 😉

No veru, otočný je super vec! Fakt škoda, že ho nemáme. Keď si tak vezmem, poľské "lacňovky" sú všetky otočné, ale keď si človek priplatí o 100 % viac, tak nemá ani otočný kočiarik.. ☹ Som zvedavá, ako my prejdeme na športový, už nás to o chvíľu čaká 😉

jaru30
26. led 2011

@julienka tak to víš, že s vložkou mu držela líp, ale takhle to taky šlo. On už hlavu v těch 3 měsících držel dobře 🙂
Co se týká delšího cestování, přestávky určitě jo. Cca po 1 - 1,5 hodině. Ale to poznáš sama, každé děcko vydrží jinak.
Ten náš už se vždycky začal kroutit, prohýbat v zádech a kňourat ....a to bylo jasný znamení, že je třeba zastavit 🙂

foxinecka
27. led 2011

ahojte
neviete mi prosim poradit, kde zohnat nahradny diel na x lander XV?Dakujem 🙂

stanmax2010
28. led 2011

Service
GROUP FASHION / Roman Rojko
916 42 Moravské Lieskové 1308, Slovensko

vrtenka
29. led 2011

Ahoj holky, prosím máte někdo zkušenost se sportovním kočárkem x-lander 2010, slyšela jsem, že je špatné polohování zadní opěrky, že se nedá dát do úplného sedu, ale prcek je pořád v pololehu a taky že jsou problémy s pásy ... prosím o zkušenosti, moc děkuji.

klara.t
29. led 2011

@vrtenka se sporťákem jsem moc spokojená, ale opravdu nejde dát úplně do sedu. Nezdá se mi ale, že by to dětem nějak vadilo. Pokud se chce vyklonit, nebo sedět rovně, tak se chytí madla a posadí se. Pásy jsou takový standard. Něpřišlo mi, že by byly krátké až do chvíle, co jsem dala fusak. Tam je to na těsno, protože má ještě velkou bundu. Ale stačí to. Nevím jak by to bylo v jiných kočárcích, myslím, že asi na stejno.

stanmax2010
29. led 2011

@vrtenka Souhlasím s klara.t, v podstatě ta samá zkušenost, máme ho teprve asi 3 týdny, ale jezdíme s ním každý den a naprostá spokojenost 🙂

vrtenka
29. led 2011

@stanmax2010
@klara.t A můžu se ještě zeptat jak staré máte děti?

emita
29. led 2011

@jaru30
@julienka ja som tiež chcela jednoznačne otočný a aj som ho kúpila no zbytočne 😅 obe naše deti sa začali radi voziť v kočíku až keď boli v športovom a otočené v smere jazdy. dovtedy v hlbokom či v protismere kričali 😝 teraz máme šporťák x-lander a keď bude raz tretie bábo už žiaden otočný neriešim 😀 😀 😀

ktr
29. led 2011

tak mě ten sed vadí....mám X landera 2010....a dítě mě pořád sjíždí dolů ☹

kejtty
29. led 2011

@emita 😉 😅 ano ano mas pravdu, my sme na tom rovnako 🙂

klara.t
29. led 2011

@vrtenka malá má rok a necelý měsíc. (pokud tady v diskuzi najedeš na fotku před příspěvkem - třeba mojí- tak pokud si to uživatel vyplní, tak vidíš věk dítěte)

@ktr mě dítě nesjíždí. to mi víc sjížděla ve firkonu, kde ten sed byl úplný, ale možná je to dítětem. Každé se vrtí jinak.

stanmax2010
29. led 2011

My máme 10 měsíců a 10kg, výška asi 76 cm 🙂 ono zatím se to blbě pozoruje, poněvadž malá má tlustou kombinézu, ale pokud pořádně dotáhnu popruhy, tak je tam sed hodně dobrý a pokud se více povolí, tak je tam skoro úplný leh, musí si člověk jen vždy o 10 vteřin poladit ty řemínky 🙂 a je to super. Jezdili jsme ve sporťáku Peg Pérego Skate v protisměru a teď před 3 týdny přešli do XA a žádný problém jsme neměli.

