Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

vladkaz1
2. črc 2008

urcite sa dá ja mám ties model 2006 a adapter je s cela rovnaký ako na nových modeloch

kaczka
2. črc 2008

Taky si myslím!!A straší vždy jde připevnit na novější! 😉

anngie
2. črc 2008

jj souhlasím že to asi půjde, a adaptéry se dají dokoupit ne? 🙂

mancovka
autor
2. črc 2008

Holky vy jste rychlíci moc díky,fičím do bazárku 😉 😀

vladkaz1
2. črc 2008

🙂 tak si to uzi drzím palce 🙂

kaczka
2. črc 2008

Taky máme x-lander,je to supr kočárek 😉

mancovka
autor
2. črc 2008

A jak jste spokojeni s kočárkem,já se do něj zamilovala na první pohled,už se těším až vyrazím,i když si ještě budu muset počkat do srpna na tu holčičku co mi podle ultrazvuku řekli 🙂

kaczka
2. črc 2008

já zatím jo,ale byli jsme venku jen 2x 😀

vladkaz1
2. črc 2008

🙂 ja som ties spokojna nad mieru mam x1 ,len jedna vada praskla sa mi molitanova rucka tak sme bez nevieme zohnat ☹

mancovka
autor
2. črc 2008

No my jsme dlouho přemýšleli a nakonec zvítězil xA

vladkaz1
2. črc 2008

🙂 ja by som nemenila je to sila zviku 🙂 ,ale je fakt pravda ze otocne kolesa su len výhoda 🙂 mi nemáme xixi

kaczka
2. črc 2008

My taky máme X1!!Ale XA má strašně moc lidí,takže je to asi supr kočárek! 😀

vladkaz1
2. črc 2008

kaczka a nepulka sa ti na tej rucke pena? Neviem co stým mm robiť

brendi
2. črc 2008

ahoj holky, taky máme kočárek x-lander, teda ted ho už skoro nevyužíváme, Filípkovi byli dva roky a už chodí po svých,
no měla jsem s kočárkem problém jen s rukojetí, to už jsem tu na jedné diskuzi psala, hned jak jsme ho koupili, tak se začala trhat, tak jsem si byla do obchodu objednat novou, paní mi hned říkala, že je to asi nějaký vetší problém protože pár takových stížností už měli, ale taky mi řekla že rukojeti co prodávají jako náhradní díl k x landeru je asi kvalitnější, protože mě se vubec nenatrhl, a nic mu není, ten první byl takový jemnoučký, tento je trošičku hrubší ale vydrží
a ještě jedna stížnost k tomuto kočárku, ....jeho jízdní vlastnosti jsou dobré, žádná jiná závada se taky neobjevila, ale sporták je opravdu moc malý, takový uzký, uvítala bych kdyby mělo dítě více prostoru, když jsem mu tam v zimě dávala ještě deku tak tam byl moc nanahnaný, a to mám spíše střízlíčka 😉

makelka
2. črc 2008

Ahoj holky,

mám dotaz, máme XT rok 2007 🙂 A nevím jak vy ostatní, ale nám je madlo úplně k ničemu, je hrozně vysoko a ještě teď ho má prcek v úrovni očí 😠 jak jste to vyřešili? A jak řešíte to, že je to sedátko mírně sklopené dovnitř kočáru 😒

vladkaz1
2. črc 2008

Brendy a kde ti predali tú nhradnú penu na rukovat?
Ja to nemozem zohnat ☹
Inak mne vobec nepripada sportak maly... 😕

prada
2. črc 2008

ahojky!
my máme XA, jsme celkem spokojení, ale kdybych si kupovala kočár dneska, už bych si koupila jiný. Rukojeť máme v pořádku, netrhá se. Ale vadí mi, že opěrka zad nejde dát do úplného sedu a nánožník je úzký-fusak jsem tam narvala jen taktak a malá tam byla jako sardinka.A s tím madlem má Makelka pravdu, malá přes něj nevidí, takže ho sundáváme 😠

vladkaz1
2. črc 2008

este ze mame ten starsi model to madlo mame pekne nad nozickami 🙂 ,mne vadi len rucka 😝

brendi
2. črc 2008

madlo je opravdu oproti jiným kočárkům hodně nahoře, a když je dítě větší tak mu to ubírá prostoru, to poznáte až vám dítě naroste a ztěžkne, taky jsem s tím předtím problémy neměla, fusak velký taky moc není a ani nešel zapnout když jsem mu tam dávala ještě deku, taky bych si koupila už kočárek jiný, ale mám ho už dlouho a v té době ho tolik lidí nemělo, a na to z kolika kočárků jsem si mohla vybírat to byla dobrá koupě

kaczka
2. črc 2008

madlo se mi netrhá,asi byla nějaká špatná série!!