mishelik1986
30. led 2011

Chcela by som sa opytat ake je rozpatie zadnych kolies na tychto kocikoch aby sa mi zmestil do vytahu ....

stanmax2010
30. led 2011

@mishelik1986 Já naměřil u XA 2010 rozměr zadních kol 68 cm. Je to i oficiální rozměr dle výrobce, takže pokud bude mít výtah 70 cm, tak by neměl být problém 🙂 🙂

julienka
31. led 2011

@emita ono je to pravda, že dieťatko si to užíva v kočiariku, keď vidí vonku a môže sledovať všetko naookolo. Veď je to pre neho niečo nové, neopísateľné zážitky 😉

kiya
1. únor 2011

ahojte, opytam sa.. mam x lander xt 2009 (trojkolesovy) a bohuzial mam pocit, ze pred sebou tlacim tank... nemate ten pocit? 🙂 ide strasne tazko, je cisty, naolejovany, ked tocim predne kolecko vo vdzuchu pekne sa otaca, ale ked ho zatazim, fakt ma bolia az zapastia, ako sa s nim snazim ist...:( som sklamana, citala som o nom vela dobreho, ale teraz rozmyslam nad predajom.. a je aj strasne tazky... pouzivam zatial teda len vanicku, mozno sa to zlepsi, ked prejdeme na sportak a zmeni sa celkove tazisko kocika...

venuss
1. únor 2011

Ahoj holky chtěla bych se zeptat,jestli třeba náhodou některá neprodáváte stříšku xa 2009 nebo xa 2010.nebo jestli třeba nevíte o někom,kdo by to prodával.Vím o servisu,ale sháním levnější už použitý.Děkuji

emita
1. únor 2011

@kiya neviem my máme len šporťák ale práveže ide ľahúčko oproti golfáču ktorý som mala a to ho dennodenne tlačím do riadneho kopca. asi niečo nieje v poriadku... 😒

zabinka88
1. únor 2011

Já mám doma x-lander XQ 2009 v setu s dekou,taškou a slunečníkem.A jsme s ním naprosto spokojení.Dá se docela lehce skládat a dobře se mi s ním jezdí..i teď v zimě.Zadní kolečka má velké nafukovací a přední jsou menší gumové.Někdo o pár stránek dál psal,že se dá sporťák otáčet...není to pravda,ale nám to vůbec nevadí.To se dá až u verze 2010.Před tím jsme měli XA ale XQ je daleko skladnější a lépe se skládá. 🙂

foxinecka
1. únor 2011

stanmax
Dakujem za info

loren
2. únor 2011

ahojte odmeriate mi prosim vas tu cast tyci na kociku kde sa dava slnecnik aka je hruba dakujem 😉

makarda
3. únor 2011

@mishelik1986 nam sa do blbeho maleho stareho vytahu z r. 1959 nezmestil a rok a pol som 2x denne davala dole obidve zadne kolecka... to bol extrem... uz sme sa nastastie prestahovali. ale aspon ze to ide tak lahko... niekedy aj pri vstupe do obchodu musim dat jedno kolecko dole aby som presla cez dvere...

lucire
3. únor 2011

@kiya máme tiež športiak XT a ten pocit som mala aj ja. zle sa s ním manipulovalo teda dobrá posilka, a čakáme druhé a neviem či dokupiť hlboku vaničku alebo iný kočík...no časom som si zvykla tak možno aj ty.

mishelik1986
3. únor 2011

ja chcem kupit x lander XT ...to naozaj baby mate pocit ze je to ako tank alebo ze je to posilka lebo ja mam obycajnu trojkombinaciu a tiez trojkolku nafukovacie kolesa a jazdi sa tym lahunko a super..:(

kakatka1
4. únor 2011

Ahojte! Budem predavat sportovy kocik XA 2010 farba energy, kupovany asi pred pol rokom, malo pouzivany. Predavam ho z dovodu stahovania sa do panaleku bez vytahu. Ak by mal niekto zaujem poslite mi IP a zaslem foto. Zatial nie je inzerat v bazare.