Jen se mi toi divně vykle když tam mám hlubokou korbičku!!Tak v těch adptérech!

makelka
3. črc 2008

Takže nemáte nikdo žádnou vychytávku 😖

agness02
3. črc 2008

ahojky, taky máme X-Lander XA, jezdí se sním parádně, ale zelenej už bych si nekoupila, mušky nás najdou všude 😀 a taky korbička je docela malá, ještě, že je léto, ve fusaku by se tam malej už asi nevešel 🙂

pietra
4. črc 2008

vladkaz, v BA na Kosickej nahradnu rucku mali. Ale neviem, aky mas model, lebo na nas sa nedala ta rucka dat kvoli tym uchytkam na tasku. Muselo by sa to cele roznitovat a kocik poslat na reklamaciu, co mohlo vraj trvat aj tych 30 dni. Potom som kontaktovala dovozcu a ten mi poslal telefonicky kontakt na servis, kde by to vymenili do dvoch dni. Kedze bol ale mimo BA, vykaslala som sa na to, mne ta prasklina pri pouzivani nevadi.

ja som na x-lander (mame x1) spociatku nadavala, co sa tyka kvality materialu. Praskla rucka, taska sa zacala parat, kocik vrzgal a reklamovali sme prisplast, ktory bol usity tak super, ze nesiel dat na hlboku vanicku 😠 a povedala som, ze x-landera nikdy viac. Tak som si na prechadzky kupila jane a ..... pokorne sa x-landeru ospravedlnila 😀 do terenu nie je lepsi kocik ako x1

madlo mame nad nozickami 😕 ale som si vsimla, ze ho mame nizsie ako na obrazkoch na internete, takze asi mame ten starsi model

katavinka
4. črc 2008

Pietra: a aký si mala kočík jané....? Naozaj bol lepší x-lander?

pietra
4. črc 2008

katavinka, jane forest. Este stale ho vyuzivam, lebo x1 ma siroky rozchod zadnych kolies a my mame uzku branu, tak sa s nim neviem dostat von v sportovej verzii bez toho, aby som ho zlozila alebo sa trapila s druhym kridlom brany. S hlbokou verziou problem nebol, to som si vyniesla von zvlast vanicku a zvlast podvozok. Ked ideme ale na vylet do lesa, k vode, vyvencit psov, ..... a ide aj manzel, berieme x-lander. Napriek tomu, ze je ovela tazsi ako jane, ide ovela lahsie a aj nerovnosti terenu zvlada ovela ovela lahsie. Takze ak by som si mala vybrat len jeden kocik (a odmyslim si problem s vychadzanim von, lebo nie vsetky brany su take uzke, k svokrovcom sa bez problemov dostaneme), tak si vyberiem x-lander.

poppy
5. črc 2008

Ahojky, my máme taky XT a hrazdičku vůbec nevyužívám, pže mi to taky vadí, že nemá výhled. To že je sed mírně sklopený jsem si všimla až nedávno... 😕 😖 Není to sice katastrofa, ale taky mi to vadí. Když se malá probudí a chce si sednout, tak ji to jde obtížně. Jinak jsem s kočárkem spokojená, co se týče funčnosti i vzhledu.
No a co má náš kočárek jedinou vadu je, že mi vyjel ze stříšky na boudičce drát, tak ho tam teda stále zastrkávám... 🙄

avanka
5. črc 2008

Ahojte, my mame x 1 a je to fantasticky kocik, perfektne zvlada tereny, ci v meste alebo po trave, dobre sa s nim manipuluje...chodili sme vozit kamoskinu malu, ktora ma Jane Slalom s prednym otocnym kolesom a nemenili by sme....vobec nam nevadi, ze kocik treba trosku zdvihnut....mame ho v bordovej farbe, neletia na neho musky....a ak praskne rucka, da sa predsa objednat v predajni kocikov ako originalny diel
Aj malinky je v nom spokojny, vobec to s nim nehrka, aj ked nabehnem na kamen....

katavinka
7. črc 2008

Avanka: vedela by si mi povedať, aký je rozdiel medzi x-landerom X1 a XA???

petapi
7. črc 2008

vladkaz1: zkus tohle http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k... , ale nestudovala jsem to, tak nevím, jestli ti to pomůže.

laetti
8. črc 2008

Ahojky, mě by zajímalo zda jde sporťák polohovat až do lehu, nějak jsem to nikde nenašla. Díky za reakce 🙂